>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Telefony

ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
To ja może tylko wyleje swoje żale nad Lumią jaką posiadam czyli 710. Jeśli komuś przez głowę przejdzie kupno tego telefonu proszę się bardzo mocno ****dalnąć w głowę xD Zaczynając od tego, że na windows phone&#39;a nie ma żadnych popularnych aplikacji więc o snapchacie czy instagramie możecie zapomnieć. Słyszałem że są jakieś wersje beta ale to na WP 8.0 którego mój telefon nie obsługuje. Nikogo po prostu nie obchodzi WP i nic fajnego w sklepie z appkami nie znajdziecie, tylko zareklamowane od góry do dołu śmieci albo płatne nieprzydatne apki. To nic że całość śmiga sprawnie, skoro nie ma z czego korzystać. Jak tylko będę mógł przerzucam się na androida ????
Weź chłopie przestań. Masz starą wersję systemu i płaczesz. Ciesz się ze ci to jeszcze działa, bo jakbyś miał coś z androidem starszym jak 2.3.6 itp to wtedy dopiero byś płakał. Mam telefon z androidem ale wcześniej miałem lumie 920 i nigdy bym nie przeszedł na andka gdyby nie zdarzenie losowe jakie spotkało lumie i okazja do kupienia obecnego telefonu. Aplikacji większość jest dla telefonów z WP 8 i wyższym. No ale to fakt, snapchata nie ma. Zresztą po co ja pisze do osoby która w rękach nie miała WP 8 i płacze a po drugie jest gimbem bo chyba tylko gimby używają snapchata. Instagram jest a jak on nie pasuje komuś to jest świetny 6tag, no ale skąd masz to wiedzieć
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Panowie mam zamiar zakupić smartfona, tylko nie wiem którego wybrać z tych dwóch doradźcie: iPhone 4s czy Samsung Galaxy S4, który lepszy?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Hej, dla mnie iPhone przereklamowany i za drogi S4 dużo bardziej praktyczny.
Myślałem też nad Lumia i Xperia Z, ale Lumie maja za duze rozmiary i to mi sie w nich nie podoba (cegły), z kolei Sony Xperie Z są drogie, więc chyba Samsung S4 będzie najlepszym wyborem...
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Kupiłem sobie smartfon Huawei z systemem Android 5.1 . Nie jestem zbytnio obeznany w tym temacie dlatego zapytam, może się ktoś zna.
Aplikacje tam pobiera się ze sklepu Google. Wiem, że niektóre są tam darmowe a niektóre płatne. I tu moje pytanie. Jak rozpoznać, które aplikacje są płatne a które nie? Czy za pobranie czy korzystanie (np. wysyłanie wiadomości) z facebooka jest płatne? To samo dotyczy Instagrama, Messenger&#39;a czy Flashscore.
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
To, że korzysta się z facebooka czy Instagrama to nie znaczy, że dodaje się jakiekolwiek swoje zdjęcia czy pisze co robi w danej chwili. Ale można przeglądać zdjęcia innych (i to bardziej ambitne niż zdjęcia jedzenia), rozmawiać (sms&#39;y kosztują a tutaj właśnie nie wiedziałem), czytać wiadomości ze świata itd. Postrzegasz to strasznie skrajnie przez pryzmat jakiegoś mentalnego gimnazjalisty.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kupiłem sobie smartfon Huawei z systemem Android 5.1 . Nie jestem zbytnio obeznany w tym temacie dlatego zapytam, może się ktoś zna.
Aplikacje tam pobiera się ze sklepu Google. Wiem, że niektóre są tam darmowe a niektóre płatne. I tu moje pytanie. Jak rozpoznać, które aplikacje są płatne a które nie? Czy za pobranie czy korzystanie (np. wysyłanie wiadomości) z facebooka jest płatne? To samo dotyczy Instagrama, Messenger&#39;a czy Flashscore.
Aplikacje które wymieniłeś są darmowe. Jedyne za co musisz zapłacić to transfer danych czyli internet mobilny (chyba, że jesteś podłączony do sieci przez Wi-Fi). Każda sieć teraz oferuje GB w abonamencie czy pakiety jeśli masz nr. na kartę. W sklepie Google Play płatne aplikacje są oznaczane ceną w prawym dolnym rogu. Zamiast zielonego przycisku zainstaluj pojawia się cena aplikacji. Są to przede wszystkim popularne gry.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Potrzebny mi telefon z pełną klawiaturą QWERTY i GPSem. Możecie mi coś polecić?
Dużych wymagań nie masz. Nowości nie śledzę, ale w przeszłości miałem jeden telefon z klawiaturą qwerty - Nokia E72 na symbianie. Bardzo dobrze mi służyła, GPS działał szybko, używałem często nawigacji Tomtom lub garmin na tym telefonie.
Klawiatura dobrze mi &quot;leżała&quot;, ogólnie nie można nic zarzucić. E-maile pisało się z przyjemnością, w sumie posty na forum też ????
Przeglądanie internetu trochę gorzej, najwygodniej na smartfonach.
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Panowie posiada ktoś iPhone 7? Mam aktualnie iPhone 6, na 6s nie przechodziłem, teraz kończy mi się abonament i mam w bardzo dobrych warunkach ofertę na iPhone 7. Proszę o opinie w/w fona ;)
 
jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
Nie będę zakładał nowego tematu tylko zapytam tu. Mam problem dotyczący telefonu Realme. Jest ktoś kto ma jakąś wiedzę bo serwis 2 razy walczył i nic nie wywalczył
Problem jest tego typu że nie ma możliwości wykonywania z niego połączeń ani nie da się dodzwonić. Czy ktoś kuma w czym może tkwić problem? Wykluczam kartę sim oraz sieć
 
determinat00r 698

determinat00r

Użytkownik
Nie będę zakładał nowego tematu tylko zapytam tu. Mam problem dotyczący telefonu Realme. Jest ktoś kto ma jakąś wiedzę bo serwis 2 razy walczył i nic nie wywalczył
Problem jest tego typu że nie ma możliwości wykonywania z niego połączeń ani nie da się dodzwonić. Czy ktoś kuma w czym może tkwić problem? Wykluczam kartę sim oraz sieć

Mam nadzieję, że zgosiłeś to na rękojmie. Pracuje w jednym z telekomów w Polsce i mieliśmy problem z Realme GT Master i była to winna wadliwej serii telefonów.
 
Do góry Bottom