>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Konsola - x360 czy ps3?

maross125 30

maross125

Użytkownik
Zakładam tutaj temat bo przymierzam sie do kupienia jakiejś konsoli do gier.
Macie może jakieś doświadczenie z tym związane ?
Co jest &quot; lepsze &quot;, wydajeniejsze ?
Która konsola ma lepszą grafike i jest bardziej zadowalająca ?
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Oba są dobre i wydajne. Wg mnie ani Xbox ani PS nie mają jakichś większych minusów. Sprawdź czy wszystkie gry, w które masz zamiar grać będą Ci śmigać na danym sprzęcie. W to co ja gram chodzi i tu i tu, a jedynym aspektem przenoszącym szalę zwycięstwa jest pad, którego Xbox ma lepszego.
 
maross125 30

maross125

Użytkownik
Czytam właśnie jakies informacje na ten temat, ale mam nadzieje że ktoś ma 2 konsole w domu i napisze swoje zdanie na temat różnic.
Wiadomo, że każdy swoje chwali.
Xbox płatne granie online, lepsze pady i dysk twardy
Ps3 bluray, bezpłatne granie online.

Na tych konsolach można grać tylko na oryginałach czy piraty też podchodzą przez jakieś tam przerabianie konsoli ?
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
ja mam xboxa jedynie, piraty spoko działaja i jak masz dobra przeróbke to możesz też spokojnie na nich grać online, jednak zawsze to jakieś ryzyko jednak juz jakieś 2 lata mi się udaje ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie wiem jak sprawa wygląda w Playstation, ale Xbox&#39;a bez problemu przerobisz, pad dużo lepszy, online i tak nie gram, jestem zadowolony ;)
EDIT:
możesz też spokojnie na nich grać online, jednak zawsze to jakieś ryzyko jednak juz jakieś 2 lata mi się udaje ;)
Niby ryzyko jest, ale jak tak naprawdę pomyślisz, to nie ma :jezora: Bo jak nie będziesz grał online, to Ci konsoli nei zbanują, a jak będziesz grał, to mogą, ale nie muszą, więc może być tak jak Ty masz, że grasz 2 lata i nie zbanowali, więc jeśli grać online na przerobionej konsoli to kupować kody online np. na miesiąc, a nie na rok, żeby po 2 miesiącach nie zbanowali i straciłoby się sporo kasy ;) No i strata pod względem wartości konsoli, ale jeśli nie ma się zamiaru jej sprzedawać, to można próbować grać online na przeróbce ;)
 
maross125 30

maross125

Użytkownik
Chciałbym grać online.
Czyli grając na przerobionym xboxie mam możliwość na zbanowanie konsoli ?
Xboxa można przerobić, grać na piratach na singlu i mutli ale jest ryzyko zbanowania i koniec przyjemności ?
Ps3 tylko oryginały ale cały czas darmowy i swobodny dostęp do gry online, tak ?
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
Jak nie będziesz grał online to nie maja jak cie zbanować i tak jak kolega Piotrex007 mówi ze mogą cie zbanować ale nie muszą, mi tam znajomy na bieżąco wgrywa nowe patche i nie mam z tym problemu ;) na online zawsze większa zabawa, a z kolei wydawać do ps3 na grę 200 zł, to trochę szkoda, chyba ze kupujesz konsole typowo pod jedną grę w co wątpię, także ja bym polecał mimo wszystko xbox&#39;a.
 
maross125 30

maross125

Użytkownik
Zdecydowałem się na ps3 jednak.
Dzisiaj wieczorem mam dostać na próbe
Niby nowy slim za 500 zł.
Zobaczymy co z tego będzie ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja mam od kilku lat XBoxa 360. Jestem niesamowicie zadowolony z tejże konsoli. Gram na oryginałach, online czasami również pykam. Wszystko (odpukać) bez zarzutu. Jak dla mnie obie konsole są bardzo solidne, niemniej zawsze skłaniałem się ku 360. Teraz już zapewne wybiorę PS4, gdyż One wydaje się być nieco mniej stabilny. Najpierw zawsze jednak trzeba poczekać na pierwsze opinie.
A tak btw. nie lepiej Ci poczekać jeszcze kilka miesięcy, dozbierać kaski i kupić konsolę nowej generacji :?:
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Od jakiegoś roku posiadam Xboxa 360 i także jestem bardzo zadowolony. Dotychczas cały czas oryginały ale chyba będe musiał pomyśleć o przeróbce bo ceny tych gier na konsole strasznie wysokie. Ogólnie mówiąc obie konsole są moim zdaniem dobre a wybór zależy od tego w takie gry chcesz grać. Widomo X360 - Forza, Gears of War, Uncharted czy Halo a PS3 - God of War czy Killzone.
 
K 0

kramus

Użytkownik
przerzuciłem się na xboxa. ceny gier są wysokie ale efekty i grafika lepsze niż na PS. Własnie kupiłem kilka butelek zwierzyńca pils na wieczór i pogram dzisiaj z pól nocy w gta 5.
 
R 16

remkac96

Użytkownik
Zdecydowanie PS3 lepsza grafika i w ogóle. A x360 już trochę lat ma i pewnie za niedługo nie będzie na niego gier. A co do PS4 to lepiej poczekać bo mało gier jest na nie. GTA 5 wymiata.
 
K 8

kamilradom1910

Użytkownik
Ty wiesz co Ty wogóle piszesz na temat x360 ??
PS3 się kryje.
Po pierwsze x360 przerabiasz na LT 3.0 grasz online i bana nie wyłapiesz. Nie było już od ponad 3 lat, bo Microsoft z tego zrezygnował. Zarabia na graniu online. A koszt miesięcznej subskrypcji do 20zł na Allegro. Online lepiej rozwinięty na X360 - grupy live.
Pad o niebo lepszy.
Co do gier to x360 ma ciut lepszą grafę.
Jedyne co do mnie przemawia na korzyść PS3 to 3 gry exclusive - God Of War seria, Uncharted seria i Heavy Rain. No i jak ktoś lubi to Gran Turismo, z tym, że Forza na X360 jest o niebo lepsza.
Obie co prawda można przerobić z tym, że w przypadku PS3 gra online nie jest wtedy możliwa.
O gry na x360 możesz być spokojny. Microsoft wydał deklarację, że będą jeszcze dłuuugo wychodzić.
Do tego czasu napewno w domach będą już albo PS4, albo XONE.
Dla niezdecydowanych polecam poczytanie pierw for tematycznych jednej i drugiej konsoli.
 
Q 0

quazzar

Użytkownik
Ty wiesz co Ty wogóle piszesz na temat x360 ??
PS3 się kryje.
Po pierwsze x360 przerabiasz na LT 3.0 grasz online i bana nie wyłapiesz. Nie było już od ponad 3 lat, bo Microsoft z tego zrezygnował. Zarabia na graniu online. A koszt miesięcznej subskrypcji do 20zł na Allegro. Online lepiej rozwinięty na X360 - grupy live.
Pad o niebo lepszy.
Co do gier to x360 ma ciut lepszą grafę.
Jedyne co do mnie przemawia na korzyść PS3 to 3 gry exclusive - God Of War seria, Uncharted seria i Heavy Rain. No i jak ktoś lubi to Gran Turismo, z tym, że Forza na X360 jest o niebo lepsza.
Obie co prawda można przerobić z tym, że w przypadku PS3 gra online nie jest wtedy możliwa.

O gry na x360 możesz być spokojny. Microsoft wydał deklarację, że będą jeszcze dłuuugo wychodzić.
Do tego czasu napewno w domach będą już albo PS4, albo XONE.

Dla niezdecydowanych polecam poczytanie pierw for tematycznych jednej i drugiej konsoli.
tutaj zdecydowanie zgadzam sie z kolega. Większośc argumentów w moim przekonaniu przemawia za XBox&#39;em.
 
D 0

didi3r

Użytkownik
Nie zgadzam się z niczym wyżej, Pad jest kwestią indywidualną, grafika lepsza na xboxie? chyba w forzie ktorej nie ma na ps3, no i kwestia przeróbek gry teraz chodzą po 30zł nawet 20zł , wiadomo jakieś nowości to 150 ale jak ktoś nie ma 20zł na grę to niech nie kupuje konsoli
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Witam!
Nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tutaj.
Mam dylemat w wyborze PS3. Szuakm jakiegoś sprzetu do 500zł .
Obecnie na rynku w sumie są 2 rodzaje slim i super slim. Ktoś może z Was używał tych dwóch konsol i mógłby napisać albo polecić jakąś ?
Znalazłem fajne ogłoszenie PS3 super slim ( 12GB ) + 2 pady + 3 gry za 400zł i zastanawiam się czy nie kupić.
 
D 0

dajmoz

Użytkownik
Posiadam slim od kilku lat i nigdy nie miałem z nią problemu. Z super slim nie miałem styczności ale cena jak dla mnie jest atrakcyjna.
 
Do góry Bottom