>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Którego smartfona wybrać?

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chyba też wybrałbym HTC 820. Patrząc na parametry, wygląda najlepiej. A od siebie polecam Huawei P8 Lite. Taniej o kilka stówek, a dużej różnicy nie będzie.
Użytkujesz taki telefon? Coś więcej dodasz z doświadczenia? Zastanawiam się czy sobie takiego nie zakupić. Aby się nie zacinał przy większej ilości aplikacji, zdjęcia robił dobre. Bateria trzyma jak w standardowym telefonie tego typu?
E/ A może ktoś inny korzysta z Huawei P8 Lite lub czegoś co można złapać w podobnej cenie z czego będę zadowolony przez długi czas. ;)
 
W 0

wawrza

Użytkownik
Nie wiem czy już ktoś wymienił ten telefon w temacie, ale mam go od marca i mogę powiedzieć że stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry, jeśli ktoś nie ma nie wiadomo jakich oczekiwań dotyczących telefonu to mogę polecić Doogee valencia2 y100 pro, w UK zapłaciłem za niego 80 funtów.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Nie wiem czy już ktoś wymienił ten telefon w temacie, ale mam go od marca i mogę powiedzieć że stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry, jeśli ktoś nie ma nie wiadomo jakich oczekiwań dotyczących telefonu to mogę polecić Doogee valencia2 y100 pro, w UK zapłaciłem za niego 80 funtów.
Ja za to polecam markę XIAOMI, wszystkie modele - w zależności od celów i możliwości finansowych ????
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Jeśli chcesz konkretny telefon to polecam Xiaomi Mi5. W stosunku cena-jakość nie znajdziesz lepszej maszynki ???? Co prawda ma troszkę gorszy aparat niż S7 Edge, ale rekompensuje Ci wszystko nakładka Miui.
 
Do góry Bottom