Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Neteller

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Karta Neteller

nikifor : Witam. Zamówiłem kartę NETeller, otrzymałem ją już dosc sporo czasu temu, ale mam problem z jej rejestracją. Otóż na stronie podanej w liście dołączonym do karty nigdzie nie widzę opcji …

ostatni wpis 26 grudnia 2017 19:22 przez mopeq22
Neteller - informacje

vader : https://www.neteller.com Dostęp do rachunku z portfelem elektronicznym Neteller jest możliwy z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, co sprawia, że jest to najwygodniejszy sposób realizowania transakcji w trybie online. Dzięki …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Opłata 13 marca

maly1945 : Witam. Jakiś czas temu otrzymałem od Nettelera maila, że od 13 marca bieżącego roku będą pobierać opłatę za każdy miesiąc korzystania z konta w wysokości 5 euro. W jaki sposób …

ostatni wpis 15 marca 2019 23:37 przez mozberg
Secure id

pk95 : Gdzie mogę to znaleźć na koncie? Wiem, że podali przy rejestracji, ale nie zapisałem

Transakcja odrzucona

kickandfun : Witam, Przy próbie zasilenia Netlettera poprzez skrilla występuje odrzucenie transakcji i prośba aby spróbować ponownie lub skontaktować się z pomocą. Operacje wszystkie wykonuje na telefonie. Bardzo proszę o pomoc! Z …

ostatni wpis 8 stycznia 2019 21:58 przez kickandfun
Security check

bykuwodzu: Witam. Zalogowalem sie po raz pierwszy od jakiegos czasu eby wyslac koledze pieniadze i po wplacie i wylogowaniu podczas ponownego logowania zadaja jakiegos security check. To tak jakby sprzedawca gazet …

neteller scam?

legionista880 : do ludzi ktorzy maja tam konto, czy tez macie weryfikacje polegajaca na tzw source of wealth i innych dokumentach? wyslalem im source of wealth wydruk z konta bankowego a oni …

Neteller już nie dla każdego

ericsson18xp : Chciałem wpłacić środki przez neteller.com na sportingbull ale pojawiła mi się informacja że wystąpił błąd techniczny, dowiedział się że na moje konto neteller.com nałożył limit bukmacherski, jak to ominąć?

ostatni wpis 10 stycznia 2018 15:53 przez amigo007
Weryfikacja kamerka internetowa

bongo84 : Witam! Mam problem z weryfikacja dokumentu tozsamosci. Nie widzi mojej kamery internetowej. Sprawdzalem na innych urzadzeniach i na aplikacji mobilnej. Czy mozna to jakos obejsc wysylajac skan czy zdjecke bez …

ostatni wpis 20 października 2017 16:55 przez badi
Zablokowane konto na neteller 0 kontaktu

redaller : Witam. Mam duży problem. Jakieś 2 tygodnie temu przy logowaniu przypadkiem wpisałem 3 razy błędną odpowiedź na pytanie weryfikujące. No i przy logowaniu wyświetla mi się, że aby odblokować konto …

ostatni wpis 9 października 2017 22:49 przez bambi
Transfer między kontami

chyczy : Witam, potrzebowałem, żeby ktoś przesłał mi środki z zza granicy, ale z racji tego, że był weekend stwierdziłem, że via Neteller będzie szybciej, aczkolwiek nie wiedziałem, że ktoś będzie musiał …

Depozyt

pawczak9 : witam, czy na dzisiaj w ajkims buku mozna dokonac depozytu netellerem, mam pewne srodki na koncie a wszedzie gdzie dotychczas korzystalem poblokowali taka mozliwosc bede wdzieczny za pomoc

ostatni wpis 30 września 2017 12:55 przez tommy83
Wpłaty

rebee1986 : Witam. W jaki sposob wpłacacie teraz na Neteller. P24 odrzuca, Paysafe tez nie pozwala 😞

ostatni wpis 17 sierpnia 2017 05:27 przez amigo007
neteller bezpieczenstwo

santi90 : Witam Czy neteller wprowadził juz token bezpieczenstwa jako dodatek do logowania, tak jak juz wczesniej uczynił Skrill ?

ostatni wpis 17 lipca 2017 13:46 przez mark
Wyplacic na konto bankowe czy...

vt9st : Czesc, bylo o tym w wielu miejscach, ale tak naprawde to nigdzie nie ma konkretnej odpowiedzi. Moze Wy mi powiecie - wyplacic pieniadze na konto bankowe czy stworzyc karte Net+? …

ostatni wpis 13 lipca 2017 12:51 przez batigol
target promocja

peaker87 : o co chodzi z tym tagert w neteller i klikanie jakieś?

Neteller - Przeleje za darmo 1 Euro

marcinbb : Może to śmiesznie zabrzmi, ale przeleje pierwszemu chętnemu 1 Euro na wskazane konto Neteller. Dlaczego? Do 15.04 musze "skorzystać" z konta. W przeciwnym razie naliczą mi sporą opłatę. Z konta …

ostatni wpis 13 kwietnia 2017 22:18 przez marcinbb
neteller..zero kontaktu ?

skilorrpl : Jak się skontaktować z nimi mailowo ? Hmm Wykryto że już kiedyś miałem tam konto - możliwe. Chce Zamknąc stare a to pozostawić jako użytkowe... Problem taki że Nigdzie nie …

Zamknięcie Rachunku Neteller ze środkami

maxi1337 : Witam! Postanowiłem dzisiaj zamknąć swój rachunek Neteller, gdy chciałem go zamknąć była napisana informacja: ''WARNING: Obecnie saldo na Twoim rachunku wynosi 1,97 PLN. Przed zamknięciem rachunku wypłać pozostałe środki. Jeśli …

ostatni wpis 6 kwietnia 2017 14:37 przez maxi1337
Szybka wypłata

nafciarz86 : Jak to jest z neteller czy zeby zlecic wyplatę tą metodą to muszę najpierw w taki sposób wpłacić ? Czy jesli jutro w trakcie dnia zleciłbym wypłatę tą metodą to …

ostatni wpis 18 lutego 2017 20:32 przez adikos
Neteller VIP chat

kobo : hej albo jestem ślepy albo nie widze gdzie jest ten czat

149 781

Informacje, pytania oraz problemy z portfelem elektroniczny Neteller

Moderatorzy
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.