>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zablokowane konto juz ponad 3 miesiące.

S 0

Specialforce

Użytkownik
Dzień dobry, Nettler zablokował moje konto 12.11.2020r i do dzisiaj nie odblokowali, 2 razy prosili mnie o skan zdjęcia że swoim wizerunkiem, przesłałem ale nadal brak odpowiedzi. Wysłałem już z 30 e-maili a oni nadal milczą, mogę zalogować się na konto, ale nie mogę dokonać wypłaty. Czy ktoś z Was miał podobnie? Ile muszę jeszcze czekać? Nie rozumiem polityki Angoli, nie wiem jak mam do nich dotrzeć...
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Wzięli się za nich coraz bardziej odpowiednie instytucje i z czasem blokują wypłaty i chcą selfi
Raz to trwa parę dni, raz dużo dluzej
Ja wysłałem dwa selfi od razu i nast dnia odblokowali
Dodatkowo czasem blokują konta i pytają skąd płynie kasa, co Cię łączy z innymi użytkownikami itp itd
Wyślij do nich mailowo inne selfi i się upominaj codziennie
 
S 0

Specialforce

Użytkownik
Wzięli się za nich coraz bardziej odpowiednie instytucje i z czasem blokują wypłaty i chcą selfi
Raz to trwa parę dni, raz dużo dluzej
Ja wysłałem dwa selfi od razu i nast dnia odblokowali
Dodatkowo czasem blokują konta i pytają skąd płynie kasa, co Cię łączy z innymi użytkownikami itp itd
Wyślij do nich mailowo inne selfi i się upominaj codziennie
Post automatycznie złączony:

Dzięki za odpowiedź, wysłałem im selfie 2 razy kiedy mnie o to prosili, a kiedy przesłałem im zdjęcia znowu milczą. Codziennie piszę do nich wiadomości a oni mają mnie głęboko w dupie, zablokowali mi 2 tyś... I nawet nie wiem za co...
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
uzywasz konta regularnie?
W nowym roku po przekroczeniu 10k e wyplat z bankomatu idzie blokada karty i konta i chca selfi
Pozniej przy kolejnych wyplatach kolejna blokada i musisz sie tlumaczyc skad masz kase itp itd
Jest ciezko, a bedzie jeszcze gorzej
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Post automatycznie złączony:

Dzięki za odpowiedź, wysłałem im selfie 2 razy kiedy mnie o to prosili, a kiedy przesłałem im zdjęcia znowu milczą. Codziennie piszę do nich wiadomości a oni mają mnie głęboko w dupie, zablokowali mi 2 tyś... I nawet nie wiem za co...
Czasami wykonanie telefonu do nich przyspiesza sprawę.
 
Do góry Bottom