Zlot Forum Bukmacherskie

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Sulejów 2009 - info + regulamin 3-5 lipiec

marcin-odra: I Zlot forum.bukmacherskie.com - Sulejów - 3-5 Lipiec Forum.bukmacherskie.com zaprasza wszystkich użytkowników forum do pierwszego, wspólnego zlotu. Spotkanie odbędzie się w ośrodku nad przepięknie położonym jeziorem. Na pewno nikt nie …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Ogólnie o zlocie

marcin-odra: Witam, Mamy w planach zorganizować 1 zlot forum.bukmacherskie.com. Koncepcja to weekendowy zlot (piątek-niedziela) w centralnej części Polski. Na dzień dzisiejszy najlepiej było by 19-21 czerwiec w miejscowości Sulejów. Myślę, że …

Zabiorę na zlot

marcin-odra: W tym temacie piszcie kto jak jedzie na zlot, gdyż najlepiej jechać w grupie, a nie indywidualnie. Piszcie również z jakiego regionu wyjeżdżacie.

ostatni wpis June 30, 2009 10:52 p.m. przez jajo
Zapisy na zlot

marcin-odra: Witam Dnia 3-5 lipca 2009 odbędzie się w Sulejowie zlot naszego forum. Terminy nas gonią, bo większość ośrodków w lipcu ma już wszystko zajęte. Znalazłem ośrodek sportu i rekreacji Victoria …

Miejsce zlotu

marcin-odra: Miejsce zlotu. Znacie jakieś ciekawe miejsca, ośrodki rekreacyjne/wypoczynkowe z centralnej części Polski to proszę tutaj podawać swoje propozycje. Najlepiej miejscowość, link i opis tego miejsca. Na dzień dzisiejszy najlepszą propozycją …

ostatni wpis May 6, 2009 7:29 p.m. przez kurus-i
Termin zlotu

marcin-odra: Termin zlotu. Według mnie najlepszym okresem na zlot będzie połowa lub końcówka czerwca, oczywiście weekend. W przypadku, gdyby było dużo osób, które wybrały by się na 100% za zlot, a …

ostatni wpis April 26, 2009 3:58 p.m. przez lalo
6 510

Organizujemy zlot bukmacherski.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.