>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Miejsce zlotu

Status
Zamknięty.
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Marcin, jeżeli chodzi o Łódź , Piotrków T. Radom i centralną Polskę to najlepiej Sulejów i Jezioro Sulejowskie ????
Edit: Hah miejsce juz wybrane, a ja głupi pisze ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
Ja jestem ze Slaska i proponuje wypad nad Zalew Chechlo to jest zaraz obok Tarnowskich Gor jest to popularny zalew duzo miejsca domki wczasowe boiska do siatkowki i wiele innych atrakcji ???? duzo ludzi z calego slaska tam przyjezdza ???? pozdrawiam
Chechło ???? masakra ????
haha nie moge ????
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Chechło ???? masakra ????
haha nie moge ????
też popieram pomysł z Chechłem :jezora: hahaha
A tak na poważnie to najlepiej znaleźć ośrodek gdzie każdy znajdzie coś dla siebie :spokodfhgfh: Wszelkiego rodzaju boiska itp.
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
A ja jestem za Wrocławiem. :] Pola Marsowe - ogromny teren do grania w gałę , położenie nie daleko Hali Ludowej , Zoo ;D . Obok znajduje się słynny AWF wrocławski :] Basen, hala, stadion żużlowy, meczyk Śląska lub Atlasu Wrocław ???? Klimat ???? . Hotele są w pobliżu. Z PKP poruszają się bezpośrednie tramwaje do Stadionu Olimpijskiego. Knajpki też są w pobliżu. Poza tym można tramwajem dosłownie w 20 minut dojechać na rynek.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
A ja jestem za Wrocławiem. :] Pola Marsowe - ogromny teren do grania w gałę , położenie nie daleko Hali Ludowej , Zoo ;D . Obok znajduje się słynny AWF wrocławski :] Basen, hala, stadion żużlowy, meczyk Śląska lub Atlasu Wrocław ???? Klimat ???? . Hotele są w pobliżu. Z PKP poruszają się bezpośrednie tramwaje do Stadionu Olimpijskiego. Knajpki też są w pobliżu. Poza tym można tramwajem dosłownie w 20 minut dojechać na rynek.
Zapomniales tylko o jednym, o cenach ;-)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
...wszyscy z bukmacherki ciągną kokosy to ceny nie grają roli przy dobieraniu miejsca zlotu ???? byle był klimat, można było odpocząć i zmierzyć się oko w oko z modami ????
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
mi tam obojętnie dojadę wszędzie, byle by było rekreacyjnie np plaża itp.
no i nie w trakcie sesji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom