>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Historia czatu

jozzy22 jozzy22:
A arczibald666:
Za bardzo bierzesz to do siebie , pewnie pieniążki Ci uwalił :) myślisz ze ktoś to będzie rozpamiętywał tak jak Ty ? Piłka to taka gra gdzie takich symulacji jest wiele i nikt nie robi z tego zagadnienia .
K kubaion:
Ferencvaros tak spadlo potencjałem czy to jakaś jednorazowa wpadka. Bo nie wierzę żeby tak gowniany klub obecnie jak slovan był w 3 rundzie
jozzy22 jozzy22:
Chyba że grałeś jeszcze cusik innego
jozzy22 jozzy22:
@gubernator_nh, przecież awanse położył Ruzomberok
adik1992 adik1992:
@ten-typ-tak-ma, zapewne widziałeś powtórkę zza lini końcowej która latała po tt. Z innych ewidentny karny co nie zmienia faktu że reakcja Neymara przesadzona i sporo dołożył w tym upadku.
D dzidzok:
@ten-typ-tak-ma, strzelil gola
psychol32 psychol32:
Kurła co za ludzie. Nakashima nawet przez moment nie był bliski porażki.
donald-young donald-young:
Zwłaszcza w meczach z udziałem zawodników z bałkanów
donald-young donald-young:
Uważajcie na turniej w Umagu, tam jest piękna pogoda, fantastyczna okolica i zawodnicy przed US swingiem lubia sobie tam zrobić wakacje. Co roku się dzieją tam jaja
deepred deepred:
Meh, małolat chyba poskładany jednak
D dzidzok:
Przexiez jeszcE nie przegral
K kubaion:
Jak mozna przegrac z Thomsponem
D dzidzok:
Cechinato to jest gosc Hahaha
K kubaion:
Jak Majchrzak mogl przegrac w FO z takim drewniakiem
deepred deepred:
Ale przyznam, że nigdy nie widziałem go na oczy przed dzisiejszym meczem. Grane bardziej przeciwko makaroniarzowi.
deepred deepred:
No nie wiem właśnie czy leszcz, ja mam go pogranego pre +4,5 gema
deepred deepred:
A Cecchinato to od zawsze przeciętniak, raz przypadkiem doszedł do 1/2 Garrosa i na tym jedzie, a to zwykły przebijak.
deepred deepred:
Wiadomo, że nie odpuści nawet jak będzie 0-6 0-5
deepred deepred:
Gówniarz gra u siebie, przed chwilą wygrał juniorski Wimbledon
deepred deepred:
@gubernator_nh, czemu handelek?
K kubaion:
Co ten skosny Amerykanin gra
ferdzio1 ferdzio1:
deepred deepred, skład był spokojnie na pierwszą "10". wyżej trochę za krótka ławka była było
ferdzio1 ferdzio1:
psychol32 psychol32, to nie do końca tak było. zdradzę tylko że wyniki na wiosnę nie były powodem rozstania. większą rolę odegrały tu czynniki jak to mówią "po za sportowe". Kompletnie inną wizje miały obie strony( wizja akurat tu oznacza $)
louisarmstrong louisarmstrong:
Nakashima 2:1
deepred deepred:
psychol32 psychol32, z takimi pachołami jak mial to powinien i tak spaść, a prawie do pucharów wszedł. Życzę im jak najgorzej.
his_airness his_airness:
No i niech to 1-1 zostanie w Mielcu :D
psychol32 psychol32:
deepred deepred, zwolnili go bo wiosna była bardzo słaba pod jego wodzą i istniało prawdopodobieństwo że to padlinę kontynuowali by w tym sezonie co dałoby spadek
K kubaion:
Nie ma bata ze strzela, za dlugo juz Ekstraklse ogladam w poniedzialki
K kubaion:
Stal chyba nawet bramki Radomiakowi nie bedzie w stanie strzelic znajac te wspaniale druzyny z Ekstraklasy
deepred deepred:
K kubaion, bardziej Nakashima, ale granie pewnych wyników w tenisie jest średnio opłacalne
deepred deepred:
Brawo Coria
K kubaion:
Co bardziej polecacie na 2:0, Munar czy Nakashima
deepred deepred:
Coria ogarniaj Garnka i do kasy please...
deepred deepred:
Banasik powinien mieć statuę przed stadionem postawioną za to co zrobił z tym klubem, a oni go wypieprzyli jak kmiota.
deepred deepred:
Lewandowski szybciutko na pysk poleci, takie mam przeczucie.
deepred deepred:
@gubernator_nh, granie przeciwko Radomiakowi to może być dobra krótkoterminowa inwestycja
psychol32 psychol32:
Mogę to wieczorem ogarnąć ale póki nie zacznę stawiać to pewnie i stawki będą wysokie
psychol32 psychol32:
@danio4954, jeszcze nie zakładałem tam konta
psychol32 psychol32:
@danio4954, w którym buku
'Corek 'Corek:
@ten-typ-tak-ma, dokładnie tak, ale to rachuneczek dopiero wystawie po zakończonym leczeniu
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, wydaje mi się że trochę w życiu widziałeś i jak ktoś przegrywa wyraźnie dwa sety to nie oznacza że w trzecim również dostanie lanie.
bazak bazak:
K kubaion, na przyszłość też byłbym zainteresowany stronka :D
'Corek 'Corek:
K kubaion, a możesz podać stronę?
K kubaion:
Za mniejsza stawke skorzystalem i legit
jozzy22 jozzy22:
'Corek 'Corek, s cóż to za wynalazek?
'Corek 'Corek:
Mam pytanie nie z tej beczki. Czy korzystał ktoś z L4 przez internet? Chcą wpłaty 100 zł i się obawiam. To działa?
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Pierwszy strzał nie wypal ...
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Ayeyawady - Ispe 0:0 85' over 0,5 @2,30
K kubaion:
Kolejna kolejka u24 w żużlu a bukmacherzy dalej mają słynna flagę Japonii w gaciach.
K kubaion:
Zaczynac już jakiś poważniejszy turniej darta bo do grudnia mi się nie chce czekać na PDC
donald-young donald-young:
W porządku nie musisz mi tłumaczyć, tylko moje luźne spostrzeżenie jak czasami czytam z boku co tutaj się dzieje
donald-young donald-young:
i jednocześnie człowiek, który lubi podać typ po meczu i zachowuje się infantylnie
donald-young donald-young:
Typowy frustrat
donald-young donald-young:
Olej psychola, to jest typowy koleś, który zaczyna się odzywać po meczu
adik1992 adik1992:
Ci co oglądali to zgodnie pisali ze szybkie 3:0. Nikt nie pisał że USA się odrodzi ani też żadnych typow w ich stronę nie było
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, ale jaki Płacz? Po drugim secie oceniłem przebieg dwóch setów. Over zamykał mi fajny kupon i poprostu przebieg tych setów nie był godny finału. Później Francja dała tlen USA którzy wykorzystali to. Bardziej chodzi mi o to że nie widziałem twoich wpisów w trakcie meczu a po już głos zabierasz.
psychol32 psychol32:
Ale jak już wejdzie to cisza w temacie
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, sama prawda wieczny płacz i lament jak typ nie wchodzi
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, nie ma to jak pisać kacapoły po meczu :)
Do góry Bottom