>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Historia czatu

Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Avai - Flamengo 1:1 75' over 2,5 @1,85 i Flamengo win @2,90
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Musetti to sobie jakieś żarty zrobił wlasnie bo wciąż nie mogę dojść do siebie po tym co zobaczyłem . 40:15 serwując na seta i wygranie meczu i się łamie , a teraz w tb 6:3 i przepieprza . Nie aż nie mogę uwierzyć w to , jakiś nieśmieszny Żart
komar2000 komar2000:
Musetti XD x2
inkub1986 inkub1986:
Musetti xD
inkub1986 inkub1986:
Alcaraz xD
K kubaion:
Lidsey na lukach gorzej niz juniorzy. Ale on jest wolny
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Musetti serwuje na seta i żeby wygrać 2:0 w.calym spotkaniu , ma 40:15 i łamie się . Zajebiscie , uwielbiam to . Jednak co niektórzy to typowe czajniki
komar2000 komar2000:
Musetti XD
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Dawaj Lorenzo po 2:0 w setach !!
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Musetti set ! Easy jak jeba..e . Może i nie opłaca się teraz ale spróbuję musetti win @2,15 i drugi set @3,15
supermario supermario:
@2,4
supermario supermario:
@tomcioomen666, lepszy zakład to 1X i over 3,5 rogi dla Śląska
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Musetti 3:4* i serwis . Trzymaj to ziomuś
supermario supermario:
było 2,2 jak jeden jegomość to opisywał w dziale, a teraz 1,55 jednak chyba nikt mu nie uwierzył
supermario supermario:
ale poleciały kursy na Lechitów II, w składzie kilku grajków rezerwowych z pierwszej drużyny
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Jak dla mnie musetti wygra conajmniej seta po kursie @2,40 pobieram
_black_horse_ _black_horse_:
Co roku przekładają i co roku odpadają Janusze ekstraklasy
paga paga:
Wchodzę rano na flashxore, żeby sprawdzić co dzisiaj mamy za spotkania, a Ty wszystko przełożone. Ta liga to stan umysłu, serio. 2 kolejka,a te gwiazdy przekładają spotkania. Brawo Pogoń.
S sztabson_93:
No to chyba bardziej
noone noone:
ew tam pograc +31.5 legow
S sztabson_93:
Finały rządzą się swoimi prawami i tak naprawdę jak będę panowie za bardzo chcieć to może im nie siedzieć i bardziej under możliwy
noone noone:
@gubernator_nh, do ako sobie szukam rzeczy zeby nie grac za grubo
M mistrzu995:
lepiej pooglądac kobitki jak teraz rzucają
noone noone:
a chyba ciezko typowac kto wygra to taki pomysl
noone noone:
price mial 13 a mvg 10 w swoich meczach
noone noone:
ktos od lotek ? Liczba 180 powyżej 18.5 w finale to dobry trop ?
zellt zellt:
Jak dla mnie Włochy - sniło mi się to ;)
deepred deepred:
no bet ;]
J JonkeJ21:
Dzisiaj Włochy czy Polska w siate?
J JonkeJ21:
Ruud do boju!
deepred deepred:
:)
deepred deepred:
Nic personalnego, no offense
deepred deepred:
@gubernator_nh, przecież to dla beki
deepred deepred:
Z cyklu wiedziałem że puszcza pewniak ale posłuchałem jakiegoś typerka i przegrałem 😂😂
deepred deepred:
@gubernator_nh, no oby z innym rezultatem niż wczoraj bo chciałem dom sprzedać żeby postawić na Stal 😂
C Cybiskorpion:
Jak dla mnie over
D damianex1:
Lvbet przyszedł rano tez
kns_esport kns_esport:
S sebek1997, totalbet betfan betclic
S sebek1997:
SolarisPL SolarisPL, ebetx
adik1992 adik1992:
SolarisPL SolarisPL, sts, fortuna
SolarisPL SolarisPL:
na jakim buku macie sprawdzone, że ekspresowa wypłata przychodzi normalnie w niedziele?
C Cybiskorpion:
Witam Panowie dziś over 4,5 DF w finale Gstaad i over 164 Jordania New Zeland
adik1992 adik1992:
@ten-typ-tak-ma, w 2018 Polska dwie porażki w grupie w turnieju finałowym. Podium w LN Francja, Rosja USA. Turniej w lipcu. MŚ we wrześniu. Podium Polska, Brazylia, USA. W 2014 nie awansowaliśmy do turnieju finałowego a na mundialu złoto. Słabsze mecze też się zdarząją i dobrze że w takim momencie a nie na imprezie docelowej. Po ostatnim meczu Polaków na mundialu mozna wyciągać wnioski a nie teraz. Także pozostaje czekać i kibicowac naszym.
adik1992 adik1992:
Wiele razy Polska wygrywała w czerwcu LŚ w pięknym stylu a dwa miesiące później na IO był oklep w 1/4. Mistrzostwa to będzie inny turniej bo grany na poważnie i takie wyniuki jak 3:0 Chin z Brazylią sie nie przytrafią. W ostatnich MŚ nikt na Polske nie stawiał w drugiej fazie grupowej porażki z Argentyną i Francją. Po awansie do top6 coś zaskoczyło w grze poszło do końca turnieju
adik1992 adik1992:
według mnie dobrze że Polska przegrała z USA bo będzie z czego wyciągnąć wnioski przed MŚ. A tak żylibyśmy w bańce niezwycięzonej drużyny. Tak jak pisałem w 1 tygodniu LN jest to turniej towarzyski, przygotowujący do turnieju roku na który buduję się szczyt formy drużyny. Nie można zbudowac w ciągu 3 miesięcy szczytu formy na dwa turnieje.
kubeq8 kubeq8:
1.70 na unibecie
M morgo:
Dziś Price bierze finał , oby dali kurs przynajmniej 1.80
T tafcio93:
Kiedy człowiek nie zagra to wchodzi... Gz
M morgo:
A cały czas te maxy prowadził a kurs był 3.25...
M morgo:
Shrek ogarnął ale dima zajebal tym ostatnim maksem singiel na więcej maxow shreka
donald-young donald-young:
A dzisiaj obaj by pokryli hc -2.5, no co zrobisz
O odmurzyniacz:
dzieki
M mistrzu995:
strims.top albo viaplay
noone noone:
humbert dzban black list
O odmurzyniacz:
siema, gdzie ogladacie tego darta?
P PitaRajt66:
imo wezmie to
P PitaRajt66:
jak nie to jutro wiadomo co gramy w finale bo Price MVG ciezko a z Dimą to Price sobie poradzi
noone noone:
moze zrobi comeback
P PitaRajt66:
Ja mam zagrane MVG i over legów 28,5, a na live czekam az kurs bedzie ponad 3 i gram na MVG
S shaq9:
PitaRajt66 coś o meczu MvG? Narazie zaczał bardzo kiepsko :/ ale i Dima trzeba przyznać, że kapitalne granie póki co
Do góry Bottom