>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Historia czatu

plebs plebs:
czemu taki kurs wysoki na lpooll
gruszkie gruszkie:
@fullmax powodzenia zycze
gruszkie gruszkie:
fullmax ciekawy typ na rozne w city vs liverpool jak oni tylko 2 razy na 10 meczy pokryli XDD
inkub1986 inkub1986:
Logo Totolotka zawsze zabawne :D
K kubaion:
Razma pieknie, jedziesz
guriii guriii:
Duży rozstrzał
guriii guriii:
Betclic 1.92 na mam city a betfan 1.66 xd
K kubaion:
To co, Razma robi dzisiaj wypad Andersonowi
jozzy22 jozzy22:
probetsprofit probetsprofit, to daj namiar jak będziesz mieć taki kupin
probetsprofit probetsprofit:
W sobotę trzeba trafić dobry kupon bo mówią jaka wigilia taki cały rok
probetsprofit probetsprofit:
JD single barrel napoczęty
probetsprofit probetsprofit:
Święta czas zacząć
M morgo:
@danio4954, probowalem ta aplikacje ale to chyba tylko działa na sieci wifi a ja głównie z pakietu korzystam , Ale już załatwione bo dostałem na maila link z mirrorem strony pod inna nazwa wiec już wszystko działa 😜
C cichybob:
psychol32 psychol32, modernizacja hali w olsztynie.
C cichybob:
komentator co cisnal skre. zenujacy i tragiczni :D
psychol32 psychol32:
Tak odnośnie siatki. Czemu zespół z Olsztyna gra w Iławie?
G general1973:
stary komuch
G general1973:
gruszkie gruszkie, Ciekawi mnie to co piszesz o Belce,możesz rozwinać? Bo mnie się typ jedynie z podatkiem od zyskow kapitalowych kojarzy
C cichybob:
skra bije na glowe to co zaksa zrobila w ostatnich dwoch meczach. co za frajerzt
sunfirex sunfirex:
Podobno to damska siatkówka jest nieprzewidywalna, a czajcie co Skra odwala
adik1992 adik1992:
szkoda tej 9-tej Lotki van Duijvenbode, byłaby pierwsza w turnieju
B bartek2701:
W biedrze marchew pod 4 zł. Trzeba do Tomcia jechać na zakupy
probetsprofit probetsprofit:
@tomcioomen666, marchewka i pietruszka kilo za 2.2zl w Tesco . Dobra cena ?😂
gruszkie gruszkie:
ale Morawiecki ogólnie to idiota my od Marka Belki to premiera na poziomie nie mamy
RBR1one RBR1one:
Wystarczylo pol godziny Morawieckiemu przed odlotem do Kataru zeby rozwalic szacunek budowany do pilkarzy przez lata i tylko przez ta afere z premia leci ze stolka Michniewicz.
robek13 robek13:
Piłkarzy mamy jakich mamy, ale trzon drużyny jakiś jest. Większość gra w niezłych klubach.
robek13 robek13:
@krokodile1, Pewnie, że nie. Po prostu niech nie zatrudniają byle kogo. Brzęczek, Czesiu, skąd oni się wzięli
robek13 robek13:
Polscy trenerzy to jakaś porażka, a sam fakt mianowania na selekcjonera naszej reprezentacji CM 711, człowieka za którym ciągnie się mnóstwo niewyjaśnionych historii związanych z korupcją to jakiś ponury żart.
M morgo:
@danio4954, ok dzięki sprawdzę i dam znać później czy pomogło bo teraz muszę lecieć do pracy
adik1992 adik1992:
Dać popracować do końca następnego mundialu i nie rozliczać po niudanych mecach. Nich przebuduje kadrę i zmieni mentalność grania tak jak próbował Souza, tylko z lepszą defensywą. Albo zaryzykowac z nieoczywistym nazwiskiem tak jak w Argentynie Scaloni. Gość bez CV miał byc na chwile a wygrał CA i MŚ.
adik1992 adik1992:
Jeżeli chodzi o polskich trenerów na stanowisko selekcjonera to na dzień dzisiejszy Michniewicz niestety był najlepszy. Papszun sobie nie poradzi w roli selekcjonera, poza tym on ma misttrza do wygrania dla Rakowa. Najlepiej wziąć z zagranicy kumatego pokroju Martineza co był w Belgi, kontrakt nie miał za wysoki a PZPN stać, a podobno przyszły rok ma byc rekordowy jeżeli chodzi o zyski
M morgo:
@danio4954, zwyczajnie się nie ładuje , muli długo a potem błąd serwera , sprawdź może czy u cienie działa , choć watpie żeby to był jakis problem na 22bet a bardziej u mnie
M morgo:
@danio4954, tymbardziej ze w nocy stawiałem jeszcze NHL i śmigało normalnie
M morgo:
@danio4954, a co proponujesz ? Bo z reguły rzadko grywam u zagranicznych i nei sądziłem ze tak szybko mnie to spotka , tak podejrzewam ze mam zablokowane bo ładuje się i ładuje i nic
K kubaion:
Cos czuje ze tu nawet najwyzsza linia na maxy bedzie overowa
M morgo:
Poleci ktoś apke VPN na iOS? Bo mnie 22bet zblokował i szukam sprawdzonej apki może ktoś poleci?
probetsprofit probetsprofit:
Nie załapałeś ? 🙈😂
probetsprofit probetsprofit:
No tak ktoś ze zdjęciem kota w avatarze nie może być przecież poważny ;)
probetsprofit probetsprofit:
A później się obudziłeś
probetsprofit probetsprofit:
😂😂😂
probetsprofit probetsprofit:
Do naszych piłkarzy to pierwsze księdza z kropidłem albo jakiegoś znachora …
probetsprofit probetsprofit:
psychol32 psychol32, można powiedzieć to tez w druga stronę - przyjdzie nowy i z gów… bata nie ukręci :)
psychol32 psychol32:
Wiadomo że Czesiek będzie miał żal bo z takim warsztatem nikt poważny go nie weźmie
psychol32 psychol32:
Płakał może nie ale na pewno będzie go bronił
psychol32 psychol32:
Chyba nikt po Czesławie płakał nie będzie.
psychol32 psychol32:
Jak widać to dla Cześka było za trudne
psychol32 psychol32:
Potrzebny jest ktoś kto tym chłopakom powie ze mogą grając że sobą coś prezentować a nire tylko w klubach gdzie mają dookoła dobrych zawodników
psychol32 psychol32:
Raz w telewizji dobrze powiedzieli ze to co gra Polska to się grało 30 lat temu
psychol32 psychol32:
Cześka warsztat to są lata 90-te poprzedniego wieku
psychol32 psychol32:
Taki Czesiek tego nie zrobi bo zawodnicy reprezentacji są poziom wyżej niż on
psychol32 psychol32:
To jest jak nauka. Zawodnicy muszą nauczyć się tego co chcę grać trener
psychol32 psychol32:
@danio4954, może źle dobrałem słowa, nie chodzi o naukę gry w piłkę ale poustawianie zawodników, dobór taktyki, przekazanie wytycznych dla każdego, to co kto ma robić na boisku
Cabron Cabron:
Z takimi piłkarzami jak są u nas to spokojnie można zrobić jakiś wynik w dobrym stylu
Cabron Cabron:
Gość preferuje pressing i styl ofensywny
Cabron Cabron:
Ja to bym brał tego Reinarda. To jest typ selekcjonera, a nie trenera. Gość wygrał 2 razy PNA i jego Maroko już w Rosji na mundialu grało zajebiscie, ale mieli w grupie Hiszpanie i Portugalie
psychol32 psychol32:
@danio4954, to co może selekcjonowanie
psychol32 psychol32:
Z Ekstraklasy to może być taki trener jak Michniewicz - zadaniowiec, na jeden turniej. Bo jak gość może nauczyć czegoś zawodników jak on chyba poza dwoma przypadkami od Ekstraklasy się odbił
M maciekfansport:
ciekawe dlaczego żaden PL trener nie pracuje na zachodzie xD Smuda pracował chwile w 2 Bundeslidze a Probierz 2-3 miesiące w Grecji xD
M maciekfansport:
każdy lepszy niż Polski Polacy nie mają sukcesów w Piłce w innych sportach już dawno trenują kadre zagraniczni tylko w PZPN beton stawia na POLAKÓW z EKSTRAKLASY XDD z jednej z najslabszych lig w europie
psychol32 psychol32:
Będą dzisiaj chłopcy lizać się po.... w HP
Do góry Bottom