>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Co zrobic jak cie zostawi??:-D

mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
ciekawa dyskusja... a ja jestem ciekawy co wy robicie jak wy chcecie rzucić dziewczynę, a nie wiecie jak, a widzicie, że bardzo was kocha ????
Heh bardzo ciekawe pytanie pytanie Drago......Moim zdaniem szczerze trzeba powiedziec co nie pasuje i dlaczego...:-| chociaz nikomu bym nie zazdroscil bycia w takiej sytuacji....
 
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
Panowie ale tak na powaznie to &quot;nie wchodzi sie drugi raz do tej samej rzeki&quot; jezeli wam nie wyszlo tzn nie jestescie sobie przeznaczeni...takie jest moje zdanie.
Pozdro:spokodfhgfh:
Ja wszedłem i teraz jestem 8 lat po ślubie:-D:-D:-D
 
misiek0210 0

misiek0210

Użytkownik
Napisał misiek0210
dla Panów bez dziołch to proponuje zajac sie czyms co wciaga i jakos z czasem wszystkie zale i smutki pojda w zapomnienie, pozdrawiam
Co wciąga - ok, hazard? ajjj, mi to nie przeszkadza, ale wiem, że niektóre panie są niezadowolone, gdy mają facetów hazardzistów.
zle mnie zrozumiales,&quot;wciaga&quot; mialem na mysli ogól spraw i rzeczy otaczajace nas, nie chodzilo mi tu o hazard, pozdro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Moim zdaniem jest tak ten zal ci pocisnie jak powie koniec czy tam nic nie bedzie.Jak ty sie wczesniej bardzo starałes i potem musisz sie jakos przemóc i zawzias zeby do niej nienapisac jezeli sama sie nie odezwie to niema sensu sie dalej zamartwiać.Chociaz wiem ze na poczatku takie postanowienia nie pisac sa okropnie trudne.ale mi osobiscie z wiekiem przyszło okej zamułka jeden dwa dni potem jedziemy dalej.

i tak ogólniej dla młodszych im bardziej sie starasz tym panienka bardziej uwaza ze moze wszystko niejako z toba zrobić.Panowie jak wam sie podoba koleżanka to podrywujcie swirujcie ale nie nazucajcie sie za bardzo ;)
to taka moja mała obserwacja ;)

pozdrawiam
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
i tak ogólniej dla młodszych im bardziej sie starasz tym panienka bardziej uwaza ze moze wszystko niejako z toba zrobić.Panowie jak wam sie podoba koleżanka to podrywujcie swirujcie ale nie nazucajcie sie za bardzo ;)
to taka moja mała obserwacja ;)

pozdrawiam
to prawda, trzeba dac sie polubic, pokazac ze ci zalezy i jestes spoko gosc, ale nie narzucac, jak sie jej spodobasz, polubi cie to sama pokaze ze cos z tego bedzie, a jak latasz za panna i jestes na jej kazde skinienie to cie ona wtedy nie docenia i mysli ze moze zrobic co chce a ty zawsze bedziesz z nia...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
idz na impreze i poznaj nową, jak to nie wypali idz na dziwki, jak druga opcja odpada to idz do domu i zwal sobie gruche ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
no pewnie nie wolno za długo trzymać ładunku ???? bo potem na łeb się przeżuca ????
co do autora postu:
to nie martw sie chłopak jeszcze przed nie jedną będziesz miał okazje pomachać szabelką :-D

PS:Lepsze na tym hyde odchodzą tematy niz w pamiętnym Brawo były ????
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ciekawy temat ????
to i ja dorzuce swoje 3 grosze:p
jak Cie zostawiła dla innego - nie dołuj się, lepiej teraz niż pozniej, po dłuzszym związku. jesli to było po długoletnim związku - zrozum, nie była dla Ciebie po prostu, skoro CIe zostawila, tzn. ze jest głupia:p nie pij w samotnosci, wez kumpla, dwóch i celowo wybierz się z nimi do klubu, gdzie mozesz spotkać JĄ z nowym i pokaz jej, jak bardzo się myliła, że Cię zostawiła ???? oczywiscie jak wypijesz to nie kleij sie do niej i nie mów, jak bardzo ją kochasz, bo wtedy wychodzisz na mięczaka:] lepiej zrobić wrazenie w stylu: &quot;Patrz i płacz, jaki ja jestem za...sty, żałuj!&quot; ???? predzej czy pozniej sie do CIebie odezwie, ale to Cie juz nie obchodzi, bo to juz nie Twoja dziewczyna:p masz inną;) hehe
co do rozpadów i powrotów - rzadko się zdarza ze to wypali. zawsze po zerwaniu się sznurka, po związaniu zostaje supeł i ten supeł często bywa dość przykrą rysą w tym związku. takze, powtórne wchodzenie do tej samej rzeki uwazam za bezsensowne (z autopsji - 4x:p )
tego kwiatu jest pół światu, rzuciła Cie, znajdz sobie inną, na krótko czy długo, to juz zalezy od Ciebie, czy chcesz się zabawić - szukaj takiej samej dziewczyny;P, czy na dłużej - tutaj selekcja bywa znacznie bardziej czasochłonna ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja tam po emotikonach nie wnioskuję aby MadAngel specjalnie się przejmował :p.
A tak generalnie to uważam jak PrinceAS, tego kwiatku pół światku.Znajdziesz inną ;).
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie ta to następna, a napić się, czemu nie. W sumie wódka nie rozwiąże problemu, ale siedzenie i zamartwianie się na trzeźwo też nie :p
 
Do góry Bottom