>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co zrobic jak cie zostawi??:-D

januask 48

januask

Użytkownik
Etammm jak Cię rzuci dziewczyna to trzeba zmienić zainteresowania na facetów!!! Podobno jak facet Cię rzuci to potem mniej boli...????????????
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Jest tylko jedna skuteczna, bezinwazyjna metoda.... zawsze miej klilka sztuk więcej w zapasie ????
A jak się nie ma dziewczyny to trzeba odejść od kompa!... do ludzi ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Haha ???? dziewczynami w zasadzie nie ma co się przejmować xD a jak rzuci to trudno, zdarza sie no chyba że to był naprawdę poważny związek np ze 2-3 lata... wiadomo ocb ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Powiem Wam jedną historie z mojego krótkiego życia
Ja też kiedyś zaufałem pewnej kobiecie.Wtedy dał bym sobie za nią rękę uciąć..
I wiecie co? I bym teraz, kurde, nie miał ręki ! ????
Puenta taka że niema co ryzykować rąk dla kobiet w szczególności gdy:
Najlepsza baba to własna graba :spokodfhgfh:
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Powiem Wam jedną historie z mojego krótkiego życia
Ja też kiedyś zaufałem pewnej kobiecie.Wtedy dał bym sobie za nią rękę uciąć..
I wiecie co? I bym teraz, kurde, nie miał ręki ! ????

Puenta taka że niema co ryzykować rąk dla kobiet w szczególności gdy:
Najlepsza baba to własna graba :spokodfhgfh:
W orginale bylo troche inaczej :spokodfhgfh:
 
K 0

kamikadze2121

Użytkownik
????
Powiem tak Ja jestem po zwiazku z 4.01.2007 do 23.12.2010 I to ja zerwałem strasznie tego żałuje chciałem sie zabić lecz wiem ze to nie poprawi sytłacji . A jest juz poniżej 0 Gdyż nagle ona zaczeła mi mówić ze mnie kocha itp. lecz nie chce byc ze mna bo nie wykazuje inicjatywy (co było prawda) Kocham ja najmocniej na świecie . I ostatni raz jak sie widzieliśmy 2 dni temu (nigdy tak nie było zebyśmy sie nie widzieli wiecej niz 24h) ze mnie kocha i chce byc ze mna wiec ja chce do niej isc a u niej mama jest (mieszka sama) bo robi remat jak myslicie mam poczekać czy chodzić do niej i mówić jak bardzo ja Kocham prosze pomocy ???? pisać na g jak mozecie 11102528
nawet gdy niedostepny
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Temat odświeżony to się wypowiem.
Jedynie przejrzałem poprzednie strony ale chyba nikt nie napisał tego co ja zamierzam. Mianowicie sprawa jest prosta - jeżeli dziewczyna rzuca to ma jakiś powód. Pomijam przypadki patologiczne typu zdrada czy jakieś sprawy finansowe, ale z reguły dziewczyny rzucają bo coś im w facecie przeszkadza.
Podam swój przykład - moja pierwsza dziewczyna bardzo się wkurzała na mnie kiedy rzucałem jakieś docinki np. miała problem z wymawianiem litery R więc czasem dla jaj mówiłem &quot;bałdzo&quot; albo &quot;łuła&quot;. Dla mnie to było śmieszne, dla niej nie. To tylko jedno, ona wynajdowała tego dziesiątki, ja tego w ogóle nie widziałem no i kiedyś miarka się przebrała. Po zerwaniu zrozumiałem że byłem głupi no i teraz już tego błędu nie popełniam.
Dlatego odpowiadając na pytanie w tytule wątku - trzeba zrobić sobie rachunek sumienia i pewne sprawy przemyśleć. Wiadomo - tego kwiatu jest pół światu, ale chyba nie o to chodzi żeby ciągle zmieniać dziewczyny jak rękawiczki. No chyba że ktoś lubi, to spoko :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +307
macio106 139,8K

macio106

Znawca - MMA
No cóż jak ktoś sobie nie radzi to pasuje tutaj tekst ze szkolnych lat. ????
Gdy ci smutno gdy ci źle weź żyletkę potnij się.
 
norek_89 56

norek_89

Użytkownik
Nic się nie dzieje bez przyczyny, przy długoletnim poważnym związku wina zawsze jest obustronna. Niestety swoją własną winę często dostrzegamy gdy jest już za późno. Co prawda mój 7-letni związek zakończył się z ewidentnej winy płci pięknej, jednak nie zmienia to faktu, że sam miałem trochę za uszami. Przeżywałem okropnie to rozstanie, jednak dzisiaj wiem, że była to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała, dużo się przy niej nauczyłem, spędziliśmy wiele fajnych chwil, ale tak naprawdę nigdy nie bylibyśmy ze sobą szczęśliwi. Po roku znalazłem kobietę, całkowite przeciwieństwo tej poprzedniej, i dopiero teraz widzę jak cudownie może być w takiej prawdziwie partnerskiej relacji ;)
 
T 0

trumek

Użytkownik
Ja znam ludzi, którzy się po czymś takim załamali. Mi zwykle przechodzi po kilku tygodniach, ale mój kumpel przeżywał przez parę miesięcy, aż w końcu poszedł nawet na terapię do Pracowni Psychorozwoju w Warszawie.
Generalnie nieźle mu panna dała w kość i jeszcze po zerwaniu zwodziła go przez jakiś czas, coś tam kombinowała, a on miał nadzieję, że jednak wróci i dawał się zwodzić. Tym chyba gorsze było rozczarowanie, gdy okazało się, praktycznie z dnia na dzień, że jest w ciąży i wychodzi za mąż. On oczywiście nawet nie miał pojęcia, że po zerwaniu z kimś innym się spotykała.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
A ja miałem prosty sposób.
Ułożyć sobie życie z lepszą, ładniejszą, mądrzejszą. Wykształcić się, zdobyć dobry zawód i za parę lat jak się spotka to powiedzieć: cześć, co u ciebie ? bo u mnie zajebiście, śliczna żona, praca, dziecko ....
I jakoś tak mam że już 2 takie przebrzydłe spotkałem ! Jedna powiedziała, że szkoda że nie ma takiego męża, a druga już po rozwodzie jest ???? Ma strasznie paskudnego dzieciaka, eks jakiś walnięty, bez pracy i bez alimentów ???? Niech wiedzą co straciły i niech sobie w brodę plują !
Zawsze trzeba iść do przodu i wyciągać wnioski pozytywne !
ps. z żonką jestem już w sumie 10 lat i jestem szczęśliwy że tamte związki się zakończyły !
 
L 516

lipny

Użytkownik
Ułożyć sobie życie z lepszą, ładniejszą, mądrzejszą. Wykształcić się, zdobyć dobry zawód i za parę lat jak się spotka to powiedzieć: cześć, co u ciebie ? bo u mnie zajebiście, śliczna żona, praca, dziecko ....
&quot;New is always better Ted!&quot; Barney Stinson
 
Do góry Bottom