>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co zrobic jak cie zostawi??:-D

mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
ciekawa dyskusja... a ja jestem ciekawy co wy robicie jak wy chcecie rzucić dziewczynę, a nie wiecie jak, a widzicie, że bardzo was kocha ????
Heh bardzo ciekawe pytanie pytanie Drago......Moim zdaniem szczerze trzeba powiedziec co nie pasuje i dlaczego...:-| chociaz nikomu bym nie zazdroscil bycia w takiej sytuacji....
 
snajp 536,5K

snajp

Użytkownik
Panowie ale tak na powaznie to &quot;nie wchodzi sie drugi raz do tej samej rzeki&quot; jezeli wam nie wyszlo tzn nie jestescie sobie przeznaczeni...takie jest moje zdanie.
Pozdro:spokodfhgfh:
Ja wszedłem i teraz jestem 8 lat po ślubie:-D:-D:-D
 
misiek0210 0

misiek0210

Użytkownik
Napisał misiek0210
dla Panów bez dziołch to proponuje zajac sie czyms co wciaga i jakos z czasem wszystkie zale i smutki pojda w zapomnienie, pozdrawiam
Co wciąga - ok, hazard? ajjj, mi to nie przeszkadza, ale wiem, że niektóre panie są niezadowolone, gdy mają facetów hazardzistów.
zle mnie zrozumiales,&quot;wciaga&quot; mialem na mysli ogól spraw i rzeczy otaczajace nas, nie chodzilo mi tu o hazard, pozdro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Moim zdaniem jest tak ten zal ci pocisnie jak powie koniec czy tam nic nie bedzie.Jak ty sie wczesniej bardzo starałes i potem musisz sie jakos przemóc i zawzias zeby do niej nienapisac jezeli sama sie nie odezwie to niema sensu sie dalej zamartwiać.Chociaz wiem ze na poczatku takie postanowienia nie pisac sa okropnie trudne.ale mi osobiscie z wiekiem przyszło okej zamułka jeden dwa dni potem jedziemy dalej.

i tak ogólniej dla młodszych im bardziej sie starasz tym panienka bardziej uwaza ze moze wszystko niejako z toba zrobić.Panowie jak wam sie podoba koleżanka to podrywujcie swirujcie ale nie nazucajcie sie za bardzo ;)
to taka moja mała obserwacja ;)

pozdrawiam
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
i tak ogólniej dla młodszych im bardziej sie starasz tym panienka bardziej uwaza ze moze wszystko niejako z toba zrobić.Panowie jak wam sie podoba koleżanka to podrywujcie swirujcie ale nie nazucajcie sie za bardzo ;)
to taka moja mała obserwacja ;)

pozdrawiam
to prawda, trzeba dac sie polubic, pokazac ze ci zalezy i jestes spoko gosc, ale nie narzucac, jak sie jej spodobasz, polubi cie to sama pokaze ze cos z tego bedzie, a jak latasz za panna i jestes na jej kazde skinienie to cie ona wtedy nie docenia i mysli ze moze zrobic co chce a ty zawsze bedziesz z nia...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
idz na impreze i poznaj nową, jak to nie wypali idz na dziwki, jak druga opcja odpada to idz do domu i zwal sobie gruche ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
no pewnie nie wolno za długo trzymać ładunku ???? bo potem na łeb się przeżuca ????
co do autora postu:
to nie martw sie chłopak jeszcze przed nie jedną będziesz miał okazje pomachać szabelką :-D

PS:Lepsze na tym hyde odchodzą tematy niz w pamiętnym Brawo były ????
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ciekawy temat ????
to i ja dorzuce swoje 3 grosze:p
jak Cie zostawiła dla innego - nie dołuj się, lepiej teraz niż pozniej, po dłuzszym związku. jesli to było po długoletnim związku - zrozum, nie była dla Ciebie po prostu, skoro CIe zostawila, tzn. ze jest głupia:p nie pij w samotnosci, wez kumpla, dwóch i celowo wybierz się z nimi do klubu, gdzie mozesz spotkać JĄ z nowym i pokaz jej, jak bardzo się myliła, że Cię zostawiła ???? oczywiscie jak wypijesz to nie kleij sie do niej i nie mów, jak bardzo ją kochasz, bo wtedy wychodzisz na mięczaka:] lepiej zrobić wrazenie w stylu: &quot;Patrz i płacz, jaki ja jestem za...sty, żałuj!&quot; ???? predzej czy pozniej sie do CIebie odezwie, ale to Cie juz nie obchodzi, bo to juz nie Twoja dziewczyna:p masz inną;) hehe
co do rozpadów i powrotów - rzadko się zdarza ze to wypali. zawsze po zerwaniu się sznurka, po związaniu zostaje supeł i ten supeł często bywa dość przykrą rysą w tym związku. takze, powtórne wchodzenie do tej samej rzeki uwazam za bezsensowne (z autopsji - 4x:p )
tego kwiatu jest pół światu, rzuciła Cie, znajdz sobie inną, na krótko czy długo, to juz zalezy od Ciebie, czy chcesz się zabawić - szukaj takiej samej dziewczyny;P, czy na dłużej - tutaj selekcja bywa znacznie bardziej czasochłonna ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja tam po emotikonach nie wnioskuję aby MadAngel specjalnie się przejmował :p.
A tak generalnie to uważam jak PrinceAS, tego kwiatku pół światku.Znajdziesz inną ;).
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie ta to następna, a napić się, czemu nie. W sumie wódka nie rozwiąże problemu, ale siedzenie i zamartwianie się na trzeźwo też nie :p
 
Do góry Bottom