>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co zrobic jak cie zostawi??:-D

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna raz chłopaczek ????
A tak już na poważnie nawiązując do tematu to przede wszystkim się nie załamuj. Ktoś wspomniał o alkoholu. Może i sposób dobry aby na chwilę zapomnieć. Trzeba jednak pamiętać że alkohol niczego nie zmieni. Ktoś inny napisał znaleźć inną. Dobrze mówić jak się pokochało tą jedyną. Niby czas leczy rany lecz różnie to w życiu bywa.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna raz chłopaczek ????

A tak już na poważnie nawiązując do tematu to przede wszystkim się nie załamuj. Ktoś wspomniał o alkoholu. Może i sposób dobry aby na chwilę zapomnieć. Trzeba jednak pamiętać że alkohol niczego nie zmieni. Ktoś inny napisał znaleźć inną. Dobrze mówić jak się pokochało tą jedyną. Niby czas leczy rany lecz różnie to w życiu bywa.
No alkohol nie zmieni, ale jak już mówiłem zamartwianie się na trzeźwo też nie, więc można się napić :p

A z czasem to prawda, w końcu przechodzi, trochę żal zawsze zostanie, ale już z czasem człowiek przestaje o tym myśleć.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Odkopałeś bo Ciebie zostawiła i szukasz nowych pomysłów ;&gt;
Odpowiedź prosta. Poszukać nowej.
Ejjj :pP Jak sie przegląda tematu w HP to sa strony 1,2,3..11..51 i ostatnia, ten był akurat na 51 i tak mi sie jakoś kliknęło ????
Moim zdaniem nie można od razu tak sie poddawać i próbować sie pocieszać &quot;będzie następna&quot; Jak komu naprawdę zależy to trzeba walczyć, nawet jak nie wychodzi to próbować od nowa nawet jak nie jest tego warta. Tak mam z własnego doświadczenia że mimo różnych kolei losu, prawie 2 lata i nie zrezygnowałem i bardzo sie z tego teraz ciesze ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ejjj :pP Jak sie przegląda tematu w HP to sa strony 1,2,3..11..51 i ostatnia, ten był akurat na 51 i tak mi sie jakoś kliknęło ????

Moim zdaniem nie można od razu tak sie poddawać i próbować sie pocieszać &quot;będzie następna&quot; Jak komu naprawdę zależy to trzeba walczyć, nawet jak nie wychodzi to próbować od nowa nawet jak nie jest tego warta. Tak mam z własnego doświadczenia że mimo różnych kolei losu, prawie 2 lata i nie zrezygnowałem i bardzo sie z tego teraz ciesze ????
Nie no wiadomo, jak zależy to powalczyć trzeba, ale jak nie to nie zaszkodzi sobie chlapnąć :p
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
I jak Ci to wychodzi ? Bo raczej wątpię, że Ty wybierasz, chyba raczej do dzierlatki należy wybór :p.
No co Ty ???? Idziesz ulica, wypatrujesz interesującą Cię zdobycz, podchodzisz i &quot;siema, wybieram Cię na dziewczyne&quot; :jezora:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No co Ty ???? Idziesz ulica, wypatrujesz interesującą Cię zdobycz, podchodzisz i &quot;siema, wybieram Cię na dziewczyne&quot; :jezora:
no pewnie że tak, a jak z facetem jest to trudno, w końcu facet nie ściana i da się przestawić :p
 
Do góry Bottom