>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Co zrobic jak cie zostawi??:-D

awangard 0

awangard

Użytkownik
Cozrobic jak zostawi Cie dziewczyna?? to pytanie pewnie z wielu was niestety juz sobie zadawalo, ciekawi mnie jakie macie pomysly zeby &quot;zapomniec&quot;:spokodfhgfh:

Moja propozycja - zamknac sie w monopolowym i przez tydzien nie wychodzic.... ????
 
C 0

cr7

Użytkownik
A jak nie możesz pić tak jak ja :/??

Najlepiej znaleźć sobie drugą ???? Wkońcu tego kwitau pół światu jak to mówią ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
wyjechac gdzies na tydzien ale to tylko wtedy jak nie mozesz pic :p moim zdaniem dobrze przyworkować z kumplem ???? ale tak zeby ona nie widziala ;)
 
massive 0

massive

Użytkownik
Tyle wspaniałych kobiet na ziemi, wiec nie ma co &quot;plakać&quot; za jedną. Są lepsze okazje na wyjście do monopolowego.:-D
 
misiek0210 0

misiek0210

Użytkownik
moze troche zbocze z tematu(mam dziewczyne która strasznie kocham) ale w moim przypadku pomogło granie w pokera ???? ???? , a dokładnie chodzi o to ze mieszkamy od siebie ok 450km(tzn. mieszkam u Niej ale taka jest roznica naszych domów) i na swieta chialem zeby ze mna pojechała ale nie mogla, strasznie mi na tym zalezało bo to bylby pierwsze wspolne swieta, bylem zdolowany bo wrocilem do domu sam, wiadomo ze jak partnerka zostawia Cie to emocje sa wieksze ale w moim przypadku naprawde nie bylo ciekawie. No i pierwsze 2dni tesknilem i rozmyslalem, az w koncu spodobał mi sie poker na stryyke i szarpalem dzien i noc w tego pokera(hehe....to bylo cos) wszytko odchodzilo na bok, najwazniejsze bylo wygrac kolejne rozdanie ???? ???? i tak minał mi ten samotny czas, a dla Panów bez dziołch to proponuje zajac sie czyms co wciaga i jakos z czasem wszystkie zale i smutki pojda w zapomnienie, pozdrawiam
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
A no miska to akurat rozumiem, mam podobna sytuacje tyle tylko e mieszka 514km ode mnie, planujemy razem studiowac itp. A co do tematu jezeli Cie rzuci tzn. ze nie byla Ciebie warta....:-D Zawsze wyznawalem zasade &quot;Carpe Diem&quot;, nie patrz wstecz olej i takie tam. A na wypad do monopolowego to nawet brakazji jest okazja...hehe:-D

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
po co pić przez dziewczyny ? bedzie nastepna ;)
nie warto sie dołować ze coś było i nie wróci.... i tyle, bynajmniej ja tak mam ;)
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Moja propozycja - zamknac sie w monopolowym i przez tydzien nie wychodzic.... ????
Bez sensu, wytrzeźwiejesz, będzie kac i dalej nie zapomnisz.
Najlepiej znaleźć sobie drugą ???? Wkońcu tego kwitau pół światu jak to mówią ????
To chyba zadziała w momencie, kiedy z drugą połówką było się lekko związanym.
wyjechac gdzies na tydzien ale to tylko wtedy jak nie mozesz pic :p moim zdaniem dobrze przyworkować z kumplem ???? ale tak zeby ona nie widziala ;)
wyjechać - jeśli można, dobry pomysł, oderwanie się od tego wszystkiego pomaga...
Tyle wspaniałych kobiet na ziemi, wiec nie ma co &quot;plakać&quot; za jedną. Są lepsze okazje na wyjście do monopolowego.:-D
No, no. Tak mówisz, a jak przyjdzie co do czego, to będzie czarna rozpacz :p
dla Panów bez dziołch to proponuje zajac sie czyms co wciaga i jakos z czasem wszystkie zale i smutki pojda w zapomnienie, pozdrawiam
Co wciąga - ok, hazard? ajjj, mi to nie przeszkadza, ale wiem, że niektóre panie są niezadowolone, gdy mają facetów hazardzistów.
A no miska to akurat rozumiem, mam podobna sytuacje tyle tylko e mieszka 514km ode mnie, planujemy razem studiowac itp. A co do tematu jezeli Cie rzuci tzn. ze nie byla Ciebie warta....:-D Zawsze wyznawalem zasade &quot;Carpe Diem&quot;, nie patrz wstecz olej i takie tam. A na wypad do monopolowego to nawet brakazji jest okazja...hehe:-D
Pozdrawiam:spokodfhgfh:
Nikomu nie polecam razem studiować, tzn.jeśli wybiera miasto i kierunek (w drugą stronę również to działa) wyłącznie ze względu na ten związek, to nie warto. Wiem po sobie.
po co pić przez dziewczyny ? bedzie nastepna ;)
nie warto sie dołować ze coś było i nie wróci.... i tyle, bynajmniej ja tak mam ;)
A właśnie wcale nie musi być tak, że nie wróci =&gt;
Jeśli Ci na niej zależy to walcz o Nią a nie dołuj się:spokodfhgfh:
I to jest podejście ????
Śmiesznie mi się czytało ten temat, ale macie przynajmniej kobiecy punkt widzenia, o.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Tyle wspaniałych kobiet na ziemi, wiec nie ma co &quot;plakać&quot; za jedną. Są lepsze okazje na wyjście do monopolowego.:-D
jakby Ci na niej zalezalo to bys tak nie mowil zapewniam Cie :p:jezora:
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Dokładnie. Dziewczyny, na której bardzo zależy nie da się tak po prostu zapomnieć, olać, nie myśleć - również zapewniam.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Po prostu cierpieć... umartwiać się... zalewać się codziennie... zalewać kaca... aż samo to do Was dotrze, że to już przeszłość i choć chcecie to nic z tym nie zrobicie... Przyjaciele najbliżsi i wyjazd gdzieś w pizdu daleko też pomaga... Wiem z własnej autopsji... Potem i tak znajdziecie kogoś kogo pokochacie równie albo nawet bardziej... ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Nikomu nie polecam razem studiować, tzn.jeśli wybiera miasto i kierunek (w drugą stronę również to działa) wyłącznie ze względu na ten związek, to nie warto. Wiem po sobie.
Ty stestowalas i nie polecasz, ja nie stestowalem i w sumie zaluje...
zaczalem chodzic ze swoja obecna panna na poczatku studiow, wtedy mieszkalismy juz od siebie okolo 450km (tzn studiowalismy w odleglych od siebie miastach, bo nasze rodzinne domy sa 20km od siebie), studia wybieralismy gdy bylismy tylko znajomymi, ale po I roku mialem mozliwosc przeniesienia sie na uczelnie do miasta gdzie ona studiowala, nie skorzystalem i chyba zaluje, przetrwalismy juz ponad 4 lata w takim zwiazku na odleglosc, spotykamy sie w wekendy, a w ferie, swieta, wakacje i jak jest okazja to czesciej, ale jak jest np sesja to i 3 tyg sie czasem nie widzimy... no i sie zastanawiam co by bylo gdyby...
a wracajac do tematu to powiem ze najlepiej dac sobie czas! leczy rany, serio! no i najlepiej jest zajac sie czyms zeby nie myslec... hazard nie jest najlepszy, moze lepiej chocby grami komputerowymi ;)
 
massive 0

massive

Użytkownik
jakby Ci na niej zalezalo to bys tak nie mowil zapewniam Cie :p:jezora:
Jakby z mojej winy mnie zostawiła, to starałbym sie to naprawić. W każdym innym przypadku-patrz wyżej:jezora:

Narazie jednak nie musze się tym martwić
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
... pomyśleć, czemu tak się stało.
jak zaczniesz o tym myslec to sie wykonczysz psychicznie :-D bedziesz caly czas myslal co by bylo gdyby... i to nie bedzie dawalo Ci spokoju, lepiej starac sie jak najszybciej zapomniec
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Panowie ale tak na powaznie to &quot;nie wchodzi sie drugi raz do tej samej rzeki&quot; jezeli wam nie wyszlo tzn nie jestescie sobie przeznaczeni...takie jest moje zdanie.

Pozdro:spokodfhgfh:
 
drago 108

drago

Użytkownik
ciekawa dyskusja... a ja jestem ciekawy co wy robicie jak wy chcecie rzucić dziewczynę, a nie wiecie jak, a widzicie, że bardzo was kocha ????
 
Do góry Bottom