>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


W niedzielę na Wembley będę miał przyjemność zobaczyć mecz NFL na żywo, super, że są Ramsi, szkoda tylko, że rywalem są Bengalsi (0-6). Ale i tak bardzo się cieszę na ten wyjazd. Potem trzeba planować wizytę w USA na którymś z kultowych stadionów.
 

 

I lecimy z typami na weekendowe CFL i NFL. Trzeba październik zakończyć plusem. Łącznie 13 typów na ten weekend. Kto gra może wbić punkty. Czuję w tym tygodniu dużo plusów ???? Jedziemy:

 

Mecze CFL z piątku na sobotę.

#90 - Hamilton Tiger-Cats @ Montreal Alouettes
Typ: Hamilton Tiger-Cats @ 1.66 - Unibet (stawka 10/10)     660 zł

#91 - Hamilton Tiger-Cats @ Montreal Alouettes
Typ: Hamilton Tiger-Cats -2.5 @ 1.88 - Unibet (stawka 10/10)    880 zł

#92 - Calgary Stampeders @ Winnipeg Blue Bombers
Typ: Winnipeg Blue Bombers +4.5 @ 1.70 - Unibet (stawka 10/10)     700 zł

#93 - Saskatchewan Roughriders @ Edmonton Eskimos
Typ: Saskatchewan Roughriders @ 1.79 - Unibet (stawka 10/10)    790 zł

#94 - Saskatchewan Roughriders @ Edmonton Eskimos
Typ: Saskatchewan Roughriders - 1 @ 1.83 - Unibet (stawka 10/10)     830 zł



Mecze w niedzielę w NFL są o godzinę wcześniej z uwagi na zmianę czasu u nas, start o 18:00.

#95 - Philadelphia Eagles @ Buffalo Bills
Typ: Buffalo Bills over 21.5 pkt @ 1.88 - Unibet (stawka 10/10)    

#96 - Carolina Panthers @ San Francisco 49ers
Typ: Carolina Panthers over 17.5 pkt @ 1.93 - Unibet (stawka 10/10)    

#97 - New York Giants @ Detroit Lions
Typ: Detroit Lions -3.5 @ 1.54 - Unibet (stawka 10/10)    540 zł

#98 - Cleveland Browns @ New England Patriots
Typ: New England Patriots -13 @ 1.85 - Unibet (stawka 10/10)   850 zł

#99 - Cleveland Browns @ New England Patriots
Typ: New England Patriots -11 @ 1.72 - Unibet (stawka 10/10)   720 zł

#100 - Los Angeles Rams vs Cincinnati Bengals (w Londynie)
Typ: Los Angeles Rams -13 @ 1.85 - Unibet (stawka 10/10)   850 zł

#101 - New York Jets @ Jacksonville Jaguars
Typ: Jacksonville Jaguars -3.5 @ 1.64 - Unibet (stawka 10/10)   640 zł

#102 - Green Bay Packers @ Kansas City Chiefs
Typ: Green Bay Packers -4 @ 1.85 - Unibet (stawka 10/10)   850 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Podbijam bo niedziela. CFL 5/5 a jeszcze w czwartek NFL 1/1. Zatem póki co bez pomyłki ????

Może ktoś sobie coś wybierze z powyższych propozycji na dzisiejszą kolejkę. Przypominam mecze o godzinie 18.
 
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Świetny tydzień. 12 na 14 typów z NFL i CFL trafione. Do tego wizyta na meczu Rams-Bengals w Londynie. Było mega i każdemu polecam taką przygodę. Bycie wśród 83 tysięcy ludzi robi potężne wrażenie. A możliwość zobaczenia na żywo zawodników, trenerów czy nawet sędziego meczu Jerome Bogera, których od lat ogląda się w TV, to coś pięknego. Sędzia odegrał ważną rolę, bo jak na telebimie zobaczyłem, że ogłasza "incomplete pass" zamiast touchdowna dla Bengals który zepsuł by mi 2 duże bety, to bardzo się ucieszyłem, ale nie byłem sam, bo spora część stadionu wpadła w euforię. Dla wyniku meczu ten TD który ostatecznie nie został uznany, był nieistotny, ale dla obstawiających tak i było można usłyszeć radość tych którzy byli po zwycięskiej stronie handicapu. Poniżej filmik i zdjęcie dla ubogacenia tematu i dziś zaczynamy Week 9, już drugą połowę sezonu.

Filmik z meczu - WHOSE HOUSE?! RAMS HOUSE!

Fotka z meczu - hymny

 

Dziś z dużym przekonaniem gram:

#103 - San Francisco 49ers @ Arizona Cardinals
Typ: San Francisco 49ers powyżej 26.5 pkt @ 1.88 - Unibet (stawka 10/10)   880 zł

#104 - San Francisco 49ers @ Arizona Cardinals
Typ: San Francisco 49ers -7 @ 1.61 - Unibet (stawka 10/10)    
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Ajjjj, cholera, oddali TD w końcówce przez jedną pomyłkę obrony. No ale bywa, w Londynie ja miałem farta, dziś pecha. Taka bukmacherka. Na niedzielę wybrałem sobie następujące typy. Ruszam tylko 5 meczów które wydają mi się mieć duże szanse na wejście. Nie stawiam już na siłę tak jak to czasem bywało w zeszłych sezonach. Dużo ruletkowych spotkań jutro, włącznie z tym londyńskim o 15:30. Ze spotkań o 19 tylko mecz w Kansas City, reszta meczów po 22.

Seahawks biorę jako swój typ tygodnia dlatego podwójna stawka i dwa razy podany ten sam typ. Dałbym jeszcze tak samo Packersów, ale niech zostanie jako pojedynczy typ żeby trzymać się schematu ze stawkami 10j = 1000 PLN na mecz. 

Mam nadzieję, że będzie równie zielono co w zeszłym tygodniu. 

#105 - Minnesota Vikings @ Kansas City Chiefs
Typ: Kansas City Chiefs @ 2.14 - Unibet (stawka 10/10)   1140 zł

#106 - Tampa Bay Buccaneers @ Seattle Seahawks
Typ: Seattle Seahawks -3 @ 1.62 - Unibet (stawka 10/10)  620 zł

#107 - Tampa Bay Buccaneers @ Seattle Seahawks
Typ: Seattle Seahawks -3 @ 1.62 - Unibet (stawka 10/10)  620 zł

#108 - Cleveland Browns @ Denver Broncos
Typ: Cleveland Browns -3 @ 1.75 - Unibet (stawka 10/10)   

#109 - New England Patriots @ Baltimore Ravens
Typ: New England Patriots -3 @ 1.88 - Unibet (stawka 10/10)   

#110 - New England Patriots @ Baltimore Ravens
Typ: New England Patriots powyżej 20.5 pkt @ 1.90 - Unibet (stawka 10/10)   

#111 - Green Bay Packers @ Los Angeles Chargers
Typ: Green Bay Packers -3 @ 1.73 - Unibet (stawka 10/10)   

Green Bay Packers w niedzielę zamieniają "Frozen Tundrę" na kalifornijskie słońce i w Carson zmierzą się z Los Angeles Chargers. Idę tutaj w stronę faworyta i myślę, że handicap wielkości field goala jest tutaj spoko opcją. Matt LaFleur fantastycznie rozpoczął karierę head coacha prowadząc Packersów do wyniku 7-1 na półmetku sezonu zasadniczego. Jedyna przegrana to Week 4 i porażka u siebie z Eagles. Poza tą wpadką mamy 7 wygranych. Tylko 2 z nich zakończone różnicą mniejszą niż touchdown. Po przegranej z Eagles w kolejnych tygodniach Aaron Rodgers i spółka nałożyli na swoich rywali odpowiednio - 34 punkty na Cowboys (wyjazd), 23 punkty na Lions (dom), 42 punkty na Raiders (dom) i 31 punkty na Chiefs (wyjazd) zeszłej niedzieli. Szczególnie ta ostatnia wygrana pokazuje, że mamy do czynienia z poważnym kandydatem do walki o wygranie NFC. Rodgers reprezentujący swoją drużynę jest z nią 6. w rankingu jardów zdobytych podaniem. Wielkim zagrożeniem w ofensywie są running-backowie. O dziwo to oni stanowią dużą część ataku górą, bo jak pokazuje odpowiedni ranking, jest to 3. miejsce w lidze pod względem używania biegaczy w grze podaniowej. Rządzi tutaj Aaron Jones, który jest już zagrożeniem nie tylko w grze dołem, ale także przy odbieraniu podań od swojego imiennika. W zeszłym tygodniu zaliczył kosmiczne 159 jardów jeśli chodzi podania górą oraz dołożył swoje w grze dołem i mecz zakończył z dwoma TD. Co dość istotne dla tego spotkania dużo wskazuje na to, że Aaron Rodgers może odzyskać swoją armatę w osobie receivera Davante Adamsa, którego nie było w ostatnich czterech meczach, które Packers mimo to wygrali. Jak pokazuje kochane Roto, status póki co questionable i decyzja zapadnie krótko przed meczem. Jeśli nie zagra, mamy Valdes-Scantlinga który, co przemawia na "naszą" korzyść nie jest już na injury reserve jeśli chodzi o tę kolejkę więc mamy pewność, że Rodgers nie zostanie bez wartościowego receivera.

Los Angeles Chargers niby mają potencjał, ale grają słabo, a że sezon już na półmetku to można powoli snuć wniosek, że po prostu są słabi. Wynik 3-5 i 3 przegrane z rzędu. Do tego tylko 1 wygrana na 4 mecze na "własnym" stadionie o którego kwestii więcej za chwilę. Za statystykę analizy obrazującą jaki kabaret wyprawia się w tej drużynie uznajmy fakt, że ofensywa Chargers nie zdobyła powyżej 40 jardów biegiem w żadnym z czterech ostatnich meczów. To nie jest dziwna, śmieszna, niecodzienna statystyka, to jest coś co się nie zdarza i za co offensive coordinator powinien zapłacić głową. Rivers jak zwykle wku...rzony do granic możliwości niby gra ok, ale ratio TD/INT 12-7 nie zachwyca. Aaron Rodgers ma 16 TD i tylko 2 INT. 

Odmienne nastroje w obu obozach. Packersi po 4 wygranych z rzędu nie dają żadnych oznak aby mieli zwolnić. Nie pozwoli na to Aaron Rodgers, który jak wspominałem może pochwalić się póki co jednym z najlepszych wyników wśród QB jeśli chodzi o TD/INT ratio wynoszące 16-2. Zaledwie 2 przechwyty w 8 meczach i aż 16 touchdownów. Niezła średnia jednego i drugiego. Do tego wygrana z Chiefs będącymi przed meczem z bilansem 5-2, na ich terenie, gdzie zasiadają najgłośniejsi kibice w lidze. Po drugiej stronie Chargersi którzy w ostatnich 4 kolejkach wygrali tylko raz, w ostatnią niedzielę z Bearsami, różnicą 1 punktu. Wcześniej przegrana z Titans, Steelers i Broncos czyli drużynami z bilansem odpowiednio 4-4, 3-4, 2-6. Nie widzę powodów dlaczego Chargersi mieliby wyjść z tego spotkania zwycięsko. Może ktoś będzie chciał to ugryźć w taki sposób - przewaga własnego stadionu? Jak mawiał Roman Kurski - już wyjaśniam zagadnienie. Malutki, tymczasowy, na co dzień piłkarski stadion Chargersów nie jest typową twierdzą. Zdarza się, że fani gości są większą grupą od kibiców gospodarzy. Wystarczy przypomnieć sobie np. mecz z Eagles, gdzie kibice Orłów przylecieli za swoimi i zdominowali trybuny, a właściwie urządzili sobie domowy mecz. To, że zdecydowanie nie jest to stadion Chargersów, a raczej bardziej neutralny grunt potwierdzają liczby. Dwa ostatnie sezony to rezultat 10-6 jeśli chodzi o wygrane/przegrane, natomiast ten sezon to dramatyczne 1-3. To nie jest ich teren i jak najszybciej chcą zameldować się na budowanym, ogromnym, supernowoczesnym obiekcie który będą współdzielić z Ramsami na zasadzie wynajmu. Póki co trzeba jednak brać to co jest. Przewaga kibiców jest ważna w każdym sporcie, ale w NFL to element gry. Szalone gwizdy, buczenie i tumult podczas ataku gości sprawia, że tej formacji nie gra się łatwo. Są problemy z komunikacją. Zmiana zagrywki jest trudną czynnością i często sprawia, że zawodnicy popełniają błędy - biegną złą ścieżkę co może skończyć się przechwytem czy łapiąc kosztowne flagi za falstarty. Nie ma więc w tym pojedynku przewagi stadionu, a nie zdziwię się jeśli Serogłowi kibice sprawią, że atmosfera będzie zbliżona do tego co robią na Lambeau Field. Sprawa stadionu jest w tym spotkania tak ważna, że nawet wypowiedział się o tym Aaron Rodgers. Przyznał, że mierzył się już z drużyną Riversa, gdy nie mógł on sobie pozwolić na komunikację typową dla gospodarzy, a wszystko to przez najazd kibiców z Wisconsin. "Mały" szczegół jest jednak taki że wtedy grali oni w San Diego na normalnym jak na warunki NFL stadionie, a teraz grają na małym obiekcie stworzonym dla piłkarskiego Los Angeles Galaxy. Szpila wbita, a kibice Green Bay czytając coś takiego na pewno ruszą tyłki i licznie stawią się w Carson.

Futbolowe "W" to umiejętne połączenie wieloelementowej układanki. Packersi po połowie sezonu zasadniczego są lepsi w układaniu tych klocków, dużo lepsi od Chargersów. Nie widzę innego rostrzygnięcia niż wygrana gości. Oczywiście to sport i może być różnie, wiadomo, nie jest to też typ na kurs 1.20, ale mimo to po przeanalizowaniu tego wszystkiego co wiemy staję zdecydowanie po stronie Serogłowych. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Up, bo może ktoś w piątek nie widział, a dziś stawia i szuka spojrzenia innej osoby na dzisiejsze mecze. Później edytuję ten post i zrobię podliczenie października. 
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ależ słaby mecz Packersów... Nic nie szło, nic. A Chargersi w końcu zagrali znowu na poziomie. W analizie pisałem, że "Los Angeles Chargers niby mają potencjał, ale grają słabo.". No właśnie, mają potencjał, a teraz zaczęli grać dobrze. Przy tym bilansie każdy kolejny mecz jest must-win, bo następna porażka może bardzo oddalić wizję playoffów, a tak, cały czas trwa walka. Myślę, że w derbach kolejnych kalifornijskich klubów, dzisiejszej nocy górą będą jednak goście. Stawiam na zwycięstwo Los Angeles Chargers.

#112 - Los Angeles Chargers @ Oakland Raiders
Typ: Los Angeles Chargers @ 1.82 - Unibet (stawka 10/10)   
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Październik 2019 - podsumowanie

Podane typy: 55
Wygrane: 34
Przegrane: 21
Zwrot: 0

Wygrane: +278,38j (27838 PLN)
Przegrane: -204j (20400 PLN)
Bilans: +74.38j  (+7438 PLN)
Yield: +13.77%


Wynik -5988 PLN z zeszłego miesiąca odrobiony. Miesiąc na eleganckim plusie. Co ciekawe typowanie CFL w październiku poszło mi prawie idealnie bo trafiłem 11 na 12 typów. W ten weekend playoffy i będę miał jakąś propozycję, ale oczywiście ten fajny wynik z poprzednich typów nie znaczy, że i kolejne typy będą poprawne więc na spokojnie. 

W podliczeniu Września pisałem, że jeśli będę 3 miesiące na minusie, to zamykam temat i robię przerwę od gry. Nie dlatego, że się obrażę na cały świat, tylko stawianie i przegrywanie przez taki czas niczego dobrego nie zwiastuje na ewentualny kolejny miesiąc. Na szczęście chłodną głową udało się zrobić dobry plus, więc w tym roku już mam nadzieję nie odejdę bo za 3 miesiące będzie już po sezonie NFL, chyba, że wszystkie 3 ostatnie miesiące polecę na minusie, to wtedy tak  ???? Mogę też zaliczyć 2 miesiące na minusie i kolejny sezon rozpocząć siedząc jak na bombie już od samego Września, bo to się nie zeruje ???? Póki co elegancko i walczymy dalej. 


 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
psychol32 424,4K

psychol32

Użytkownik
Seattle wygrało po dogrywce więc jakim cudem wszedł handicap. Gram 20 lat i  jeszcze się nie spotkałem w żadnym buku i w żadnym sporcie  żeby handicap liczył się poza regulaminowym czasem gry.

Osobiście nic do Ciebie nie mam bo jesteś jedynym userem na tym forum od którego biorę typy.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
cytat z dnia 8 listopada 2019 08:39 przez psychol32Seattle wygrało po dogrywce więc jakim cudem wszedł handicap. Gram 20 lat i  jeszcze się nie spotkałem w żadnym buku i w żadnym sporcie  żeby handicap liczył się poza regulaminowym czasem gry.

Osobiście nic do Ciebie nie mam bo jesteś jedynym userem na tym forum od którego biorę typy.
20 lat ? Heh - przecież nawet w NBA po regulaminowym czasie gry jest remis a masz HC to jesteś w grze , pozatym on nie określił ze gra Asian handicap jako Full Time - Nikt normalny przy dużych stawkach nie gra FT z Ujemnym HC bo jest to ryzykowne , ma to tylko sens w tedy gdy grasz na dodatni HC bo wprzypadku remisu po regulaminowym czasie gry jesteś na plus i dogrywka cię nie obchodzi Z tego co pamietam Seattle wygrało 6 punktami jak się nie mylę .- rzadko ktoś gra HC z Full Time u bukmacherów zazwyczaj są dwie opcje , możliwe ze uciebie jest tylko z opcja FT albo taka wybrałeś - zazwyczaj jeżeli grasz HC to z OT chyba ze jest inaczej określone u Buka(na kuponie)
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


@psychol32 proszę screen dla Ciebie. W Unibecie NFL obstawia się dwudrogowo. Nie ma opcji remisu w głównym zakładzie. Remis można sobie znaleźć w jakichś wariackich zakładach gdzieś tam nisko w ofercie. Handicap wszedł po dogrywce i jest to plus. @gy_gy_craveel dzięki za wyjaśnienie kwestii zanim zobaczyłem.



 

 



 

 

&lt;br&gt;

 

 

 


OK, mecz Chargersów. Udowodnili jednak, że są menelami. Nie licząc Melvina Gordona i Ingrama. Tyle kar Raidersów, którzy też się "popisali". Rivers już oszczędź wstydu i kończ to, 3 picki, a byłoby 4, gdyby DE Raiders nie ustawił się, a właściwie nie położył palców w neutral zone. Ta drużyna zawitała właśnie na moją czarną listę, na której czekają już na nich Tennessee Titans. Przynajmniej w tym sezonie. Filmik z NFL Memes, no idealnie pokazany Rivers ????

Jutro NFL Sunday oraz półfinały konferencji w CFL. Na mecze o 19 wybrałem sobie w oferty następujące mecze. Typy na późniejsze mecze wrzucę jutro w czasie trwania tych pierwszych. Moim typem tygodnia za podwójną stawkę tym razem jest wygrana Giants z handicapem -1, dlatego podaję podwójnie i to nie pomyłka.

&lt;br&gt;

#113 - New York Giants @ New York Jets
Typ: New York Giants -1 @ 1.70 - Unibet (stawka 10/10)   

#114 - New York Giants @ New York Jets
Typ: New York Giants -1 @ 1.70 - Unibet (stawka 10/10)   

#115 - Edmonton Eskimos @ Montreal Alouettes
Typ: Montreal Alouettes @ 1.79 - Unibet (stawka 10/10)   

#116 - Buffalo Bills @ Cleveland Browns
Typ: Cleveland Browns -1 @ 1.70 - Unibet (stawka 10/10)  700 zł

#117 - Baltimore Ravens @ Cincinnati Bengals
Typ: Baltimore Ravens -10 @ 1.83 - Unibet (stawka 10/10)  830 zł

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Na 22 i na noc. 

#118 - Carolina Panthers @ Green Bay Packers
Typ: Green Bay Packers -4 @ 1.88 - Unibet (stawka 10/10)   880 zł

#119 - Los Angeles Rams @ Pittsburgh Steelers
Typ: Los Angeles Rams -4 @ 1.84 - Unibet (stawka 10/10)  

#120 - Minnesota Vikings @ Dallas Cowboys
Typ: Dallas Cowboys -3 @ 1.84 - Unibet (stawka 10/10)   
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Słabiutka niedziela, 3 typy weszły, 5 nie. Zapominam i w czwartek zaczynamy następną kolejkę. Widzę tutaj wygraną underdoga. Na razie linia +2.5 na Steelersów, nie ruszajcie jej, lepiej zagrać na czyste zwycięstwo. Dopiero linia +3 jest linią do gry i jak ktoś chce spróbować na Pittsburgh to może bezpieczniej zagrać linię w wysokości field goala. Ja idę w wygraną.

#121 - Pittsburgh Steelers @ Cleveland Browns
Typ: Pittsburgh Steelers @ 2.23 - Unibet (stawka 10/10)   
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Piekielnie trudna niedziela z NFL jeśli chodzi o typowanie. Mecze w Miami, Tampie, Charlotte, Waszyngtonie, Indianapolis i Detroit mogą wygrać zarówno gospodarze jak i goście, a o handicapie to już w ogóle lepiej zapomnieć, bo to to ruletka. Poniższe dwa typy zagrałem już w środku tygodnia, a na oku mam jeszcze dwa. Do tego typ z finałów konferencji w CFL, który gram podwójnie jako typ tygodnia. Jeśli zagram coś jeszcze to dodam to w nowym poście. Na pewno nic na siłę. A więc póki co na jutro:

#122 - Houston Texans @ Baltimore Ravens
Typ: Baltimore Ravens -3 @ 1.65 Unibet (stawka 10/10)   650 zł

#123 - Houston Texans @ Baltimore Ravens
Typ: Baltimore Ravens powyżej 27.5 punktów @ 1.89 Unibet (stawka 10/10)   890 zł

#124 - Winnipeg Blue Bombers @ Saskatchewan Roughriders
Typ: Saskatchewan Roughriders @ 1.53 Unibet (stawka 10/10)    

#125 - Winnipeg Blue Bombers @ Saskatchewan Roughriders
Typ: Saskatchewan Roughriders @ 1.53 Unibet (stawka 10/10)    
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
OK, po jeszcze małej dodatkowej analizie wchodzę w te dwa typy o których pisałem wyżej.

#126 - New Orleans Saints @ Tampa Bay Buccaneers
Typ: Tampa Bay Buccaneers powyżej 22.5 punktów @ 1.87 Unibet (stawka 10/10)    

#127 - Atlanta Falcons @ Carolina Panthers
Typ: Carolina Panthers -3.5 @ 1.73 Unibet (stawka 10/10)    

Niedziela w NFL jak powiedziałem ciężka więc typy tylko na 3 mecze, ale na niedzielę i poniedziałek widzę coś fajnego. Ale najpierw zobaczmy jak pójdzie futbolowa niedziela. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom