>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Final Six Ligi Światowej 2016 [Kraków 13-17 lipca]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Liga Światowa 2016


Oficjalna strona: http://worldleague.2016.fivb.com


Tegoroczne Final Six Ligi Światowej odbędzie się w Krakowie. Polacy w grupie będą rywalizować z Francją i Serbią.
W drugiej grupie czekają nas pojedynki Brazylijczyków z Włochami i USA.
Tytułu sprzed roku bronić będzie Francja.

Czy Polaków stać już na tym etapie przygotowań do igrzysk na dobrą grę? Póki co nasi siatkarze nie porywali swoją grą, delikatnie mówiąc. Stephane Antiga stosował dużą rotację. Jakie macie przewidywania? Jakie są Wasze typy na cały turniej?

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Myślę,że Polska śmiało wygra z Francją...Do składu dojdzie Kubiak,Mika wiec gra bedzie wygladala inaczej.
Co pan Mówisz, w poprzednim meczu z Francuzami grał Kubiak, a zrobili z nami co chcieli. Kurs 1.72 w Óni na Francuzów to promocja. Zjedzą nas czy z Kubiakiem czy Miką czy bez. Nie ważne czy turniej w Polsce, Brazylii, czy Kambodży, na ten moment nie mamy najmniejszych szans z tą ekipą
 
ksemen 0

ksemen

Użytkownik
Myślę,że Polska śmiało wygra z Francją...Do składu dojdzie Kubiak,Mika wiec gra bedzie wygladala inaczej.

Nie wydaje mi się. Polacy są zupełnie na innym poziomie przygotowania. Nie widać dynamitu. Robią zbyt wiele prostych błędów i to seriami. Wiąże się to z obciążeniami , którymi są obarczani. Docelowa impreza to IO i na to stawia Antiga. Tutaj ma być przetarcie . Nie oszukujmy się kiedy był medal na IO? Wstyd Ale niestety lata świetlne temu. I to spędza sen z powiek związkowi , który mocno liczy na tegoroczny sukces.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Nie wydaje mi się. Polacy są zupełnie na innym poziomie przygotowania. Nie widać dynamitu. Robią zbyt wiele prostych błędów i to seriami. Wiąże się to z obciążeniami , którymi są obarczani. Docelowa impreza to IO i na to stawia Antiga. Tutaj ma być przetarcie . Nie oszukujmy się kiedy był medal na IO? Wstyd Ale niestety lata świetlne temu. I to spędza sen z powiek związkowi , który mocno liczy na tegoroczny sukces.
dla wszystkich docelowa imprezy to IO wiec akurat tem argument jest sredni

a według mnie właśnie maja szanse, graja u siebie, zagraja w koncu w tej lidze swiatowej pierwszy raz w 100% skladzie, trzeba zgrywac przed IO a argument ze odpuszcza bo sa igrzyska jest kiepski bo dla kazdego igrzyska sa numer 1 co 4 lata to jest wiadome, wiec czemu akurat my mamy z tego powodu przegrac? nie zapominajcie ze to my gramy u siebie a ostatni mecz z francja (we francji) zagralismy na prawde fajny i dobry, byly pilki setowe na 2:0 a gdyby udalo sie jakas wykorzystac bylo by ekstra, ja tu ide w strone Polakow:

Polska wygra mecz @2.25 Bet365✅✅
Polska WYGRA 1 set i WYGRA cały mecz @3.20 Bet365⛔

Bo skoro mają wygrać mecz to raczej i set, bo jak przegrają 1 set będzie ciężko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radek03 90

radek03

Forum VIP
dla wszystkich docelowa imprezy to IO wiec akurat tem argument jest sredni
Wszystko w porządku, jeśli nie skonfrontujemy tego z faktem, że my jesteśmy gospodarzem FS, więc tok przygotowań był inny wobec drużyn, które chcąc zagrać w Krakowie, musiały walczyć na boisku ????
Co nie zmienia faktu, że nasza kadra to jedna wielka niewiadoma. Czy Antiga chce sprawdzić Mikę czy grać aktualnie najoptymalnie przygotowanym składem? Nie wiadomo.
Wiadomo jest jedno, że na IO będziemy grać jeden mecz najważniejszy i ewentualnie, jeśli się powiedzie, dwa kolejne mecze. Co oznacza, że dla naszej kadry całe RIO to &quot;3 spotkania&quot;.
Tutaj i tak wydaje mi się, że kurs na Francję przesadzony (obniżony).
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Wszystko w porządku, jeśli nie skonfrontujemy tego z faktem, że my jesteśmy gospodarzem FS, więc tok przygotowań był inny wobec drużyn, które chcąc zagrać w Krakowie, musiały walczyć na boisku ????

Co nie zmienia faktu, że nasza kadra to jedna wielka niewiadoma. Czy Antiga chce sprawdzić Mikę czy grać aktualnie najoptymalnie przygotowanym składem? Nie wiadomo.
Wiadomo jest jedno, że na IO będziemy grać jeden mecz najważniejszy i ewentualnie, jeśli się powiedzie, dwa kolejne mecze. Co oznacza, że dla naszej kadry całe RIO to &quot;3 spotkania&quot;.

Tutaj i tak wydaje mi się, że kurs na Francję przesadzony (obniżony).
no wlasnie mielismy awans, i gralismy nie w 100% pelnym skladzie a inni tak, wiec teraz my zagramy bardziej niz inni
 
V 804

vesu

Użytkownik
Co sądzicie Panowie o drugim meczu? Kursy chyba mocno przesadzone... Włosi mają w składzie Zajcewa i Juantorene którzy potrafią w pojedynkę zmienić oblicze meczu.
 
F 52

fejser

Użytkownik
Panowie obudźcie się. Nie mamy jutro szans z Francuzami. Oni grają teraz siatkówkę na najwyższm poziomie. To główny faworyt do złota na IO obok Brazylii. Niestety to przykre ale taka jest prawda.Francuzi maja w tej chwili genialnych siatkarzy. Bajeczna technika, mądre granie, mocna obrona no i oczywiście maja N&#39;Gapetha to moim zdaniem w tej najlepszy przyjmujący na świecie ! Jestem pewien, że jutro Nasi zostawią serducho na boisku ale francuzi sa nieosiągalni dla Naszych siatkarzy na dzień dzisiejszy. Widać było w meczach jak Antiga szukał jakis nowych talentów, zmienników dla Naszych kadrowiczów. Okazałao się jednak, że nie mamy młodych uzdolnionych siatkarzy, którzy grali by na poziomie reprezentacyjnym
 
ksemen 0

ksemen

Użytkownik
Wszystko w porządku, jeśli nie skonfrontujemy tego z faktem, że my jesteśmy gospodarzem FS, więc tok przygotowań był inny wobec drużyn, które chcąc zagrać w Krakowie, musiały walczyć na boisku ????

Co nie zmienia faktu, że nasza kadra to jedna wielka niewiadoma. Czy Antiga chce sprawdzić Mikę czy grać aktualnie najoptymalnie przygotowanym składem? Nie wiadomo.
Wiadomo jest jedno, że na IO będziemy grać jeden mecz najważniejszy i ewentualnie, jeśli się powiedzie, dwa kolejne mecze. Co oznacza, że dla naszej kadry całe RIO to &quot;3 spotkania&quot;.

Tutaj i tak wydaje mi się, że kurs na Francję przesadzony (obniżony).

Nie żartuj sobie. Francja od względem zgrania i motoryki jest co najmniej poziom wyżej. Oni mają głód wygrywania po to aby się wspiąć w rankingu bo mają licha pozycję a tak naprawdę tylko Brazylia może z nimi powalczyć usa i Serbia w tej formie . Reszta na chwilę obecną jest poza zasięgiem kurs jest ok bo gramy u siebie. A czy nieorzrwidywala ? Polska na tym poziomie jest średnia bez fajerwerków.
 
ksemen 0

ksemen

Użytkownik
Co sądzicie Panowie o drugim meczu? Kursy chyba mocno przesadzone... Włosi mają w składzie Zajcewa i Juantorene którzy potrafią w pojedynkę zmienić oblicze meczu.


To juz nie ten Juantorena. Może nazwisko jeszcze robi wrażenie ale nie spodziewaj się, że zagra na takim poziomie, aby przechylic szale zwycięstwa. Brazylia obok USA to drużyna murowana do złota i LS i IO. Najbardziej zbilansowana i trzymająca cały czas wysoki poziom gry.
 
S 22

szpak

Użytkownik
To juz nie ten Juantorena. Może nazwisko jeszcze robi wrażenie ale nie spodziewaj się, że zagra na takim poziomie, aby przechylic szale zwycięstwa. Brazylia obok USA to drużyna murowana do złota i LS i IO. Najbardziej zbilansowana i trzymająca cały czas wysoki poziom gry.
Ty chyba nie pamietasz ubieglorocznego turnieju o Puchar Swiata gdzie Wlosi wygrali wlasnie dzieki Juantorenie I Zajacowi.Brazylia to juz nie ta sama Brazylia I kursy sa zdecydowanie przeszacowane.A wymienianie ich nieustannie jaako faworytow kazdego turnieju jest troche smiezne. Na dzien dzisiejszy sa w tyle za Usa Francja
 
S 22

szpak

Użytkownik
Szczególnie było to widać w tegorocznej Lidze Światowej, gdzie USA ograli bardzo łatwo, tak samo Francuzów i to na ich terenie.
Nie ma co zwracac uwagi na te wyniki bo kazda druzyna jest na innym etapie przygotowan. Turniejen docelowym sa IO a liga swiatow a szczegolnie ten etap kwalfikacji do finalu LS jest tylko etapem przygotowan.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: Polska - Francja

Ja większych szans na wygranie meczu z Francją nie widzę. Odpuscilismy pierwszą fazę, dając najlepszym odpocząć, a teraz Ci najlepsi mają wrócić i z marszu dać nam zwycięstwo na Final Six? Będzie ciężko. Francja pokazała solidnosc w pierwszych meczach, wyglądali dużo lepiej od naszych, chyba dwa razy nas pokonali i dzis zrobią to po raz kolejny. Podczas weekendu we Francji grał Kubiak, Buszek, Kurek i co się stało? Przegralismy. Od tego czasu wiele zmienic sie nie mogło. Jedynie co się zmieniło to to, że teraz gramy u siebie i jest to jakis handicap, ale według mnie nie wystarczający, żeby wygrać to spotkanie.

Zwycięstwo Francji @1.55 ⛔

:siata: Brazylia - Włochy

W tym meczu, ja Włochów mimo wszystko bym nie skreslał. Włochy to nie tylko Juantorena. Jest tam wiele indywidualnosci, które mogą pociągnąć grę tę reprezentacji np. Zaytsev. Jesli będzie im leżała zagrywka to spokojnie mogą powalczyć z Brazylią, bo siła ofensywna jak najbardziej jest. Oczywiscie nalęzy brać pod uwagę, że jesli Brazylia będzie mieć swój dzień to każdego mogą rozgromić, bez znaczenia czy po drugiej stronie siatki będą Australijczycy, Polacy czy Francuzi. Moim zdaniem jednak Włosi mają wszelkie argumenty żeby powalczyć w tym meczu. Liczę, że tej walki wystarczy chociaż na wygranie jednego seta.

+ 147.5 punktów @1.50 ⛔
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Nie ma co zwracac uwagi na te wyniki bo kazda druzyna jest na innym etapie przygotowan. Turniejen docelowym sa IO a liga swiatow a szczegolnie ten etap kwalfikacji do finalu LS jest tylko etapem przygotowan.
To już w ogóle nie rozumiem Twojego toku myślenia. Piszesz, że śmieszy Cie to, że Brazylia jest ciągle faworytem takich dużych imprez, a jak na dłoni widać, że obecnie są najlepiej dysponowani, podczas Ligi Światowej przegrali tylko z Serbią, która miała niesamowity dzień konia na zagrywce (około 20 asów w meczu)
Na ten etap przygotowań są w najlepszej dyspozycji i dlatego są faworytem Final Six.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Kursy na Francje sa w okolicach 1.60, zdecydowanie bym takiego kursu nie zagral, Polacy traktowali ulgowo pierwsza czesc rozgrywek bo mieli awans w kieszeni, , dla mnie szanse 50/50 , no moze z delikatnym wskazaniem na Francje, jednak po takich kursach mysle ze sprobuje cos na Polske.

Jesli juz gracie na Francje to grajcie z handi, bo jesli Polacy beda zajechani i dalej bez formy, to nie ugraja tych 2 setow
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nie żartuj sobie. Francja od względem zgrania i motoryki jest co najmniej poziom wyżej. Oni mają głód wygrywania po to aby się wspiąć w rankingu bo mają licha pozycję a tak naprawdę tylko Brazylia może z nimi powalczyć usa i Serbia w tej formie . Reszta na chwilę obecną jest poza zasięgiem kurs jest ok bo gramy u siebie. A czy nieorzrwidywala ? Polska na tym poziomie jest średnia bez fajerwerków.
Ostatni mecz &quot;o coś&quot; z Francją to my wygraliśmy, całkiem niedawno 3-2 w eliminacjach do IO (tylko proszę o nie podnoszeniu absurdalnych argumentów, że FRA odpuściła). Nie popadaj w skrajność i jakimś &quot;poziomie wyżej&quot; od nas.
A wracając do głównego nurtu tematu, Francja zagra prawdopodobnie bez Tillie, co stanowi duże osłabienie, będzie go zastępować Clevenot. Zawodnik ten zaprezentował się dobrze w meczach grupowych, ale to nie poziom Kevina.
Na atak wraca (choć nie jestem pewien) Rouzier, który prezentuje na treningach denny poziom (choć zdaję sobie sprawę, że trening to nie mecz). Ale zawsze może za niego grać Rossard, prezentujący się bardzo dobrze w poprzednich meczach.
Warto też wspomnieć, że Francja przed FS miała zafundowane tydzień wakacji;).
Żeby opinia była obiektywna, to u nas nie znamy zamiarów Antigi. Bo do składu wraca Mika, w jakim jest stanie zdrowotnym, na ile gotowym do pełnej gry,hmm? To jest pytanie. Czy Stefan zechce go sprawdzić w warunkach meczowych, nawet mimo cieniowania? Też nie możemy wykluczyć tego scenariusza, wszak to jest ostatni moment na testowanie aktualnych możliwości Mateusza przed RIO.
Michał Kubiak grał ostatnio poprawnie, ale przecież występował po dłuższym urlopie, więc teraz powinno być lepiej.
Na ataku ciekaw jestem, co zaprezentuje Kurek, bo jako jedyny chyba zawodnik w meczach grupowych nie dawał nam za dużo momentów do zadowolenia ze swoje gry. Środek też daje znak zapytania, czy stawiamy nadal na granie dla Pita, czy jednak Kłos/Bieniek i Możdżonek na zmiany i podniesienie bloku, tzw. joker.
Ja dziś chcę zaspokoić swoją ciekawość odnośnie tego, co zaprezentują nam Kurek, Mika, Kubiak. Zwyczajnie liczę na dobrą grę. Wynik końcowy jest dla mnie sprawą drugorzędną. Nie mniej jednak, kurs jaki mi przeleciał przed oczami na Francję (1,50) uważam za zaniżony;).
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Francja - Polska 1 kurs @ 1.98 ÓNI
Brazylia - Włochy 1

Tutaj nie ma co się wiele rozwodzić w tym temacie. W dwóch poprzednich spotkaniach Francuzi dobitnie pokazali nam miejsce w szeregu jak na ten moment. Ustępowaliśmy im i w przyjęciu i rozegraniu i ataku. Bartek Kurek kompletnie bez formy, Mika po dłuuugiej kontuzji, Kubiak powoli wraca na właściwe tory. Reasumując nasze filary zdecydowanie nie prezentują tego na co ich stać. Francuzi w optymalnym składzie, niepewny jedynie występ Tillie, ale jego z powodzeniem zastępować może czy Clevenot czy Marechal. Do tego top3 świata Earvin N&#39;Gapeth i sprawa wydaje się być jasna.

Brazylijczycy obok Francuzów i Amerykanów główni faworyci do wygrania F6 jak i IO. Mega zrównoważony skład, naszpikowany gwiazdami. Prezentowali się w kwalifikacjach o niebo lepiej od Włochów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom