>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Zwrot wyolaconej kasy za kupon i potrącenie za wygrany kupon ??

B 0

barcafan9

Użytkownik
A rób sobie gościu zdjęcia czego chcesz zalosny jesteś jak i twoje komentarze naucz sie czytać ze zrozumieniem. No chyba że Twoj wiek +30 na to jeszcze nie pozwala . Także manipulancie idz sobie napisz skargę do Twojego ,,szefostwa" Stsowski obrońcu narodu 😂😂
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A rób sobie gościu zdjęcia czego chcesz zalosny jesteś jak i twoje komentarze naucz sie czytać ze zrozumieniem. No chyba że Twoj wiek +30 na to jeszcze nie pozwala . Także manipulancie idz sobie napisz skargę do Twojego ,,szefostwa" Stsowski obrońcu narodu 😂😂
to jest proba wyludzenia co robisz podlega pod kodeks karny a nie kodeks cywilny. Kwota o ktorej mowimy nie jest juz wykroczeniem a przestepstwem. Wsadzimy cie do puchy dla przykladu i tak mamy 50% rynku dla nas to lepiej, bo wtedy mniej ludzi bedzie skladac reklamacje. Takze zapraszamy do skladania reklamacji, ktora odrzucimy pozniej droga sadowa i kazde slowo bedzie uzyte przeciwko Tobie.

edit: do tej pory nikt nie podawal nr kuponow i nie pisal, ze swiadomie chcial od nas wyludzic pieniadze, bedziesz pierwszym precedensem chociaz w Polsce nia ma prawa precedensowego.
 
B 0

barcafan9

Użytkownik
Cristiano Ronaldo królem strzelców Euro 2020! Kane bez gola w finale
Króle strzelców turnieju został Cristiano Ronaldo z pięcioma trafieniami i jedną asystą na koncie. Tuż za nim jest Patrick Schick również z pięcioma golami. Na dalszych pozycjach znajdują się Karim Benzema, Emil Forsberg, Romelu Lukaku oraz Harry Kane (każdy z nich po cztery gole). Z racji tego, że Anglik rozegrał najwięcej minut, jest na najniższej pozycji.

Co ciekawe, trzy gole strzelone w fazie grupowej dały Robertowi Lewandowskiemu 10. miejsce w zestawieniu najlepszych strzelców turnieju. Napastnik reprezentacji Polski strzelił jednego gola w meczu z Hiszpanią i dwa ze Szwecją. Polak wyprzedził m.in. Georginio Wijnalduma, Harisa Seferovicia oraz Alvaro Moratę również z trzema trafieniami na koncie, gdyż rozegrał mniej minut.
 
B 0

barcafan9

Użytkownik
A tak wgl to poco drazyc ten temat. Oficjalnie królem strzelców jest Ronaldo . I tyle mam do dodania. Napewno nie odpuszczę i będę się z oszustami z stsu sądzić. Dam znać jak zakończy się sprawa. Pozdrawiam .
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zapraszamy... "oszustami z sts
A tak wgl to poco drazyc ten temat. Oficjalnie królem strzelców jest Ronaldo . I tyle mam do dodania. Napewno nie odpuszczę i będę się z oszustami z stsu sądzić. Dam znać jak zakończy się sprawa. Pozdrawiam .
ludzie to mysla, ze w internecie sa anonimowi i moga sobie pisac co chca bez zadnych konsekwencji... zapraszamy do ostatniego tanga...
 
B 0

barcafan9

Użytkownik
Jeszcze będziecie płacić odszkodowanie. Proszę o zamknięcie tematu sprawa będzie kontynuowana przez odpowiedzialne za to osobym
 
B 0

barcafan9

Użytkownik
Oczywiście żeby przestrzec innych przed zakładami, które są prawidłowo wygrane oficjalnie i jak to probujecie naciągnąć innych ,,nie świadomych " graczy na wysoki kurs. Tylko że w moim przypadku jest sprawa jasna. Włochy są mistrzem Europy a Cristiano Ronaldo indywidualnym królem strzelców i tak jest wszędzie odnotowane
Pozdrawiam.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Oczywiście żeby przestrzec innych przed zakładami, które są prawidłowo wygrane oficjalnie i jak to probujecie naciągnąć innych ,,nie świadomych " graczy na wysoki kurs. Tylko że w moim przypadku jest sprawa jasna. Włochy są mistrzem Europy a Cristiano Ronaldo indywidualnym królem strzelców i tak jest wszędzie odnotowane
Pozdrawiam.
nazywanie kogos oszustem na forum o takim zasiegu na pewno zagra na pana korzysc ;) skoro sprawa jest jasna to zapraszamy do zlozenia reklamacji a pozniej do drogi sadowej, bez zlozonej reklamacji kazdy sad odrzuci pana powodztwo 🤷‍♂️
 
B 0

barcafan9

Użytkownik
Już to zrobiłem. A jak inaczej można nazwać kogoś kto zabrał komuś prawidłowo zdobyte pieniądze ? ,,Złodziejem "? Nie w tym przypadku gdyż zakład był zawarty przez internet to nie można użyć takich słów. Także tyle mam do dodania w tym temacie. Wygrałem prawidłowy zakład Włochy mistrzem a królem strzelców został Ronaldo . Także nie mam już nic więcej do dodania. Pozdrawiam .
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Już to zrobiłem. A jak inaczej można nazwać kogoś kto zabrał komuś prawidłowo zdobyte pieniądze ? ,,Złodziejem "? Nie w tym przypadku gdyż zakład był zawarty przez internet to nie można użyć takich słów. Także tyle mam do dodania w tym temacie. Wygrałem prawidłowy zakład Włochy mistrzem a królem strzelców został Ronaldo . Także nie mam już nic więcej do dodania. Pozdrawiam .
moze Pan pisac co Pan chce to Pan poniesie tego konsekwencje ;) do sprawy o probe wyludzenia dojdzie sprawa o znieslawienie ;) pozdrawiam
 
B 0

barcafan9

Użytkownik
Tu nie jest sprawa u wyłudzenie tylko o odzyskanie swoich prawidłowo zdobytych pieniędzy . Czym wy się kierujecie ? Jest czarno na białym Włochy mistrzami Europy a Ronaldo królem strzelców i nie uznajecie prawidłowo wytypowanego kuponu ? Zniesławienie ? Bo domagam się wyjaśnień w tej sprawie ? Proszę mi wyjaśnić dlaczego nie przyznajecie prawidłowo zdobytych pieniędzy za postawiony zakład ?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tu nie jest sprawa u wyłudzenie tylko o odzyskanie swoich prawidłowo zdobytych pieniędzy . Czym wy się kierujecie ? Jest czarno na białym Włochy mistrzami Europy a Ronaldo królem strzelców i nie uznajecie prawidłowo wytypowanego kuponu ? Zniesławienie ? Bo domagam się wyjaśnień w tej sprawie ? Proszę mi wyjaśnić dlaczego nie przyznajecie prawidłowo zdobytych pieniędzy za postawiony zakład ?
On nie pracuje w zadnym STS i cie tu wkreca tylko.
P przestrzalninja nie troluj innych ludzi.
Ogarnijcie sie bo syf tylko robicie a nic to nie wnosi do sprawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +191
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
On nie pracuje w zadnym STS i cie tu wkreca tylko.
P przestrzalninja nie troluj innych ludzi.
Ogarnijcie sie bo syf tylko robicie a nic to nie wnosi do sprawy.
Ok, ale to on zaczal kiedy probowalem mu wyjasnic o co chodzi dla jego dobra🤷‍♂️ a mi sie juz nie chce "kopac z koniem" bo co ludzim probujesz cos tlumaczyc to sie potem okazuje, ze pracujesz dla bukmacherow xD chcialem zobaczyc jak to jest na prawde xD

edit: a jakie sts ma zasady co do krola strzelcow? i kto wg nich nim zostal? takie jak betsson/unibet czy uefa? Nie chodzi mi o zasade dzielenia kursow w przypadku tego samego miejsca tylko jakie sa reguly czy oficjalnie uznany krol strzelcow Ronaldo jest nim wg uefa czy jest to osoba z najwieksza liczba strzelonych bramek?

edit2: nie chwalcie sie tym, ze zauwazyliscie blad buka nigdzie... tylko "palcie glupa" do konca... dla wlasnej przewagi...
 
Ostatnia edycja:
B 0

barcafan9

Użytkownik
Tak przypuszczalem, ale po tekstach które wnosił typu ,,wsadzimy Cię do puchy' nie trudno było się domyśleć... Cóż każdy ma swój poziom inteligencji. Ale mi tu nie chodziło o użeranie się z trolami tylko o wyjaśnienie tej sprawy. I ponawiam . Dlaczego obstawiając kupon prawidłowy Włochy mistrzem a Ronaldo królem strzelców (oficjalnie, we wszystkich wpisach tak jest ) zostaje mi potrącona jakaś dziwna kwota za wygrany kupon ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a co w punkcie regulaminu dotyczacym krola strzelcow ma sts? Twoja sprawa jest raczej przegrana, raczej bo w Polsce nie ma prawa precedensowego. Miales za wysoki kurs tak czy siak🤷‍♂️ ale osoby, ktore postawily na krola strzelcow Ronaldo i im ten kurs tez podzielili maja szanse jesli nie ma sprecyzowanego punktu dotyczacego rozstrzygniecia krola strzelcow. To, ze sts zastosowal punkt o dzieleniu wygranej nie znaczy, ze mogl zastosowac ten punkt... inne punkty regulaminu, o ile nie ma sprecyzowanych zasad dotyczacych krola strzelcow, wykluczaja mozliwosc zastosowania w tym przypadku podzialu kursu... np. zasada o oficjalnym wyniku, ktora tez jest w sts...

edit: np. w zuzlu jak zawodnicy zdobeda tyle samo punktow to wtedy obowiazuja zasady w danym turnieju i liczy sie miejsce uznane przez organizatora...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przede wszystkim dziwne, że już tyle czasu masz konto na forum, a jedyne posty są założone w tym temacie. Druga sprawa - dlaczego nie próbowałeś najpierw skontaktować się z nimi, tylko od razu po kilkunastu latach postanowiłeś napisać posta akurat tutaj? 🤔

Co do samego zakładu - upierasz się w tym, że Cię oszukali, bo Ronaldo został królem strzelców, a Włochy Mistrzem Europy. Ale czy na pewno ten zakład tak brzmiał? Szczególnie kwestia króla strzelców tu jest kluczowa. STS przy takich zakładach często używa zwrotu "Najlepszy strzelec", a to już inna bajka zupełnie, bo wtedy nie patrzysz na oficjalne ogłoszenie Króla Strzelców przez UEFA, bo oni tam muszą wybrać jednego i w razie remisu wjeżdża zasada, kto więcej asyst, tylko liczą się bramki, a w razie remisu kurs na zwycięzcę się dzieli wg wzoru z regulaminu, który przytaczał już ktoś wcześniej, a który też zaakceptowałeś przy rejestracji (tak, wiem, nikt tego całego nie czyta, ale w takich sytuacjach bukmacher ma podkładkę, z której słusznie ze swojej perspektywy korzysta).

A co do tego, że kurs mógł być od razu obniżony, skoro już Schick i Ronaldo byli exaquo, to nie mógł być obniżony. Wciąż w grze był Kane, więc gdyby kurs na najlepszego strzelca był podzielony na 2 od razu, to w przypadku bramki Kane'a podzielony kurs musiałby być dzielony ponownie i by wyszedł jeszcze niższy. I to nie wymysł STSa, tylko nawet zagraniczni bukmacherzy, jak Unibet tak mieli, że był identyczny kurs na Ronaldo i Schicka - bodajże 2,60. Sprawdź dokładnie w temacie "Ciekawe zakłady na Euro 2020". Tam była rozmowa o tym zakładzie dość obszerna.

Podsumowując - wpadłeś trochę z tym zakładem i chciałeś wyruchać STSa, a to oni wyruchali Ciebie, bo powinieneś wiedzieć o dzielonym kursie przy kilku zwycięzcach, więc nie masz jakiejkolwiek szansy z tego wyjść obronną ręką, bo wszystko w regulaminie świadczy na korzyść STSa w tym wypadku. Jedynie co, to możesz wpłacić i spłacić tę różnicę, bo z tego co słyszałem, oni akurat nie puszczają ujemnych sald płazem i lepiej wpłacić brakującą kwotę, niż potem ciągać się po sądach i płacić dodatkowo za przegraną sprawę.

PS. STS to syf. Ogarnij sprawę, zamknij konto, jest mnóstwo lepszych bukmacherów w Polsce (o zagranicznych nie wspominając).
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dokładnie tak jak mówi piotrex007 piotrex007 (oprócz tego że STS to syf bo do tego buka nic nie mam). Nie ma właściwie tutaj zupełnie jednoznacznej "winy" gracza B barcafan9 . Zrozumiałe jest, że chce dochodzić swoich praw, i mało tego - na pewno duża część racji jest po jego stronie. Prawda jednak jest taka, że bukmacher pozostanie do samego końca nieugięty w tym temacie. Nie chodzi nawet o zdroworozsądkowe podejście, które pozwala stwierdzić, że skoro bukmacher przyjął zakład o takim i takim kursie, i potem go rozliczył, to dlaczego po jakimś czasie miałby się z tego wycofywać. To tak jakby być sprzedawcą w sklepie, sprzedać komuś bułkę za 40 groszy, po czym po wydrukowaniu paragonu powiedzieć klientowi: a, przepraszam, bułka jednak kosztuje 70 groszy, proszę o dopłacenie. Klient powie, że nie ma mowy. Tak z czysto ludzkiego punktu widzenia obie strony mają rację. W praktyce tutaj regulamin STS, podpisany przez Ministerstwo Finansów chroni buka w takich sytuacjach, i jestem przekonany, że ewentualny proces sądowy niekoniecznie przyniesie pozytywne rozstrzygnięcie dla gracza. Mowa o "głupich" 700 złotych (głupich dla STS, ale niemałych dla gracza). Buk absolutnie by nie zbiedniał, gdyby odpuścił tę kwotę, mało tego - możliwe że szybko by sobie ją odbił na dalszej grze tego gracza za te wygrane pieniądze (chyba że by całość wypłacił i więcej nigdy nie wpłacił). Ale musi trzymać się własnego regulaminu i nie tworzyć precedensu, bo otworzyłoby to drogę wielu kolejnym podobnym sporom, a na to sobie po prostu pozwolić nie mogą. Paradoksalnie wszystko zgodnie z literą prawa.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
B barcafan9 Ty jednego nie rozumiesz. My tu nie bronimy buków bo dla mnie też tak powinno być, że kurs to święta i nienaruszalna rzecz, ale piszemy Ci jak jest... A wierz mi, że z opowieści na forum są o wiele gorsze sytuacje jak dziewczyna, której cofnęli wypłatę na 15k bo niby nie przeszła weryfikacji telefonicznej. Więc akurat Twoja sprawa jest zupełnie normalna.

Pisałem to już wielokrotnie, że usługi bukmacherskie w Polsce i całej UE nie są poddane żadnemu organowi nadzoru z prawdziwego zdarzenia. Buk w swoim regulaminie może napisać dosłownie wszystko (nie ma np badania klauzul niedozwolonych jak jest w bankach czy sklepach gdzie stosownie w Polsce są 2 organy nadzoru: KNF i UOKiK) . Widocznie lobby bukmacherskie jest na tyle silne, że się ustawiło w takiej uprzywilejowanej pozycji. Społeczeństwo traktuje bukmacherkę/hazard jak coś pomiędzy prostytucją a alkoholizmem i to idzie na zasadzie - jak grasz to nawet się do tego nie przyznawaj bo to wstyd... Oczywiście to myślenie starszego pokolenia, ale widocznie udzieliło się innym. I póki państwa tego nie uregulują pozostają nam właśnie czytać regulaminy i ewentualnie walczyć w sądach cywilnych. Nic więcej...
 
B 0

barcafan9

Użytkownik
Bardzo dobrze to wszystko opisane i wytłumaczone na wielu przykladach.. to jest ok tylko zastanawia mnie tez to co dodałem na zdjęciu.. dostałem 2x wygrana za ten sam kupon i to były duże odstępy czasowe jak widać na załączonym zdjęciu .. potem po kilku godzinach zrobili sobie korektę.. chodzi mi o to.. skoro był zakład i mieli swoje ,,zasady" to czemu odrazu nie uwzględnili mi tej kwoty która jest wg nich prawidłowa tylko przyznawali wg nich ,,zawyżone"?
 
Do góry Bottom