>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zwrot wyolaconej kasy za kupon i potrącenie za wygrany kupon ??

B 0

barcafan9

Użytkownik
Witam. Wczoraj puściłem kupon w sts online. Kupun był treści. Włochy wygrana mistrzostw oraz Ronaldo król strzelców . Kurs 5. Wygrana była 440 zł. Noi wszystko ok. Tyle dostałem na konto sts i pusilcilem za to następny kupon który niestety przegrałem. Wchodzę dziś na konto a tam saldo debet -176 zł i że niby mam potracenie za kupon . Szok. Nie rozumiem. Dostałem wygrana a teraz mi ja odbierają? Niestety też przegrałem te środki z wg mnie prawidłowo wytypowanego kuponu. Może mi ktoś to wyjaśnić ?
 
B 0

barcafan9

Użytkownik
Ale skoro ktoś zalacza zakład taki i taki i daje taką możliwość wygranej to jak można oszukiwać gracza ? Jakbym wiedzial że kurs za takie zdarzenie wychodzi około 3 to bym go poprostu nie puszczał ? Mam że wplacaja mi 440 potem zabierają potem znowu oddają i odejmują -176 z mojego konta ! A ja tam środków żadnych już nie mam i mam przez nich saldo ujemne tak to bym zapewnie już nie grał dalej za taką kwotę .
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ale skoro ktoś zalacza zakład taki i taki i daje taką możliwość wygranej to jak można oszukiwać gracza ? Jakbym wiedzial że kurs za takie zdarzenie wychodzi około 3 to bym go poprostu nie puszczał ? Mam że wplacaja mi 440 potem zabierają potem znowu oddają i odejmują -176 z mojego konta ! A ja tam środków żadnych już nie mam i mam przez nich saldo ujemne tak to bym zapewnie już nie grał dalej za taką kwotę .
a pytales na chacie, dlaczego tak sie stalo?? Co masz w historii zakladow?
 
B 0

barcafan9

Użytkownik
Nie pytałem. Zadałem pytanie tutaj najpierw czy może ktoś miał taką chora sytuację ? Bo ja się jeszcze nigdy nie spotkałem żeby tak mnie buk próbował oszukać
Post automatycznie złączony:

Tutaj na zdjęciu jest ten cyrk
 

Załączniki

W 418

waniu1992

Użytkownik
Miałem podobną sytuację tyle że u innego złodziejskiego buka e-toto.
Gdzie obstawiłem over kartek danej drużyny gdzie mecz oglądałem realizator pokazał kartkę wtedy oraz na stronach z statami widniała kartka. Rozliczyli normalnie no i obstawiłem kolejny kupon za całość gdzie nie weszło po kilku dniach wszedłem na buka a tam -700zł i w historii zakładów rozliczone kartki jako przegrane . Faktycznie potem nie wiem czemu bo mecz wyłączyłem ale anulowano tą kartkę . Wszystko rozumiem ale skąd miałem wiedziec że coś tam się wydarzyło do dziś nie wiem co i czemu ta kartka zniknęła jak duch. Wysłałem fote bo odtworzyłem mecz na stronie był że realizator pokazał kartkę ale niestety mają swoje strony tam nie było jej. I tylko potem regulaminem się zasłaniali że jak nie zwrócę to pójdą na drogę sądową. Powiem tak miałem takich sytuacji masę na unibecie,bet365 na WH rozumiem błąd buka w rozliczeniu zakładu wszędzie w regulaminie nie ponoszą one odpowiedzialności i należy zminusowac saldo. Tyle że każdy buk zagraniczny po jakimś czasie sam żerował i proponował dalszą grę a Polskie gówn.. nie . Oczywiście do dziś mam tam ujemne i nawet się tym nie zamierzam przejmować.
 
B 0

barcafan9

Użytkownik
I co musiałeś wkoncu zwrócić to 700 zł ? Ale jak u mnie to sytuacja jest jasna i oczywista . Włochy mistrzem a Ronaldo królem strzelców to o co im chodzi ??
Post automatycznie złączony:

A sorry nie doczytałem dokładnie że do dziś masz ujemne... Ale wyjaśnij mi jakimi u mnie oni się zasadami kierowali ? W dodatku 2 x uznali mi po 400 zł potem 2 x to brali a potem dali ujemne tak jak na załączniku u mnie co wysłałem ?
Post automatycznie złączony:

Jeszcze zwróćcie uwagę na godziny jak oni sobie przyznawali i odbierali środki na koncie ... 2 x dostałem po 400 zł w odstępie prawie 20 h a 3 razy sobie wzięli i dali 264 zł...
 
Ostatnia edycja:
W 418

waniu1992

Użytkownik
Mi to wygląda jakby buk wystawił zbyt wysoki kurs i ci poprostu go pomniejszył .

Nie no już prawie rok i nadal mam ujemne nic nie oddawałem i oddawał nie będę chyba że przyjdzie jakieś wezwanie . Ale chcę powiedzieć że przy dzisiejszych możliwościach gra u polskich typu STS efortuna mija się celem to bezsens i tyle.
 
B 0

barcafan9

Użytkownik
Ale to co mnie czy innych graczy obchodzi że się pomylili z kursami? Oni dali takie warunki to zagrałem na takich i tyle a to że mają błędy i systemie to już ich problem przecież . Dokładnie gra u polskich buków to bez sensu nie jak betathome było czy bet365... Ale takie chore polskie prawo
 
K 650

kamil997

Użytkownik
Oni pewnie zkorygowali kurs ponieważ Ronaldo miał tyle samo bramek co Schick. Widziałem ich ofertę na króla strzelców i mieli kursy w tym na Ronaldo i Schicka, z tym że to było bez sensu bo obaj już odpadli więc Schick nie miał już szans zostać przez 1 więcej asystę Ronaldo i poszedłem na czat zapytać jak to rozlliczają. Wysłali mi taki pkt regulaminu i pewnie Tobie w taki sposób rozliczyli.

11.1. Zdarzenie nierozstrzygnięte
W przypadku wydarzenia, które kończy się zwycięstwem ex-aequo więcej, niż jednego zwycięzcy, a przewidywano zwycięstwo tylko jednego zawodnika, stosuje się zasadę Zdarzenia nierozstrzygniętego.
Zdarzenie nierozstrzygnięte to wzajemnie powiązany wynik, w którym jeden lub więcej zawodników współdzielą końcową pozycję. Typowanie na zwycięzcę ex-aequo jest uważane za zakład w części zwycięski i w części przegrany. W przypadku wytypowania zakładu z rozstrzygnięciem ex-aequo pierwotny kurs danego typowania zostanie skorygowany według poniższego wzoru:
K=[(P-1)/(Il.ex)]+1
gdzie:
K – skorygowany kurs ex-equo,
P – pierwotnie typowany kurs,
Il.ex – ilość zwycięstw ex-equo.

i to by się zdadzało

(5-1)/2+1 = 3
z podatkiem masz 2,64
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Oni pewnie zkorygowali kurs ponieważ Ronaldo miał tyle samo bramek co Schick. Widziałem ich ofertę na króla strzelców i mieli kursy w tym na Ronaldo i Schicka, z tym że to było bez sensu bo obaj już odpadli więc Schick nie miał już szans zostać przez 1 więcej asystę Ronaldo i poszedłem na czat zapytać jak to rozlliczają. Wysłali mi taki pkt regulaminu i pewnie Tobie w taki sposób rozliczyli.

11.1. Zdarzenie nierozstrzygnięte
W przypadku wydarzenia, które kończy się zwycięstwem ex-aequo więcej, niż jednego zwycięzcy, a przewidywano zwycięstwo tylko jednego zawodnika, stosuje się zasadę Zdarzenia nierozstrzygniętego.
Zdarzenie nierozstrzygnięte to wzajemnie powiązany wynik, w którym jeden lub więcej zawodników współdzielą końcową pozycję. Typowanie na zwycięzcę ex-aequo jest uważane za zakład w części zwycięski i w części przegrany. W przypadku wytypowania zakładu z rozstrzygnięciem ex-aequo pierwotny kurs danego typowania zostanie skorygowany według poniższego wzoru:
K=[(P-1)/(Il.ex)]+1
gdzie:
K – skorygowany kurs ex-equo,
P – pierwotnie typowany kurs,
Il.ex – ilość zwycięstw ex-equo.

i to by się zdadzało

(5-1)/2+1 = 3
z podatkiem masz 2,64
Potwierdzam to co mowisz. Podzielili mu ten kurs na Ronaldo przez dwa i poszla korekta ogolnego kursu. Teraz konto jest zminusowane wiec znajac STS i to co oni robia w takiej sytuacji z wczesniejszych przypadkow to lada dzien wysla mu maila, ze kwote, ktora jest na minusie trzeba im wplacic bo jak nie to sprawa pojdzie do sadu.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Ale to co mnie czy innych graczy obchodzi że się pomylili z kursami? Oni dali takie warunki to zagrałem na takich i tyle a to że mają błędy i systemie to już ich problem przecież . Dokładnie gra u polskich buków to bez sensu nie jak betathome było czy bet365... Ale takie chore polskie prawo
Conajmniej 10 lat temu gracze przegrali z sts sprawę w sądzie odnośnie meczu Lemgo . Od tego momentu każdy bukmacher ma w regulaminie, że w przypadku błędu kursowego ma prawo do jego zmiany po rozliczeniu. Grasz w ziemniakach musisz się z tym liczyć a jednak ciagle pojawiaja sie nowe nieświadome niczego dzieci , które potem pisza pełne oburzenia słowa ..."że jak przyjęli to muszą".

Nic dziecko nie musza już od lat - to Ty powinieneś czytac regulamin bukmachera u którego grac a nie po fakcie pisac bzdury - a jeśli nie umiesz czytać to choc potem nie pisz bzdur.

W tym konkretnym przypadku miał zastosowanie inny punkt regulaminu bukmachera - ale jak widze takie bzdury ................

Forum powinno zrobić akcję dla użytkowników - starzy czytają dzieciom regulaminy ....bo dzieci dziś tylko Team X a w porywach jakies inne gówna , ale czytanie fuuuj :)

PoZdro i nie pisz nawet , ze masz 30 lat lub więcej bo wtedy to jeszcze gorzej będzie o Tobie świadczyć
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Conajmniej 10 lat temu gracze przegrali z sts sprawę w sądzie odnośnie meczu Lemgo . Od tego momentu każdy bukmacher ma w regulaminie, że w przypadku błędu kursowego ma prawo do jego zmiany po rozliczeniu. Grasz w ziemniakach musisz się z tym liczyć a jednak ciagle pojawiaja sie nowe nieświadome niczego dzieci , które potem pisza pełne oburzenia słowa ..."że jak przyjęli to muszą".

Nic dziecko nie musza już od lat - to Ty powinieneś czytac regulamin bukmachera u którego grac a nie po fakcie pisac bzdury - a jeśli nie umiesz czytać to choc potem nie pisz bzdur.

W tym konkretnym przypadku miał zastosowanie inny punkt regulaminu bukmachera - ale jak widze takie bzdury ................

Forum powinno zrobić akcję dla użytkowników - starzy czytają dzieciom regulaminy ....bo dzieci dziś tylko Team X a w porywach jakies inne gówna , ale czytanie fuuuj :)

PoZdro i nie pisz nawet , ze masz 30 lat lub więcej bo wtedy to jeszcze gorzej będzie o Tobie świadczyć
barcafan9 ma konto od 2008 więc co najmniej 13 lat, ale należy przyjąć, że nie założył go na forum jak był niemowlakiem więc można założyć, że jednak ma to 30+ :ROFLMAO: Generalnie wiek nie świadczy zawsze o ogarnięciu...:ROFLMAO:
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Nie pytałem. Zadałem pytanie tutaj najpierw czy może ktoś miał taką chora sytuację ? Bo ja się jeszcze nigdy nie spotkałem żeby tak mnie buk próbował oszukać
Ja miałem tak kilka lat temu. Nie pamiętam dokładnie na ile (coś ponad 2 koła) mnie przekręcili tłumacząc się że źle wystawili zakłady (kursy były dobre tylko według ich nie można było łączyć w ako).
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Takie sytuacje zdarzają się od czasu do czasu. Mnie się przytrafiło to kilka razy. Za dawnych (dobrych) czasów w betsonie jak dobrze pamiętam, natomiast pinnacle i bet365 nawet jak się pomyliły oddawały, no, ale one miały (nie wiem może wciąż mają - teraz się nie interesuję zagranicznymi) scorring AAA+++. Natomiast u polskich buków to mnie tak potraktował betfan, ale z opowieści to każdy... Jak kurs jest odwrotny np. Barcelona gra z Piastem i na Barcę jest kurs z 7,00 a na Piasta 1,10 to mamy oczywistą pomyłkę i buk takie rzeczy anuluje. W sumie to na tej zasadzie i zgodnie z ich regulaminami może anulować dowolny bet, ale nie słyszałem aby komuś coś anulował co nie było mega oczywiste.
 
B 0

barcafan9

Użytkownik
Człowieku a Ty czytasz całe te regulaminy ? Masz na to czas ? Wystawili błędny zakład który od poczatku nie mógł miec prawa całkowitej wygranej po ich kursie wymyślonym ,,5" mogłi owszem wystawić taki zakład jeśli mógłby on jeszcze się zmienić czyli gdyby obaj piłkarze jeszcze grali i mogli zmienić swoją statystyke. Wg mnie taki zakład powinien być całkowicie unieważniony poniewaz żaden z tych dwóch nie mógł strzelić kolejnej bramki lub poprostu ustawić zakład Ronaldo i Schick król strzelców oraz Włochy mistrz po kursie około 3 a nie wymyślać kursu który nigdy mógł nie być realny .
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Przynajmniej jest wesoło :) czyli od początku wiedziałeś że kurs jest nieprawidłowy i zagrałeś? :) Jak to było w filmie "wielki szu" "Ty oszukiwałes ja oszukiwałem wygrał lepszy" ;)

Edot: jeden buk ma w regulaminie że anuluje taki zakład drugi ze koryguje kurs na prawidłowy. Trafiłeś na tego co w takim przypadku koryguję kurs.

Edit 2: "nieznajomość prawa szkodzi"... To chyba jedna z podstaw praw rzymskich?
 
B 0

barcafan9

Użytkownik
przestrzalninja co Ty tak bronisz tego buka ? Os nich jesteś ? Nie że wiedziałem czy nie wiedziałem poprostu kurs wydawal się wysoki a możliwy to zagrałem. To jak taki madry jestes to znajdź mi w regulaminie u tego ,,swojego " buka że można sobie zawyżać kursy by zyskac graczy a potem zaniżać pomimo tego że wypłacenie tego ich wymyślonego od początku zakładu było nie realne?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
przestrzalninja co Ty tak bronisz tego buka ? Os nich jesteś ? Nie że wiedziałem czy nie wiedziałem poprostu kurs wydawal się wysoki a możliwy to zagrałem. To jak taki madry jestes to znajdź mi w regulaminie u tego ,,swojego " buka że można sobie zawyżać kursy by zyskac graczy a potem zaniżać pomimo tego że wypłacenie tego ich wymyślonego od początku zakładu było nie realne?
nie bronie ich, ja dla nich pracuje. Wlasnie porobilem sobie screeny i wyslalem do szefa. Po numerach zakladow dowiemy sie kto na forum napisal, ze swiadomie zagral zaklady wiedzac, ze jest w nich blad aby miec przewage w sadzie w razie w.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom