>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zostać sędzią piłkarskim

aguero 0

aguero

Użytkownik
Nie wiecie może kiedy taki kurs rozpocznie się w woj. podkarpackim ?? Pisałem już kilka razy e-maile do podkarpackiego związku piłki nożnej i dostałem informację że kurs zaczyna się końcem września, a dalej nie ma żadnej informacji......i zero odzewu .... jeśli ktoś coś wie na ten temat to bardzo prosiłbym o info.... :]
 
kruszon 0

kruszon

Użytkownik
W jakiejś lokalnej gazecie powinno byc ogloszenie lub po prostu bezpośrednio dzwonić. Kurs właśnie rozpoczynać się powinien w najbliższych tygodniach. Jak coś daj znać jak ci poszło itp !
 
K 0

krzywy

Użytkownik
Informujemy,iż organizowany jest kurs na sędziego piłki nożnej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 27.11.2009r w Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. Rejtana ( na przeciwko Reny ) o godz.17:00. Zaineresowani proszeni są o wysyłanie swoich danych kontaktowych wraz z miejscem zamieszkania a adres email [email protected] . Szczegóły dotyczące kursu podane zostaną na spotkaniu organizacyjnym.

Zapraszamy!

Ale kruszon ciekawski jesteś ;] Jak ma mu pójść, przyjdzie i go zastrzelą:p
 
bujal 0

bujal

Użytkownik
Aby zapisać się na kurs kandydat musi złożyć następujące dokumenty w siedzibie swojego wojewódzkiego związku piłki nożnej:
- sądowe zaświadczenie o niekaralności kandydata
Jak to z tym jest, jesli sie dostało jakis mandacik to to automatycznie eliminuje ?
 
A 0

adriansmaz

Użytkownik
Witam wszystkich... Nosze sie z zamiarem zrobienia kursu na sedziego.... jednak mocno zastanawiam sie, gdyz niedziele mam zajete do poludnia... dlatego moje pytanie brzmi:
- Czy można dogadać sie z ukladajacym ze powiedzmy w niedziele mecze od godz. 14 moge brac...
- Czy mozna sie swobodnie zamienic meczami (to z waszego doswiadczenia dobrze byloby wiedziec..) - np. sytuacja wyglada tak: mi wypadl mecz - niedziela godz. 11 a innemu sedziemu na sobota g. 17, albo niedziela g. 15.. Czy moge sie z nim zamienic?
narazie to na tyle z moich pytan jak sobie cos przypomne to napisze... a i prosze o szybko odpowiedz, bo do 30 listopada sa zapisy na kurs w mazowieckim a chcialbym juz wiedziec o tym ????
 
kruszon 0

kruszon

Użytkownik
No pewnie nie ma problemu. Różnie mecze wypadają różnie to jest ustalane. Mówisz tylko, że masz czas po południu bo pracujesz czy coś.
Oprócz tego - są też mecze grup młodzieżowych. Rozgrywane są np. w soboty.
 
K 0

ketolotot

Użytkownik
witam serdecznie
czy wiecie moze skąd mogę dostac dres sędziowski uefa adidas ten który sędziowie techniczni międzynarodowi używają podczas meczu?
 
K 0

krzywy

Użytkownik
np. Allegro ^^ ostatnio był komplet do kupienia

Jak tam Aguero po spotkaniu? :p Była szansa że bym się na nim pojawił, ale plany się zmieniły :p
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
świetny artykuł o sędziowaniu w niższych ligach (okreowe i A, B klasy) oraz przygodach z tym związanych jest w dzisiejszym Magazynie dołączonym do Przeglądu Sportowego
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
świetny artykuł o sędziowaniu w niższych ligach (okreowe i A, B klasy) oraz przygodach z tym związanych jest w dzisiejszym Magazynie dołączonym do Przeglądu Sportowego
Możesz zeskanowac ten artykuł i wrzucic gdzies na serwer??
 
aguero 0

aguero

Użytkownik
Jak tam Aguero po spotkaniu? :p Była szansa że bym się na nim pojawił, ale plany się zmieniły :p
No dzięki nawet spoko było ;) tylko mała sala a ludzi znacznie więcej niż mówili że było w zeszłych latach....ponad 50 zapisanych a było ok. 35
Następne spotkanie ma być 12 grudnia w hotelu odeon w Boguchwale.
A koszt kursu to 220 zł ;)
 
K 0

krakk

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tych kursów...
Jestem mieszkańcem Bochni i chciałbym zrobić sobie taki kurs. Tylko gdzie?
Wiem że obecnie taki trwa w Krakowie ale trwa on już od października więc nie wiem czy można się jeszcze na niego zapisać.
Pod koniec stycznia będzie w Tarnowie ale w Bochni dawniej również były organizowane kursy sędziowskie i najbardziej pasowałby kurs w Bochni bo byłby na miejscu... ale np nic w Bochni nie będzie i udałbym się na kurs do Tarnowa.. co w takim przypadku? Powiedzmy że zdam egzamin w Tarnowie, gdzie mam wtedy się udać? Gdzie sędziowałbym mecze?
 
Do góry Bottom