>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zostać sędzią piłkarskim

daxx 0

daxx

Użytkownik
u nas w LZPN z tego co wiem pierwsze mecze 1 czy 2 nie beda platne a nastepne juz jestes normalnie liczony
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Wszyscy z Was zaczynali mając 16 lat? Mam 19 lat i nigdy nie trenowałem w klubie. Warto zaczynać? Mam szanse jeszcze gdzieś dojść (npII liga)?
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Wszyscy z Was zaczynali mając 16 lat? Mam 19 lat. Warto zaczynać? Mam szanse jeszcze gdzieś dojść?
Napewno masz szanse.
Ja mam 18 lat i w tym roku zdaje mature. Piłkę trenuję jakies 8 lat.
Aktualnie gram w I podkarpackiej lidze juniorów,
ale po maturce pasuje coś studiować;d
Na studiach chce zrobić sobie taki właśnie kurs ponieważ niechcę do końca rozstawać się z piłką i uważam że niejest jeszcze na nic za późno
 
daxx 0

daxx

Użytkownik
napewno 19 lat to idealny wiek na rozpoczecie kursu srednio ludzie zaczynaja w wieku 21 gdzies ze mna na kursie byl tez facet ktory mial cos kolo 30 ???? wiec nigdy nie jest za pozno ????
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Na stronie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej znalazłem taką informację:

Informacja dla kandydatów na sędziów

16.03.2008r. godzina 12.00 (niedziela) - zajęcia seminaryjne na zawodach II ligi Motor Lublin - GKS Jastrzębie.
Spotykamy się o godz. 11.00 (godzinę przed meczem ) przed główną bramą stadionu przy al. Zygmuntowskich.
Wszyscy muszą mieć przy sobie dowód tożsamości.

Zna ktoś jakieś szczegóły? Wie co to konkretnie będzie?
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Na stronie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej znalazłem taką informację:

Informacja dla kandydatów na sędziów

16.03.2008r. godzina 12.00 (niedziela) - zajęcia seminaryjne na zawodach II ligi Motor Lublin - GKS Jastrzębie.
Spotykamy się o godz. 11.00 (godzinę przed meczem ) przed główną bramą stadionu przy al. Zygmuntowskich.
Wszyscy muszą mieć przy sobie dowód tożsamości.

Zna ktoś jakieś szczegóły? Wie co to konkretnie będzie?
Tak, to będzie spotkanie dla osób, które uczestniczyły w ostatnim kursie i pomyślnie zdały egzaminy:jezora: Taki rodzaj szkolenia. Będzie ono prowadzone przez, któregoś sędziów:-D
 
K 0

krzywy

Użytkownik
Siemka. Wiem, że aby zostać sędzią na podkarpaciu, trzeba zgłosić siedo Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Tam dostaje sie numer tel. do gościa który sie zajmuje sędziami. Koszt zrobienia licencji (kurs+egzamin) to 200 zł.
Teraz egzamin będzie po wakacjach. Ktoś jeszcze bierze w nim udział ?? Są tutaj jacyś sędziowie z Podkarpackiego związku ?? Jak to jest być sędzią ?? ;)
 
daxx 0

daxx

Użytkownik
bycie sedzia w dwoch slowach to &quot;wielka przygoda&quot; naprawde mozna poznac duzo ludzi i zobaczy to wszystko od srodka goraco polecam to kazdemu do tego jest to zawsze jakas kasa na balety ;p
 
kruszon 0

kruszon

Użytkownik
Witam witam Was ???? A to jednak czytając widzę że roznie bywa z tym srednim wyksztalceniem... koncze 16lat końcem czerwca i sie zastanawiam czy bym sie zalapal na wakacyjny kurs ale pewnie nie bo nie jestem uczniem liceum... Jeśli to prawda to kiedy wg Was moglbym zacząć?
 
kruszon 0

kruszon

Użytkownik
rozumiem heh ???? po wakacjach jestem w liceum - OK. Jestem z podkarpackiego gdzie mialbym sie wtedy zgłosić?Może jakieś namiary.

Szukałem w goooooglach ale wyskakiwaly mi tylko &quot;oficjalne&quot; wymagania ...
Z góry dzieki za odpowiedz :spokodfhgfh:
 
serce 0

serce

Użytkownik
Odświeżam temat ;)
Bardzo proszę o informację kiedy jest nabór/test w Krakowie oraz gdzie się zgłosić.
W tym roku będę studiował dlatego traktował bym ten zawód jako hobby,pracę.Swojego czasu grałem w piłkę nożną,interesuje mnie ten sport oraz jestem dobrze zbudowany więc wysiłek nie jest dla mnie problemem.
 
Do góry Bottom