>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmierzmy się w "Wygraj Ligę!"

redrum 0

redrum

Użytkownik
Ej wiecie co dostalem za 6 pk. za costly a za nikogo wiecej nic nie dostalem za reisa nic choc strzelil brame o co chodzi ?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ok... założyłem sobie jedną drużynę za darmo przez neta..

zeby zalozyc drugą trzeba wysłać sms-a i pozniej dalej tez nią sterowac sms-ami? tzn. transfery zrobie sobie na necie.. ale zeby np. ustawic skład to musze wysłać smsa.. zeby zmienic kapitana wyslać sms-a. dobrze rozumiem czy nie ???? ? bo nie wiem czy jest sens zakladac drugą druzyne (co prawda po 1 kolejce, ale zawsze cos tam mozna nadrobic )
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
hmmm no włąsnie ja chciałem wymienić jednego zawodnika więc go sprzedaje kase mam, kupuje na to miejsce drugiego i jak daje zatwierdz skład to wyskakuje żeby wpisać kod smsa za pare złotych :|
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
hmmm no włąsnie ja chciałem wymienić jednego zawodnika więc go sprzedaje kase mam, kupuje na to miejsce drugiego i jak daje zatwierdz skład to wyskakuje żeby wpisać kod smsa za pare złotych :|
mam taki sam problem jezeli tak to nie wie mczy jest sens placic .... ale jeszcze pomysle
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Narazie cieko to wyglada 17 pkt w lidze ale wieze ze wisla pokaze klase i wygra to duzo i moi zawodnicy zapunktuja
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Te konkursy są dobre na MŚ czy ME, gdzie raz dokonuje się zmian w składzie i tyle. Niestety, jeśli ktoś chce się w to bardziej zaangażować, chociaż nie wiem czy można przez to rozumieć zrobienie zmian w składzie przed kolejką, to będzie musiał płacić... ????

4. W przypadku nie dokonania przez uczestnika żadnych zmian w składzie Drużyny w terminie przewidzianym na zgłaszanie Drużyn do danej kolejki, Organizator uznaje Drużynę zgłoszoną przez uczestnika do udziału w danej kolejce w składzie zgłoszonym przez niego w kolejce poprzedniej.
5. W przypadku dokonania przez uczestnika zmian w składzie Drużyny, poproszony on zostanie o podanie kodu SMS do zmian w składzie, w celu ich zatwierdzenia. Aby otrzymać kod SMS, trzeba wysłać na numer 71007 SMS o treści WL.ZMIANY. Koszt SMS to 1,22 z VAT. Otrzymany kod należy wpisać w odpowiednie miejsce, które wskaże system po dokonaniu zmian w składzie.
 
new 0

new

Użytkownik
Czy ktoś powie mi, czy jestem w tej waszej lidze bukmacherskiej?
Pszczoły 1964... jak wchodzę do ligi to jestem tam tylko ja... :|
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
5. W przypadku dokonania przez uczestnika zmian w składzie Drużyny, poproszony on zostanie o podanie kodu SMS do zmian w składzie, w celu ich zatwierdzenia. Aby otrzymać kod SMS, trzeba wysłać na numer 71007 SMS o treści WL.ZMIANY. Koszt SMS to 1,22 z VAT. Otrzymany kod należy wpisać w odpowiednie miejsce, które wskaże system po dokonaniu zmian w składzie.
Lol, to sobie pograłem ???? w życiu nie bedę płacił na takie serwisy :| no nic, oby fantasy premiership było lepsze ????
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Czy ktoś powie mi, czy jestem w tej waszej lidze bukmacherskiej?
Pszczoły 1964... jak wchodzę do ligi to jestem tam tylko ja... :|
jesteś zapisany ???? każdy na razie widzi tylko siebie ????

odnośnie tych smsów to jest tak - zmian możecie dokonać wielu (kapitan, taktyka, transfery) i jakakolwiek zmiana czy jedna czy wręcz wszystkich 18 zawodników (o ile uzyskaliście 18 punktów po 1 kolejce) ;) kosztuje tyle samo - bo płaci się za potwierdzenie zmian. więc nie opłaca się robić np. tak - aaah, zmienię kapitana, zatwierdzenie; następnego dnia - oo ten słabo zagrał - transfer i zatwierdzenie zmian bo wtedy płacicie podwójnie; zresztą jaki manager zmieniałby pół składu ? chociaż też uważam że płatności psują zabawę a na 100% powinny być zniesione jeśli chodzi o zmiany kapitana, taktyki i czy ktoś gra w 1 składzie czy nie; za transfery - płacić w ostateczności można...
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
@tombas222: potwierdzony (w sensie - widzę że jesteś na liście)
@telprzem: można... czemu nie ????

jak tam Panowie punkciki ?? ;) mnie wyszło w sumie 48 + Niedzielan i Kosowski
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dołączam do ligi z jeszcze jedną drużyną. Ona co prawda nie jest w 100% moja, ale w jej tworzeniu jak i w prowadzeniu jestem współwłaścicielem ;) Co prawda została założona już po pierwszej kolejce, ale wraz z moją.. wspólniczką ;) liczymy iż nadrobimy straty :p

Tak więc do ligi dołącza drużyna: Huragany

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

A jeszcze pytanie co do punktacji. Liczą się tylko punkty podstawowej &quot;11&quot; jaką wystawiamy tak? I jeśli zawodnik z podstawowej &quot;11&quot; nie zagra tak miałem w przypadku Nowaka z GKS-u to brany pod uwage jest dorobek punktowy kolejnego zawodnika po nim? Tak przynajmniej wnioskuję z regulaminu, ale nie jestem pewien w 100% :p Jeśli tak to drużyna moja drużyna Team Munio 46 pkt w 1 kolejce.
 
Do góry Bottom