>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Biegi narciarskie

J 8

jacekt

Użytkownik
Czy orientuje się ktoś, jaki jest powód zdjęcia w bet365 betów z udziałem Hellnera?? przeszukam szwedzkie portale, nie znalazłem info o chorobie czy kontuzji.
 
P 15

panasik

Użytkownik
ja natomiast zagrałem mocno na win bjergen i johaug. Jeszcze kilka dni temu było odpowiednia 3,75 i 3,5 - nie widzę wygranej Kalli. Nie rozumiem jak nagle można zrobić z niej faworytkę biegu w którym nigdy nie była specjalistką i nie osiągała dobrych rezultatów. Jak dla mnie johaug wrzuci tutaj takie tempo, że wszysktie mogą odpaść, a jak dojdzie do sprintu to marit wszystkich odstawi. Do tego pograłem marit i johaug 1-3 jeszcze wczoraj było 1.6-1.5 to prezent od buków. Ochłodziło się i łatwiej trafić ze smarowaniem, juz wczoraj w sprincie wyglądało to bardzo dobrze. wszystki zakłady grane w unibecie
scenariusz naprostszy z możliwych. Najbardziej izi bety jakie podarowały buki na tej olimpiadzie. Robienie z Kalli faworytki, albo chociaż dostrzeganie w jej formie czegoś co pozwoli na walkę na tym dystansie - było bezprzedmiotowe. Ok chora była osłabiona, ale jakoś przebiegała te 30km - szacunek, tyle, że ze stratą pnad 5 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
moje typy na jutro !
Steira - Wiken @ 3.0 Unibet⛔
Dla mnie prawdziwa perełka na jutro nie wiem czym się kierowali w Unibecie dając taki kurs. Na zwycięstwo dają im róne szanse kurs 75 na podium po 8 natomiast w parze 3.0 na Szwedkę. Może jest młoda, ale Steira wystartowała raz i przegrała z młodą Szwedką o 28 sekund. Jutro spręży się bo lubila kiedyś ten dystans , ale według mnie nie da rady wygrać ze Szwedką.
Bjoergen - Kalla @ 1.6 Unibet✅
Wiem że wszyscy zachwycają się Kallą ale ja uważam ,że Bjoergen bedzie lepsza, optymalny dystans dla Kalli to 10-15 km. Mimo że bieg techniką dowolną uważam ,ze Charlotte nie da rady Maritt. Wiele razy oglądałem biegi Kalli na 30 km i niezależnie od stylu nigdy nie dawała rady. Tutaj biegała dobrze ale najdłuższy dystans 15 km
Niskanen - Lahteameki @ 1.43 Unibet✅
Kertu to najlepsza Finka na tych Igrzyskach w każdym biegu w czubie. Lahteameki lubi raczej styl klasyczny i forma nie najwyższa.
Wszystko zgodnie z planem oprócz Steiry na jej miejscu miała być Weng. Jednak Krysia odpoczęła i dużo kuponów poszło do kosza.
 
maniek81 323,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dopiero przymierzam się do pogrania czegoś z w sumie dzisiejszego już biegu na 30km, ale troszkę mnie dziwi granie na hura przeciwko Steirze. Praktycznie każdy post, to typ przeciwko Norweżce. Rozumiem, że bieg łączony tragedia, że w sztafecie nie pobiegła, ale... spójrzcie na jej wszystkie biegi w stylu dowolnym w tym sezonie. Przecież ona praktycznie w każdym plasowała się wysoko.

Żebym nie był gołosłowny:

Kuusamo: miejsce 14, ale przesunęła się z pozycji 38, pobiegła szybciej m.in. od Justyny, Weng, Ishidy.

Davos: miejsce 4, lepsza m.in. od Finek, Justyny, Weng, Jacobsen, Ishidy, Tchekalevej.

Toblach (TdS): miejsce 11 przesuwając się z pozycji 18, lepszy czas biegu od Weng, Ishidy, porównywalnie do Jacobsen i Johaug

Jeśli do tego dodam złoto w biegu łączonym na Mistrzostwach Norwegii, nie biegły co prawda Johaug i Bjoergen, ale znowu była przed Weng, to jeszcze nie jest z nią źle.

Ja bym na prawdę uważał :p
No i stało się to przed czym ostrzegałem. Sporo typów widzę weszło, ale też sporo stóp przeciw Steirze. Pobrałem trzy typy na ten bieg i weszły lekko. Nie opisywałem juz swoich wypocin w środku nocy ze względu na zmęczenie. Mam nadzieję, ze mimo tendencji przeciwko Norweżce jesteście na plus ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 15

panasik

Użytkownik
Co myślicie o jutrzejszym biegu na 50km. Zastanawiam się nad pograniem Northuga TOP 3 kurs wygląda dobrze bo można złapać od 3 w górę. Jeden z większych przegranych tych igrzysk (również w pokera ???? . Jutro ostatnia szansa na medal, również na dystansie na którym czuje się mocny. Jest jedno ale Northug to typ dumnego zwyciezcy i jak nie będzie czuł złota to sobie odpuści zupełnie, takie mam obawy. Wiem, że nie jest w formie, narty nie jechały też, ale przynajmniej to zostało już naprawione (smarowanie/pogoda). Odradza ktoś zdecydowanie pogranie tego beta?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Nie mam za bardzo pomysłu co do h2h, spróbuję tak:
Duerr TOP6 2.2 maraton ⛔
Austriak to objawienie tego sezonu, wielka moc w łyżwie, dobry występ w skiathlonie, ciężko go zajechać, powinien wytrzymać selekcję - ruscy coś muszą zrobić.
Manificat TOP7 3.20 bwin - symbolicznie ⛔
Dzisiaj Francuzek dużo w czołówce, a z panów Maurycego stać na walkę o medale w tym stylu.
Może Legkov w końcu coś wygra, bo formę ma, pytanie czy pech i kalectwo umysłowe mu nie przeszkodzą.
Dario dominuje na tych IO w biegach, ale kolejne złotko to chyba za dużo, życzę wygranej komuś w stylu Olssona sprzed roku ;]
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dario Kolonia - Petter Northug 1 @ 1,45 Expekt
Darek fantastyczna forma na tych IO. Długi dystans to jest to w czym się czuje. Northug bez formy uważam że będzie wisiał na włosku jeśli chodzi o pierwszą grupę aż w końcu z niej odpadnie. Myślę że nie dojdzie do finiszu i walki wręcz a jeśli nawet to Darek pokazał w Skiatlonie że i w tym aspekcie jest mocny.
Austria - Włochy 1 @ 1,72 Bwin
Jest to praktycznie pojedynek Duerr - Clara z tym że na H2H mamy @1,45 a tu aż @1,72. Duerr dla mnie czarny koń i wcale się nie zdziwię jak jutro wygra... To jest jego dystans, już we wprowadzeniu w ten temat pisałem że dla mnie jest kandydatem do medalu na 50km. W Skiatlonie w technice dowolniej wyglądał elegancko. Czym dłuższy dystans tym lepiej dla Austriaka.
Johannes Duerr TOP6 @ 2,25 Unibet
Johannes Duerr TOP3 @ 6,00 Unibet

Tegoroczne wyniki na długich dystansach:
35 km w Tobalch (równie trudna trasa jak w Soczi) - najlepszy czas
30 km w Davos - 7 miejsce
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 402

plastelina

Użytkownik
Dario Kolonia - Petter Northug 1 @ 1,45 Expekt

Austria - Włochy 1 @ 1,72 Bwin
Jest to praktycznie pojedynek Duerr - Clara z tym że na H2H mamy @1,45 a tu aż @1,72. Duerr dla mnie czarny koń i wcale się nie zdziwię jak jutro wygra... To jest jego dystans, już we wprowadzeniu w ten temat pisałem że dla mnie jest kandydatem do medalu na 50km. W Skiatlonie w technice dowolniej wyglądał elegancko. Czym dłuższy dystans tym lepiej dla Austriaka.
no i Duerr DNS, więc chyba warto na Italy @2.15 w tym momencie...
http://www.nrk.no/sport/1.11563617
!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
maniek81 323,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Chris Andre Jespersen - Lari Lehtonen - Konstantin Glavatskikh
Typ: Chris Andre Jespersen 2.10, Unibet ⛔
Fin dzisiaj lepszy
Dzisiaj bieg mężczyzn ze startu wspólnego na 50 km. Od razu rzucił mi się ten zakład w oczy. Otóż jeśli chodzi o Norwega, to prezentuje się on solidnie w tym sezonie. Owszem trochę zawalił drużynie sztafetę, ale biegł klasykiem. Jeśli spojrzymy na wszystkie jego dłuższe i cięższe biegi w sezonie stylem dowolnym, to wygląda to całkiem przyjemnie. W Davos na 30km zajął 2 miejsce, ciężki etap w TdS na 35km - 4 czas biegu, wspinaczka pod Alpe Cermis 2 czas biegu. Jeśli porównać rywali, to Fin jest tłem dla Norwega, w każdym z tych biegów tracił sporo, najbliżej był na etapie TdS, gdzie na 35km stracił około 40 sekund. Jeśli chodzi natomiast o Rosjanina, to stratował on trochę mniej w tym sezonie, ale wystąpił w TdS i tam odpowiednio do Norwega tracił niespełna 50 sekund na etapie 35km, a we wspinaczce pod Alpe Cermis stracił już w granicach półtorej minuty. Dzisiejsza trasa także do najłatwiejszych nie należy, więc mając obraz tegorocznego sezonu i dokonań trójki zawodników swój typ kieruję w kierunku Jespersena.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
50km Freestyle - Mass Start (Sochi/RUS)
Who will be the best placed nationality? AUT/ITA
Typ: Włochy @ 1.80 bwin ✅ 24-11
Wobec absencji Duerra to właściwie typ oczywisty, bo Austriacy nie mają nikogo innego, kto by mógł nawet pomyśleć o równorzędnej rywalizacji z najlepszym Włochem w osobie Rolanda Clary. Typ nie jest imienny tylko na narodowość, więc zobaczymy jak to rozliczą, znając życie pewnie buk da zwrot, bo w Regulaminie wszystko mogą napisać, ale póki typ wisi na stronie, to warto spróbować.
Winning margin (in seconds)
Breakaway 1st from 2nd place (sec)
Typ: Тotal Under (9.5) @ 1.45 BetCity ✅ 0.7 s
Wprawdzie dystans maratoński, ale scenariusz grupki zawodników walczących o medale jest nawet bardziej prawdopodobny niż u kobiet. Zresztą kurs jak i linia dobrze to oddają, ale mimo wszystko ciągle widać w tym value, bo jak dla mnie to złoto rozegra się na stadionie, a w takim układzie ciężko będzie uzyskać różnicę większą niż 9 sekund między pierwszym, a drugim na mecie. Analogia może ułomna, ale dzisiaj Bjoergen nie była nawet zagrożona na finiszu, a wygrała tylko o 2.6 s, jutro wśród mężczyzn spodziewam się niewiele większej różnicy, jeśli w ogóle jakiekolwiek.
 
Do góry Bottom