>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Biathlon

dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
Ja tylko dopowiem, że to jest jego konkurencja. Już 4 lata temu, w Vancouver zdobył w masówce srebro. W tym sezonie, w jedynym do tej pory biegu masowym wygrał notując jedno pudło. Dziś więcej jak jedno raczej nie powinno być, bo forma biegowa, jak i strzelecka jest na najwyższym poziomie. Widać, że tak jak Domraczewa jest najlepsza wśród kobiet, tak Fourcade dominuje u mężczyzn. Choć wiadomo, że podium byłoby również sukcesem, to dla mnie inne miejsce niż pierwsze będzie niespodzianką.
Zwycięzca - Martin Fourcade @ 2.30 William Hill
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Beatrix - S. Fourcade 1 za 1,60 w milenium

Beatrix świetnie czuje się w tłumie, a to co odrobił w pościgowym, to czapki z głów. Simon jeszcze w życiu nic wielkiego nie wygrał i nie sądzę by dziś był w TOP 15, a Beatrix spokojnie powinien się tam uplasować. Na tych ZIO forma zdecydowanie po stronie Betrixa, więc pobieram.

Landertinger - Fak 1 za 1,65 w milenium

Dwa razy już weszło, więc liczę, że i za 3 razem austriak nie zawiedzie. Trochę się martwię, bo Dominik jest zdecydowanie lepszy, gdy nie ma masówki, tylko indywidualne biegi. Biorąc jednak pod uwagę jego formę biegową, to nawet 2 karne może odrobić, do słabego co by tu nie mówić Faka.

Powodzenia
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
biatlon, bieg ze startu wspólnego, 16.02.2014 16:00

Martin Fourcade - Emil Hegle Svendsen 1 1.461 pinnacle

Francuz jest tutaj naprawdę w znakomitej formie, w sprincie zajął szóste miejsce, a bieg pościgowy i indywidualny wygrał. Bardzo szybko biega i świetnie strzela. Svendsen to jedno z większych rozczarować całych igrzysk, tak jak wielu innych Norwegów w wielu sportach zawodzi. W każdym z dotychczasowych biegów był słabszy od Martina oczywiście zarówno w całych zawodach jak i biegowo. Dziś mamy bieg ze startu wspólnego w którym Fourcade czuje się świetnie, wygrał jedyny w tym sezonie taki bieg w Pucharze Świata bardzo pewnie, Svendsen był 11, to że w tym biegu jest aż 15km to także plus dla Francuza.

Jean Guillaume Beatrix - Simon Fourcade 1 1.68 marathonbet

Młodszy z Francuzów jest w Sochi w znakomitej formie, zajął 13 miejsce w sprincie, potem w pościgowym zdobył brązowy medal oraz był 6 w biegu indywidualnym. Simon wcale też nie wygląda tu źle, nawet jak na swoje możliwości dobrze się prezentuje a Francuzka sztafeta męska jest dla mnie zdecydowanym faworytem do złota, jednak te wyniki starszego z braci są gorsze od Beatrixa. W sprincie był dopiero 36, potem bardzo dobrze w pościgowym i awans na 18 miejsce, a w biegu indywidualnym 13. Uważam młodszego z Francuzów za o wiele lepszego w bezpośredniej walce, a tu potrafił z Simonem wygrać nawet w biegu indywidualnym, w którym to starszy był dla mnie faworytem w tej parze. W Sochi w każdym z trzech biegów zarówno w klasyfikacji końcowej jak i samym biegu zawsze wyżej był Beatrix.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ole Einar Bjoerndalen - Dmitry Malyshko 1 1,69 Maratonbet
Dominik Landertinger - Dmitry Malyshko 1 1,63 Marathonbet
Zacznę od tego, że im &quot;Dom&quot; i Ole są o niebo lepsi biegowo od Rosjanina. Co prawda Dominik już biegł gorzej w biegu indywidualnym ale on bardzo dobrze w Rosji strzela oprócz tej wpadki w dochodzeniówce. Jednak biegowo jest o wiele lepszy i w normalnych warunkach nawet karną rundę może odrobić. Ole jest jeszcze lepszy biegowo ale gorzej strzela gdy jest więcej strzelań. Dzisiaj 4 strzelania więc może być koło 3-4 pudeł. Myślę, że z dwoma pudłami i takim super biegiem który prezentuje przez całe IO może o medal walczyć. Jednak uważam, że Malyshko również jakieś pudła będzie miał a Ole do niego jest w stanie odrobić nawet dwa pudła. Stawiam na Ole i Dominika.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
biatlon, bieg ze startu wspólnego kobiet, 17.02.2014 16:00
Domracheva na podium? tak 1.40 betcity

Daria jest w fenomenalnej formie, podobnie jak Martin Fourcade jest wielką gwiazdą Igrzysk Olimpijskich. Sprint podobnie jak u mężczyzn przyniósł niespodzianki ale już bieg pościgowy i indywidualny to dominacja Białorusinki. Jutro mamy bieg masowy czyli bezpośrednia walka, podobnie jak w pościgowym większość biatlonistek biegowo straci do niej w biegu w okolicach minuty, czyli mając 2 rundy karne więcej będzie w stanie wyprzedzić większość rywalek. Tak naprawdę biegowo powalczyć z nią na całej trasie w miarę jest tylko Makarainen, ale jednak o te kilka sekund Białorusinka będzie lepsza ostatecznie, na jedną rundę karną różnicy oceniam Soukalovą i być może Berger. Jednak na strzelnicy Daria wygląda tak pewnie, że może za wiele pudeł nie mieć, co oznaczać może kolejne zwycięstwo, jeśli jednak nawet by coś nie poszło nawet z 2-3 rundami karnymi spokojnie będzie w stanie stanąć na podium.

biatlon, bieg ze startu wspólnego kobiet, 17.02.2014 16:00
Domracheva - Makarainen 1 1.40 betcity

Pojedynek dwóch najlepiej biegających biatlonistek na trasach w Sochi. Domracheva ma na koncie już dwa złote medale, a dla Makarainen to ostatnia szansa medalowa, wcześniej zajęła najwyższe 9 miejsce w biegu indywidualnym. Jak widać po wynikach zdecydowanie lepiej prezentuje się Białorusinka, w sprincie 1 pudło 9 miejsce i najszybsza w biegu, Makarainen z 2 pudłami była dopiero 30 i straciła w biegu do Darii 11 sekund. W pościgowym Daria była bezkonkurencyjna, tylko 1 pudło i zdecydowana wygrana, ogólnie biegowo przegrała 2,5sek z Finką, ale to właśnie przez jej ogromną przewagę odpuściła ostatnią rundę, na 2, 3 i 4 była najlepsza, Makarainen miała 3 pudła i ukończyła 16. W biegu indywidualnym Daria znów świetny występ złoty medal z jednym pudłem i najszybszy czas biegu, Finka znów 3 pudła 9 miejsce i ponad pół minuty straty w biegu. Poprzez to jak pewnie strzela Daria i to że Finka ma ciągłe problemy, zwłaszcza w stójce sądzę, że po raz kolejny lepsza będzie Domracheva.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Finał biegu masowego mężczyzn na 15 km nie rozpocznie się o godz. 7:00 polskiego czasu. Tak jak w niedzielę, rozpoczęcie zawodów uniemożliwiła gęsta mgła, która spowija centrum narciarskie Laura. Organizatorzy przesunęli rywalizację na godz. 12:30!

 
F 263

fidelio

Użytkownik
Finał biegu masowego mężczyzn na 15 km nie rozpocznie się o godz. 7:00 polskiego czasu. Tak jak w niedzielę, rozpoczęcie zawodów uniemożliwiła gęsta mgła, która spowija centrum narciarskie Laura. Organizatorzy przesunęli rywalizację na godz. 12:30!

Bieg masowy mężczyzn przełożony na jutro.
 
T 13

txc

Użytkownik
Mgła ponoc powoli schodzi wiec przynajmniej Panie powinny pobiegac.
e ???? ecyzja w tej sprawie ma zostać podjęta po 13 naszego czasu.
Bieg Panów jutro o 11:30. Ponoc nie tylko mgla byla powodem przesuniecia zawodów. Po wysokich temperaturach snieg teraz jest w slabym stanie.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Olga Zaisteva - Vita Semerenko 1 1,65 Marathonbet ⛔
Vita mnie zawiodła w biegu indywidualnym. Zagotowała się i 3 pudła w ostatnim strzelaniu. Olga natomiast strzela raczej równo w Rosji. Na razie 47/50 co daje super wynik w mojej ocenie. Biegowo obie dość podobne chociaż na dłuższym dystansie faworytkę widzę bardziej w Rosjance i na nią gram dzisiaj.
Anastasiya Kuzmina - Andrea Henkel 1 1,68 Marathonbet ⛔
Różnica biegowa jest ogromna na korzyść Kuzminy ale obie potrafią strzelać super jak i pudłować. W biegu indywidualnym 4 pudła Kuzminy w tym 3 w ostatnim strzelaniu a Henekel trzy razy po jednym pudle. Przy równym strzelaniu Henkel nie ma z nią szans bo biegowo Kuzmina bije ją na głowę do tego ciężkie trasy biegowe w Soczi. Gram na mistrzynie olimpijską w sprincie.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Marathonbet:
Garanichev - Malyshko : 1 @ 1,58✅
J.Fak - J.Leguellec :1 @ 1,43✅
Beatrix w top 10 @ 2,05
⛔
wyjaśnienia :
http://forum.bukmacherskie.com/f15/typy-bez-lipy-103610.html

Ponadto po tym jak trafiłem wczoraj z Kuzminą że będzie liderką po 1szym strzelaniu znowu skusze się na ten rodzaj zakładu. Najmniejszy kurs na Fourcada i nie mam pojęcia dlaczego. Ok wbiegnie jako pierwszy na strzelnice, ale Francuz wie że w Sochi jest najszybszy i za każdym razem długo mierzy i powoli strzlea, stąd jedne z wolniejszych czasów strzelania. Na odwrót jest z Bjoerndalenem, który chyba w poprzednim wcieleniu był karabinem maszynowym. Staruje z nr 1 i dojedzie na samym poczatku na strzelnice ( za albo przed Martę ). Jeżeli nie zrobi pudła(tu jedynie chyba może być problem ???? ) to wyjedzie pierwszy na kolejną rundę, jedyny zawodnik który strzela w podobnym tempie i może wjechać na strzelnicę w ścisłej czołówce to Simon Eder, ale licze że nie będzie chciał szarżować na 1szej rundzie i po stracie z drugiego rzędu zadowoli się spokojnym biegiem w środu stawki. Więc za drobne zagram:
Bjoerndalen lider pierwszym strzelaniu @ 5,5⛔
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Co byście powiedzieli, żeby lekko skubnąć Czechy win @ 6.230 Pinnacle w sztafecie mieszanej? Dwójka pewniaków, czyli Soukalova i Moravec. Oboje ścisła czołówka tych IO. Vitkova mocno poziomu nie zaniży. W biegu nie kręci jakiś super czasów, ale na strzelnicy w Soczi 67/70 - super. Pytanie co zrobi Soukup, który już 2 razy zepsuł tu strzelanie. Czesi to liderzy klasyfikacji generalnej w sztafecie mieszanej. O pudło powinni walczyć mocno.
Tylko czy na pewno tak będzie wyglądał ich skład? :p
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam... Panowie gdzie można zobaczyć na smartfonie powtórkę biegu biathlonowego mężczyzn na 15 km wiem że na TVP sport.pl ale tam przerywa co parę sekund.. Na Youtube jeszcze nie ma:-| może ktoś pomoże? Z góry dziękuję i pozdrawiam;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Rosja - Niemcy 1 1,65 Marathonbet
Liczę na podium sztafety gospodarzy IO. Bardzo dobry skład chyba najmnocniejszy jeśli nie będzie upadków na trasie jak Olgi ostatni to powinno być dobrze. Jedna i druga Olga słabiej tutaj w biegu ale bardzo dobre na strzelnicy. Pewnie pierwsza zmiana będzie należała do niemieckiej sztafety bo Olga słabiej biega niż &quot;S-S&quot; to na drugiej myślę, że już powinno być w miarę równo. Najbardziej liczę, że Garanichev tutaj wypracuje przewagę bo jednak Shipulin z Schemppem będzie miał ciężko szczególnie na strzelnicy gdzie Niemiec wybornie się spisuje. Stawiam jednak na sztafetę Rosyjką która mam nadzieje, pokona kogoś z faworytów i wskoczy na podium.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Ja pogram tak:
Prowadzenie po 1 zmianie:
Niemcy @5.00 bet365
USA @7.00 bet365
Typ przeciwko Berger. Tora nie trafiła zupełnie z formą na IO. Zawodzi na strzelnicy oraz co najgorsze w biegu. Jedyne udane zawody w jej wykonaniu to bieg poscigowy, reszta to straszna klapa.
Na pierwszej zmianie w ekipie Niemieckiej była biegaczka Sachenbacher-Stehle, a w USA Dunklee i na te kobiety bede liczyl na pierwszej zmianie.
Postawiłem na najszybsze biegaczki z całej stawki. Vitkova pewnie bedzie strzelała celnie ale biegowo zdecydowanie odstaje, a w biegu sztafetowym są dobierania, wiec nie traci sie duzo czasu na dobieraniu. A liczę na to, że ani Evi ani Susan nie beda duzo dobierały. Zresztą Evi pokazała, ze potrafi strzelać na zero w biegu masowym,a w sprincie pudłowała tylko raz. Susan w sprincie tylko 1 pudło, a w koncu ten bieg jest najbardziej zblizony do biegu w sztafecie, wiec liczę, że kobitki nie beda bardzo pudłować, tym bardziej, ze strzelnica jest ulokowana w takim miejscu, że nie powinno byc ich dużo.
Tora tez potrafi sie popisac na strzelnicy, nie mowie ze bedzie dobierała po 3 razy, ale chociaz jedno dobieranie to juz strata kilku sekund, a biegowo to ona nie powala na tych IO.
Ukrainki sie nie obawiam, bo one w rezerwowym skladzie i Burdyga nie powalczy. Dalej jest Dorin, Wierer, Zaitseva, Pałka. One są zdecydowanie w biegu wolne i nie powalczą z Berger, Evi czy Susan.
Jak to mowia value :cool:
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Biathlon mieszne sztafety MARATHONBET
1. Usa - Canada :1 @1,5 ✅
Włochy - Ukraina:1 @1,285✅
Stawka 150 EWK 289,13


Usa w najmocniejszym składzie, Amerykanie nie są w formie ale też nie ma tragedii - swoją przeciętność jeżdżą , natomiast Kanada bez swoich najlepszych czyli Smitha i Legeleka , jest także Crawford słabo biegająca i strzelająca zamiast Kocher, która by chociaż potrafił utrzymać tempo przeciętniaków. Włochy Ukraina - gdyby istaniały 100 procentowe pewniaczi to właśnie ten typ bym do nich zaliczył , Włosi i Włoszki dobrze spisują się na igrzyskach i powalczą tu o czołową lokatę natomiast Ukraina trzecim składem ( przynajmniej kobiety ) bez sióstr Semerenko, a o tym co panowie z tego kraju biegają to nawet mi się nie chce pisać. Dno i kilometr mułu.
2. Rosja - Niemcy :1 @ 1,61⛔(Putin narty smarował i nie pykło)
Słowacja - Szwajcaria :1@1,75✅
Stawka 100 EWK 281,75


Słowacja i Szwajcarai w najmocniejszym składzie , wydaje mi się że Gerekova + Kuzmina = Panie Gasparin , natomiast Słowacy będą mieli przewagę po stronie męskie. Dobrze prezentujący się wczoraj Kazar plus Hurajt powinni odstawić słabych Szwajcarów. Rosja Niemcy - Pomimo że forma Rosjanek wiele zostawia do życzenia jestem spokojny o ten typ. 1 zmiana Ellie(niemka) &gt; Zaitseva natomiast na reszczcie zmian widze zdecydowaną przewagę Rosjanów. Zarówno Olga jak i Anton bez problemu dogonią ( ewentualnie) i przegonią sztafetę niemiecką, a solidny w biegu i na strzelaniu Garaniczev conajmniej utrzyma tą przewagę.

3. Czechy - Niemcy :1@ 1,38✅
Austria - Polska :1 @ 1,32✅
Stawka 100 EWK 182,16
.

O Polakach nie będę nic pisał bo nie ma o czym. Krysia i Magda natomiast zapewne będą dużo wyżej po swoich zmianach niże ich rywalki. Natomiasy Pinter i Messotich( czy jak to się tam pisze) bez problemu dogonią Łukasza i Krzyśka. Czechy Niemcy , o Niemcach już pisałem to krótko o naszych południowych sąsiadach. Moravec i Soukalova wyśmienita forma , soukup i vitkova bardzo solidni. To co Veronika straci do Stehle to Soukalova odrobi z nawiązką. Soukup i Moravec bez problemu to utrzymają


nie gram nic na Norwegó bo mnie Bjoerndalem wczoraj wkurzył i się obraziłem na niego. Ale zapewne wygrają , chyba że Fourcade już zdrowy to może Francuzi powalczą.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Jutro mamy przerwę od Biathlonu ale w piątek sztafeta pań.Na razie par h2h jeszcze nie mamy ale myślę,że jakąś dyskusje zacząć można.Według mnie głównymi faworytkami są dwie reprezentacje.Ukrainy oraz Norwegi.Niemki na IO słabe,Rosjanki nie mają czterech,a Vilukhina i Zaitseva mają słabsze momenty.Francuzki też nie powinny się liczyć.Wydaje mi się,że na tą chwilę dwa najbardziej pewne typy,które można dorzucić do jakiegoś kuponu to:
Ukraina TOP 3 kurs:1,40✅
Norwegia TOP 3 kurs:1,30✅

Po pierwszych biegach medal dla Polek wydawał się jako science-fiction ale teraz myślę,że nasze mają szansę.Prócz dwóch ekip które wymieniłem wyżej reszta wydaje się być w ich zasięgu.Myślę,że na strzelnicy jakoś ogarną,dzisiaj w mieszance Krysia i Magda pokazały się z dobrej strony.Wera na pewno dobierane może nadrobić biegiem,a Monika jest w bdb dyspozycji co udowodniła szóstym miejscem w biegu masowym.Za rekreacyjną stawkę myślę,że pogram:
Polska TOP 3 kurs:7,00⛔
Bukmacher:STS
Wracając do ekip powyżej to jeśli miałbym stawiać na czyjeś zwycięstwo to pograłbym:
Ukraina wygra kurs:3,25✅

Bukmacher:Sportingbet
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Ukraina vs Białoruś |1| kurs:1,45✅
Ok Białorusinki w składzie mają Domrachevą no i Skardino ale pozostałe dwie czyli prawdopodobnie Kalinchik i Dubarezava to nie ten poziom.Ukrainki jakiegoś wielkiego szumu w biegach indywidualnych nie zrobiły to w biegach sztafetowych zawsze się spinają i ostatnimi czasy zawsze były w takich biegach w czubie.Dzhyma,Pidhrushna,Valj i Vita Semerenko to zgrana ekipa na równym poziomie i myślę,że w ostatecznym rozrachunku będą wyżej od Darii i spółki.Sportingbet pierwszy szarpnął się na ofertę z parami h2h i myślę,że ta para godna pogrania.
Bukmacher:Sportingbet
 
Do góry Bottom