>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 - Skoki Narciarskie

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Robert Johansson - Stefan Hula 1xbet 1,61 ✅
Co tu dużo pisać. Norweg w pierwszych treningach trzy razy na podium kiedy to Hula szukał dobrego odbicia na progu. Dziś Norweg sobie odpuścił skakanie, a Hula dopiero zbliżył się i zadomowił w TOP10. Jutro wiatr znów ma być większy, a jeśli zawieje pod narty to nie widzę nadziei by Stefan mógł zbliżyć się do Johanssona. Do tego Norweg widać, że nakręcony medalem na normalnej skoczni. U nas w kadrze zaczyna brakować jakości podczas skoków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Kwalifikacje:
Johansson R. - V ✅
6,00
STS
Jutro bardzo delikatnie, nie szaleję bo warunki podczas kwalifikacji mają być bardzo trudne. W sobotę też ma wiać, ale wieczorem wiatr ma słabnąć, więc powinno być ok i na tym dniu się skupię co do grubszego grania. W kwalach idę w stronę Johansssona bo przy silnych podmuchach może odlecieć stawce bardzo daleko. Widać że trafił tu z formą idealnie i jeszcze ten wiatr pod narty który daje mu dodatkowy handicap. Wprawdzie Robert traci dużo punktów za styl, ale tutaj będzie można znacznie dalej uciec stawce niż na normalnym obiekcie i punkty za odległość w pełni mogą mu zrekompensować jego kiepskie lądowanie. Norweg nabrał pewności siebie po zdobyciu medalu i skacze tutaj jak nakręcony. Dzisiaj sobie odpuścił treningi, a to świadczy o tym, że jest bardzo pewny siebie. Tak jak pisałem z uwagi na warunki, próbuję za drobne jego wygraną.
Co do sobotniego konkursu, to skrobnę coś jutro, jak sprawdzę czy warunki faktycznie będą względne wieczorem. Z pewnością będę jednak szedł w stronę Kamila, bo zarówno na normalnym obiekcie, jak i tutaj skacze bardzo dobrze i powtarzalnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Przy stabilnych warunkach w drużynówce liczę na srebro. Złoto dla Niemców. Przy wietrze pod narty będzie ciężko nawet o brąz.
Hmm, a kogo widzisz w trójce, jeśli nie będzie tam Polaków? Austriacy skaczą bardzo średnio. Nawet Kraft się dostosował do poziomu kolegów. U Słoweńców nie ma wyraźnego lidera, wszyscy skaczą równo, ale bez szału. To samo bym powiedział o Japonii, gdzie Junshiro trochę się rozregulował po skoczniach mamucich i, jeśli wcześniej za każdym razem plasował się indywidualnie w 10, tak teraz skacze nieco słabiej.
Moim zdaniem medal jest niemal pewny, nie wiadomo tylko, jakiego koloru. Ciekawy jestem Twojego zdania.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Kwalifikacje:
D. Kubacki - D.A. Tande ⛔ miejsca 14-6
2,11 forBET
Na treningach panowie skakali niemal identycznie, wszystkie 6 skoków na dobrym poziomie, za każdym razem miejsca w dziesiątce. Stawiam na Dawida ze względu na to, że Polak przeważnie bardzo dobrze prezentuje się w kwalifikacjach. W konkursach jest raz lepiej, raz gorzej, ale skok kwalifikacyjny zawsze jest na wysokim poziomie. U Norwega jest z tym różnie. Nie zawsze daje z siebie wszystko podczas skoków niekonkursowych, za to na same zawody potrafi się zmobilizować. Gdyby wyciągnąć średnią z pozycji zajmowanych przez obydwu skoczków za każdy skok w tym sezonie (treningi, kwalifikacje, konkursy), to Dawid byłby lepszy od Norwega (10,0 - 12,9 na korzyść Kubackiego). Jest jednak dużo niżej w Pucharze Świata. A to ze względu właśnie na świetne skoki treningowe i kwalifikacyjne, podczas gdy te konkursowe nie do końca mu wychodzą. Dzisiaj jednak są kwalifikacje i uważam, że Polak znów pokaże się z dobrej strony i zajmie wyższe miejsce niż Tande.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Co do drużynówki to ja już dawno sobie pomyślałem,że pewnie będzie tu prawo serii, czyli każde IO to jedno miejsce do góry naszej drużyny poprzednio było: 6,5,4 więc tym razem kolej na 3,jeszcze jakiś czas temu wyglądało to na skrajne czarnowidztwo wobec dobrej i równej formy,z drugiej strony jednak najlepsze miejsce w historii.
Przed IO Polska była faworytem (lub na równi z Norwegią) i wówczas opłacało się stawiać na kogoś innego,teraz na Polskę jest już kurs 5,co już zaryzykować można bo przy tylnym wietrze odpadną norweskie kombinezony i zostaje walka z Niemcami - mówi się,ze u nich zawsze jeden zawali - w treningach,kwalifikacjach czy nawet PŚ owszem ale na IO raczej wątpię,niemniej przy tylnym wietrze powinni być te kilka punktów za Polską.
Więc zasadniczo myślę,że brąz, jednak kurs 5 na tylny wiatr nie wygląda źle,jeszcze tylko kwestia czy jutrzejsze zawody go zwiększą czy zmniejszą.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Czuje że Pan wszystko wiedzący niejaki Mamas nie będzie już się odzywał po tym jak pozbawił już naszych skoczków medali, formy i gloryfikował Wellingera
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Norge win 2 William Hill
Wszedzie na poziomie 1,5 - 1,6 , jezeli bedzie pod narty to nikt im nie podskoczy raczej.
I jeszcze podbije pytanie do Grzesznika , kogo Ty widzisz na tym pudle skoro nam ma byc ciezko bo nijak mi nie wychodzi mi inna trojka poza nami Niemcami i Norge i mam tu na mysli treningi forme powtarzalnosc.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Stjernen 1-3 kwali 4.5 kurs? Nie będę się rozpisywał bo bez sensu ale zobaczcie wczorajsze treningi.. Pierwszy, trzeci, dziewiąty.. Kurs za duży a myslę, że moze spokojnie powalczyć..
⛔⛔⛔⛔
 
M 75

marmas

Użytkownik
Czuje że Pan wszystko wiedzący niejaki Mamas nie będzie już się odzywał po tym jak pozbawił już naszych skoczków medali, formy i gloryfikował Wellingera
Czemu tak mówisz? Czy myślisz, że ja źle życzę naszym, napisałem to co wynikało z moich obserwacji, i wszystko się sprawdziło przed konkursem na normalnej. Napisałeś ten swój wywód przed kwalifikacjami napaliłeś się jak Janusze z TVP na medale po skokach treningowych Stocha. Robisz to samo co robiliście wszyscy na małej skoczni.A teraz napiszę co sądzę o typach na jutro. Narazie nic nie typujcie. Trzeba czekać praktycznie do samego konkursu chodzi o wiatr. Z tego co mówił Rudziński na Eurosporcie to ma wiać tak jak dzisiaj. Oby się to nie sprawdziło no ale ...... Jeśli będzie wiatr z przodu belka pójdzie w dół. Jeśli jest niska belka to z automatu sprawą istotną stają się prędkości. A z tym mamy ciągle problem.I to było widać, dzisiaj na kwalifikacjach. Norwegowie w tym elemencie miażdżą konkurencje. Stoch popełnia błędy przy dojeździe do progu sam o tym mówi że w tym elemencie pojawia się problem że trzeba korygować. Kolejna sprawa noty. Porównajcie sobie noty jakie dostaje Johanson z Kraftem. Kraft skacze pięknie a Johanson otrzymuje takie same a nawet wyższe punkty za styl. Niestety ale to wszystko gdzieś przemawia za rywalami. Co do Stocha jest tak samo jak było na małej. Dobre skoki w pierwszych treningach a im bliżej zawodów tym większe błędy i mniej błysku. Sam nie wiem z czego to wynika może dzisiaj Stoch zrobił trening po to żeby jutro nabrać siły i mocy mięśni. Może ten skok miał skoczyć na pół gwizdka. Może ale ciągle jest problem z trafieniem na progu. to jest ruletka jak trafi to odleci jak nie to nie. Powtórzę jeszcze raz. Niska belka zła pozycja dojazdowa niska prędkość i błąd na progu i Stoch jest poza pierwsza dziesiątką, tak będzie. Musi być wysoko ustawiona belka, i musi być dobre czucie progu Kamila. I sędziowie się musza bardziej postarać z notami bo co się odpierdala to paranoja. te 18.5 od Polskiego sędziego na małej jest tragedią. Idźmy dalej brak wyraźnych faworytów jest większy niż na normalnej skoczni. Tam od początku wiedziałem, że Welinger wygra. Tutaj tak pewny nie jestem. Wydaje mi się, że przy wietrze z przodu wygranym i złotym medalistą będzie FORFANG. niech każdy mówi co chce ale ten człowiek żyje z wiatrów przednich. Reszta Polaków niestety ale na dużej nic nie zdziałaja. Kubacki popełnia błędy skacze odchylony, Hula nie czuje tej skoczni tak dobrze jak małej chociaż w czołówce powinien być jak niezawiedzie głowa. Kot skacze równo ale nie jest w takiej formie i dyspozycji w całym sezonie żeby myśleć o medalu. Wszyscy trzej mają problem z głowami więc ilość błędów jutro może być większa. Co do drużynówki to po dzisiejszym konkursie mielibyśmy 3 miejsce z 10 pkt stratą do drugich Niemców. Norwegia poza zasięgiem. Duża przewaga nad Austria. Myśle że Brąz jest bardzo realny w poniedziałek. Srebro moze ale złoto nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Ryoyu Kobayashi – Noriaki Kasai
1xbet 1,65
Typ wydaje się pewniakiem, Ryoyu na dużej skoczni prezentuje się zdecydowanie najlepiej z Japończyków, we wszystkich treningach skakał powyżej 130 metrów, w kwalifikacjach pobił rekord skoczni (142 metry) Japończyk może sprawić niespodziankę i być czarnym koniem sobotnich zawodów. Noriaki, skakał solidnie, ale bez błysku. Jeśli wiatr nie popsuje zabawy Ryoyu powinien latać daleko, statystyki i forma są wyraźnie po stronie młodszego Japończyka
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 0

wdzw

Użytkownik
Otoz to, trzeba poczekac do jutra jakie beda warunki. Niby ma wiac jak dzis, ale podobno wieczorem ma sie uciszyc wiatr. Dzis to troche loteria byla, jednym wiało mocno innym slabiej a widac ze na tych skoczniach wiatr ma bardzo duże znaczenie. Jesli bedzie wiatr pod narty i bedzie wialo mocniej to nie zdziwie sie, jak bedzie podium takie jak na normalnej skoczni moze z jakas zamiana miejsc. Johansson moze nawet powalczyc o zloto, widac ze ten braz na mniejszej skoczni go bardzo podbudowal i przypomina sie sytuacja Bystoela z Turynu czy Rune Velty z MŚ. Polacy troche slabiej dzisiaj, ale to moze skutek treningu motorycznego. Sam Stoch powiedzial, ze skoki byly ok. Moze to i dobrze ze dzis Polacy nie szaleli i nie zajeli miejsc w scislej czolowce, bo juz widze co by sie dzialo jakby np. Stoch wygral Q.
Kamila stac jutro na medal, moze i zloto chociaz bedzie ciezko. Jakby tak jutro wialo lekko z tylu jestem ciekawy jak spisza sie Forfang czy Johansson. Wydaje mi sie ze nie beda az tacy mocni. Co do druzynowki to medal powinien byc, jaki zobaczymy. Po treningach wydaje sie ze o zloto beda walczyc Niemcy z Norwegami. Mocni Forfang, Johansson i Tande oraz Stjernen skaczacy troche w kratkę. U Niemcow rowni Wellinger i Freitag chociaz Richard na tych IO bez blysku i chyba juz nie ta forma co na poczatku sezonu. Do tego Eisenbichler troche nieprzewidywalny bo potrafi w konkursach oddac jeden skok slabszy drugi bardzo dobry no i Geiger, ktory na tych igrzsykach niezle skacze. U nas troche nierowny Kot i Hula juz nie taki mocny jak na normalnej. Brazu nie ma za bardzo kto nam odebrac ???? Austriacy slabi, nawet Kraft bez wielkiej formy. Slowency to samo Prevc męczy sie strasznie.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Kamil Stoch - V✅✅✅(wzór sportowca, wzór człowieka, tytan pracy, prawdziwy ambasador skoków)
4,50 Unibet
Ten kurs mnie w zupełności satysfakcjonuje. Jakoś wierzę Kamilowi i myślę, że jutro osiągnie swój cel i zdobędzie medal. Wydaje mi się, że będzie to medal z najcenniejszego kruszcu. Podczas konkursu wiatr ma cały czas słabnąć. Myślę, ze w takich warunkach, kiedy podmuchy z przodu nie będą już tak silne Norwegowie stracą sporo ze swojej &quot;lotniczej&quot; przewagi. Konkurs powinien być dużo bardziej miarodajny niż ten na skoczni normalnej. Tutaj widzę szansę dla Stocha, który jest regularny i potrafi przy niezbyt silnym wietrze oddawać technicznie bardzo dobre skoki. Jako jedyny z Polaków był cały czas w topie na tej skoczni. Owszem Johanson wypadł jeszcze lepiej, ale o ile w kwalifikacjach spodziewałem się jego zwycięstwa, tak jutro już jakoś tego nie widzę. Przy słabszym wietrze widzę przewagę Kamila nad Norwegami i wydaje mi się, że groźniejszym rywalem będzie dla niego Wellinger. Jestem pewien, że zwycięzcą będzie ktoś z czwórki: Stoch, Wellinger, Forfang, Johansson i stawiam na Kamila.
Hayboeck - Kubacki⛔
2,03
Fortuna
Tutaj dwa słowa. Nadal nie wierzę w odrodzenie Michaela. Na normalnym obiekcie też zdarzało mu się oddać dobre skoki podczas treningów, ale w konkursie już tak fajnie nie było. Nie wierzę też, że Dawid może mieć znowu takiego pecha, a na obecną chwilę sportowo znacznie przewyższa Hayboecka.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Miejmy nadzieję, że dzisiejszy konkurs będzie przebiegał w lepszych warunkach, niż na skoczni normalnej.
M. Hayboeck - D. Kubacki ⛔ miejsca 6-10
2,15 forBET

Zacznę od pary, którą podał pinio1111 z którym zgadzam się w 100%. Dawid ciągle utrzymuje wysoką formę, na treningach cały czas w 10 oprócz 2 ostatnich skoków, gdzie był 13 i 14. Hayboeck w dziesiątce był 3 razy na 8 skoków. Wyszły mu szczególnie 2 wczorajsze próby, ale one nie mogą wskazywać, że sportowo przeskoczył Dawida. Polak powinien dzisiaj skończyć w dziesiątce, podczas gdy dla Austriaka nie widzę tam po prostu miejsca.

K. Geiger
- M. Hayboeck ⛔ miejsca 7-6
1,7 forBET

Analizowałem tę parę przy okazji pierwszego olimpijskiego konkursu. Wtedy kurs 1,92 na Niemca spokojnie wszedł. Dzisiaj także spodziewam się wygranej Geigera w konfrontacji z Austriakiem. Znów wygrał rywalizację z Leyhe dzięki czwartkowym skokom, gdzie zajął miejsca 1,4,2. Niemiec jest w dobrej formie i co ważne skacze powtarzalnie. Na normalnej skoczni był 10 i uważam, że jest w stanie powtórzyć ten wyczyn dzisiaj.
A. Stjernen - M. Eisenbichler ⛔ miejsca 8-14
2,06 forBET

Wiem, stawianie na Eisenbichlera to trochę jak gra na loterii. Raz skoczy lepiej, raz gorzej. Ale w Korei skacze o dziwo równo w okolicach pierwszej dziesiątki. Wczorajszy jeden skok treningowy mu nie wyszedł, ale dostał za progiem silny podmuch, który go przekrzywił w powietrzu. Stjernen to jest taka moja cicha nadzieja na złoto Polaków w drużynówce. Potrafi wygrać trening ale potrafi też być 30. Nie jest chyba w najwyższej formie i uważam, że nie będzie się dzisiaj liczył w walce o czołowe miejsca. Niemiec ma szansę namieszać, jeśli będzie skakał na swoim poziomie.
S. Ammann - N.Kasai ✅ miejsca 13-33
1,6 forBET

Noriaki skacze swoje. Myślę, że miejsce w okolicach 20 jest jak najbardziej w jego zasięgu. Simon natomiast, pojedynczymi próbami pokazuje, że w dalszym ciągu jest w stanie skakać na poziomie najlepszej dziesiątki. Na skoczni normalnej był 11, tutaj w kwalifikacjach miejsce 10. Uważam, że jest lepiej dysponowany, niż Kasai i będzie dzisiaj wyżej od legendarnego Japończyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Johann Andre Forfang TOP3 2,25 Unibet, 2,11 forbet ⛔
Moim zdaniem dziś medal zdobędzie Johann Andre Forfang. Już w Willingen, tydzień przed IO pokazał się z dobrej strony. Wygrał niedzielny konkurs co, jak widać, przekłada się na konkursy olimpijskie. W loteryjnych warunkach potrafił wykorzystać co mu natura przygotowała i zdobył srebrny medal. Już po pierwszej serii gdzie warunki było nieco lepsze plasował się ex aequo z Kamilem na drugiej pozycji. W drugiej serii wiele nie stracił.
Przed konkursem na dużej skoczni schowany przez bukmacherów za Johanssonem, Wellingerem czy Stochem. Ja jednak myślę, że dziś ma wielkie szanse na kolejny medal, może nawet ten najcenniejszy. W treningach skakał tak dobrze, że wspólnie z trenerami zdecydował, że nie potrzebuje więcej skoków i odpuszcza kolejną sesje. W kwalifikacjach drugie miejsce, za kolegą z reprezentacji dlatego dziwi mnie czemu taki kurs na tego zawodnika.
Wiatr ma być lżejszy niż wczoraj ale nadal ponad 1m/s. Na samą myśl o tym Norwegowie zacierają ręce. Ja sądzę, że Forfang podtrzyma passę i znów stanie na podium.
Jeszcze słowo o Stochu. Kamil skacze tu dobrze, często ląduje na podium ale nie mam przekonania co do medalu dziś. Brakuje błysku i coraz częściej pojawiają się błędy przy dojeździe i na progu. W ogóle cała nasza kadra taka wypompowana po normalnej skoczni. Może jechali tu z wielkimi apetytami widząc swoje szanse i czują się oszukani przez sędziów. Wiadomo, że tego przed kamerami nie powiedzą ale gdzieś ta niechęć w głowie pozostaje. Zdają sobie sprawę, że cała Polska liczy tylko na nich w kwestii medali i to też nie pomaga, bo jest to wielki ciężar. Kamil ma duże szanse na medal gdy wiatr będzie mocniejszy z tyłu skoczni, na taki jednak się nie zapowiada.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Buki dalej widza w Stochu faworyta. A Polacy ewidentnie na fali spadkowej - warto grać przeciw Stochowi w jakiejkolwiek formie, kursy na niego przesadzone. Skacze coraz gorzej, coraz bardziej pasywnie, bez blysku - watpie w jakikolwiek medal.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Trzech Polaków w TOP10 ? Nie @ 1.75 Fortuna
Ciekawy bet, dość pewny. Jak napisał kolega wyżej Polacy tendencja spadkowa. Skaczą coraz gorzej. Typ wszedłby tylko podczas pierwszej sesji treningowej. Liczę na 3 Norwegów, 3 Niemców w top 10. Zostają 4 miejsca, według mnie max 2 Polaków będziemy mieć w top 10.
Easy ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Tak jak przed konkursem na normalnej skoczni mówiłem, że to będzie rywalizacja Stocha i Wellnigera (po treningach), kiedy zobaczyłem warunki na skoczni już przed zawodami, dodałem do tego Norwegów. Sprawdziło się. I tutaj nie będzie inaczej. Wiatr pod narty, Norwegowie będą groźni. Wiatr w plecy, rywalizacja Stocha i Wellingera. Nie wierzę w znakomitą formę Wąsacza i Forfanga. To znaczy, może i są w dobrej formie, ale nie radzą sobie tak dobrze, kiedy wiatr wieje z tyłu. Dotyczy to zwłaszcza rewelacji dzisiejszych treningów, czyli Johanssona.
Według mnie lepiej poczekać już do dnia zawodów, spojrzeć na warunki i dopiero coś typować.
Kolejny raz mi się udało. Brak znaczącego wiatru pod narty i był to pojedynek Stocha z Wellingerem, a Norwegowie dopiero za nimi.
Teraz przed nami konkurs drużynowy. Zdecydowanym faworytem są Norwegowie. Polacy powinni powalczyć z Niemcami o 2 miejsce.
Ciekawa rywalizacja może być jednak o miejsca 4-6, o które powinni się bić Austria, Słowenia i Japonia. Poziom według mnie zbliżony.
Wielkie gratulacje dla Kamila. Można śmiało powiedzieć, że to jeden z najlepszych skoczków w historii. Ścisły top. Oby tak dalej!
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Marmas pewnie załamany, przecież Stoch miał nie mieć formy w tym okresie.. Co do drużynówki,1 Norwegia, 2 niestety chyba Niemcy3 Polska 4-7tutaj to już chyba dyspozycja dnia zadecyduje czy Austria, Japonia lub też Słowenia ,chociaż ja bym najmniej szans dawał Austrii na 4 lokatę
 
W 0

wdzw

Użytkownik
Mamy w miare dobra czwórke, ale to bedzie za malo na zloto. Norwegowie mocni strasznie, dzis 4 w pierwszej &quot;10&quot; konkursu. Wiadomo wszystko bedzie zalezec od warunkow bo przy wietrze w plecy nie powinni az tak bardzo dominowac. Tande Johansson i Forfang pewni jedynie Stjernen moze skakac gorzej bo z nim to roznie bywa. Zostaje nam walka o srebro, ale bedzie bardzo ciezko. U Niemcow troche nierowny Eisenbichler. Geiger raczej im nie zawali jest w dobrej formie na IO. U nas musi lepiej skakac Hula i przede wszystkim Kot.
Co do innych miejsc to na 4 wydaje mi sie ze bedzie Slowenia. Maja rowna czworke, ale bez jakiegos blysku. Niepewny jest Bartol potrafi dobrze skoczyc ale i zawalic skok. Austriacy tylko z dwoma skoczkami Hayboeck i Kraft. Aigner czy Fettner bez formy nawet do drugiej serii dzis nie weszli.
Wszystko i tak bedzie zalezec od wiatru. Jak bedzie loteria to wszystko moze sie zdarzyc, to jest 8 skokow wystarczy jakas wpadka i moze byc roznie. Nawet zloto Polakow bedzie mozliwe.
 
Do góry Bottom