>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimna głowa stała stawka...

konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Śmierdzisz frustracją.
Co dalej? Espanyol?

Hahahaha, nie zdążyłem
A Ty nie obraź się ale gównem.
Nie masz żadnych typów a wchodzisz z butami do najbardziej zarobionego tematu na forum.
Dziecko gdzie Ty pasujesz.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Śmierdzisz frustracją.
Co dalej? Espanyol?

Hahahaha, nie zdążyłem
A Ty nie obraź się ale gównem.
Nie masz żadnych typów a wchodzisz z butami do najbardziej zarobionego tematu na forum.
Dziecko gdzie Ty pasujesz.

Aha już widzę Ty trafiasz dużo typów z kursem 1.30 z Twoimi stawkami to sory ale nikt nie ma czasu tego śledzić bo szkoda życia na takie marne zarobki.
 
B 34

bigblackdenis

Użytkownik
A Ty nie obraź się ale gównem.
Nie masz żadnych typów a wchodzisz z butami do najbardziej zarobionego tematu na forum.
Dziecko gdzie Ty pasujesz.

Aha już widzę Ty trafiasz dużo typów z kursem 1.30 z Twoimi stawkami to sory ale nikt nie ma czasu tego śledzić bo szkoda życia na takie marne zarobki.
Przecież stawki nie mają tu nic do rzeczy. Śledzę je dla siebie. Chodzi o skuteczność. Mogę dodać dwa zera z tyłu, ale co to zmieni łebku? Podstaw sobie płaską stawkę pod swoje i moje typy od założenia mojego tematu i przekonaj się kto wyjdzie na plus.
A jak życzysz sobie wyższe kursy, to zapraszam to mojego tematu w konkursie Survivor (czy jak to się tam nazywa).
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Trudno żebyś miał słabszą skuteczność na kursach 1.3.

No ale po co ta dyskusja JA NIE GRAM PŁASKĄ STAWKĄ TYLKO PROGRESJĄ więc nigdy nie będę na minusie bo ja wcześniej czy później trafiam.
A Ty kursami 1.3 progresji nie zagrasz więc poć się żeby tydzień 500 zł robić.
Pozdrawiam
 
B 34

bigblackdenis

Użytkownik
Progresja bezbłędna nie jest; jedna czarna seria i zostajesz bankrutem. Tak czy siak każdy gra takim systemem jaki mu odpowiada. Jak słusznie zauważyłeś funduszy nie mam dużych, więc póki co wolę powoli je powiększać. Nie chcę skończyć tej zabawy po dwóch tygodniach.
Pozdrawiam i życzę owocniejszych typów niż dzisiejsze
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wizards +5
1.925
2000zł
Na żywo
To prawda dlatego jeśli ktoś ma mały budżet najlepiej grać od małych stawek.
Ja ryzykuje dużo może troche przesadzam z tą stawką bo za szybko nerwy są.Będę grał za 200 zł pierwszy stopień.Typów będzie dużo.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Everton+0.5
1.970
200zł
Konsekwentnie na Everton ale coś czuje dzisiaj będzie ciężko dlatego idealny moment na zmniejszenie stawki.
 
Do góry Bottom