>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimna głowa stała stawka...

L 40

liderforum

Użytkownik
Pograłem grubo Pliskova +1.5 seta te kursy to nieporozumienie Aga zapewne odpadnie.

Kurde nie mam jak wrzucić bo moje konto Konar25 jest nieaktywne.
Nie wiem co dalej...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie ogarnąłem sam siebieXDDDDDDDD
Wybaczcie panowie jedziemy dalej.
Warriors-12
2.030
100zł
Będą baty na 100 % Davis coś tam powalczy ale Warriors dzisiaj leją ostro.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Gijon 1x
ja gram ostre linie 1X powinno wejsc
No tutaj oczywiscie odkrecenie. Sevilla nie moze byc mistrzem czy liderem. Nikt im na to nie pozwoli liczy sie tylko trzech graczy. Sa tylko wypuszczani jak bazanty. Dzis doskonaly moment na podlozenie sie
Ostatni mecz z Atletiko masowka na remis, zaden klub nie wypadalo zeby wygral wiec dzis napewno beda musieli oddac i odpuscic. Beda grani masowo.
Tutaj zdecydowanie wieksze szanse na wejscie niz Sunderland z Arsenalem. Arsenal to najlepsza druzyna Premiership a Sevilla zaraz dostanie rozkaz odmaszerowac na zarezerwowane przed sezonem jeszcze miejsce i beda musieli sie usunac.
W Hiszpanii mafia Real + Barcelona plus jeszcze Atletiko plus politycy i zwiazek sedziowski rozdaja karty i nikogo nie wpuszcza, wszystko przed sezonem jest ustalone. Jak ktos sie wychyli zostanie skasowany w okienku transferowym
Sezon jest podkrecany dla dramaturgii do ostatniej kolejki i wyniki sa krecone zeby byly emocje bo wtedy mozna drozej sprzsedac prawa telewizyjne.
Wiesz co by sie stalo jakby jakis klub odjechal na 10-20 punktow pies z kulawa noga by sie nie interesowal ta nudna liga ogolnie bedzie taka tendencja zeby sedziow uczulac zeby roznice niwelowac, pozwolic slabszym sie zblizyc itp stad niby wyrownane sezony wszedzie nie ma juz Bayernow, Juventusow, PSG, co sie dzieje w Anglii
Walka jest brutalna ale wszystkie kluby sa po jednej stronie a nie przeciw sobie jak mysla janusze
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Tobie powinno wejsc mi nie bo za ostro ale oczywiscie Sewilla stracila punkty. Sunderland bedzie spedofilowany zgodnie z przewidywaniami a szykuje sie mega niespodzianka za godzine
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
CityDNB
2.050
200zł
Za 200 zł to trochę for fun także jak nie wejdzie to płakać nie będę odrobimy w nocy na NBA.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Viktoria Plzen dzis na powaznie podejdzie do meczu z cieniasami rumunskimi iich rozjedzie. Po prostu. Na sportowo. Poprzedni mecz byla ustawka, takze bylo na reke Czechom bo mieli mecz ze Sparta za trzy dni i oczywiscie go wygrali.
Dzis Viktoria Plzen megapewniak, 1-3 minimum!
 
Do góry Bottom