>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Zimna głowa stała stawka...

konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Timea Baszczynski+3
2.360
5zl

Ide przeciwko Isi juz plakac sie chce jakie baty od niej zbieram no ale...
Gdyby nie ten typ to dalbym Dolgopolov +3 zobaczymy czy dobrze wybralem.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta jest okolo ✅ 50 tysiecy i z tego pulapu bede lecial od Socka bo bylem bardzo blisko i skasowalem z kalkulatora wiec placze z wielkim zalem i drugi raz liczyl nie bede ale jest powyzej 50 tysiecy a wiec i tak zanizam.
To chyba nie jest najgorzej co?

Wypowiedzcie sie goliciele bukow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 74

adrian55

Użytkownik
Grając progresję z nieograniczonym wirtualnym budżetem NIE DA SIĘ być na minus ???? kiedyś typ wejdzie, a u tego pana nie ma znaczenia czy będzie to trzeci stopień czy dziesiąty progresji, bo żaden problem napisać wirtualną kwotę i dodać jedno zero.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Grając progresję z nieograniczonym wirtualnym budżetem NIE DA SIĘ być na minus ???? kiedyś typ wejdzie, a u tego pana nie ma znaczenia czy będzie to trzeci stopień czy dziesiąty progresji, bo żaden problem napisać wirtualną kwotę i dodać jedno zero.
Stawki podane w temacie Sa dopuszczalne do grania w Pinnacle takze wiesz ile mnie te Twoje rewolucyjne spostrzezenia?Mozna w Pinnacle takie zaklady obstawiac a ze Ty pewnie grasz za tyle co mama Ci zostawi przed wyjsciem do pracy no to wiesz...
Nie mowie jest troche minusow ale woke granie po kursach niz jakies smieszne topienie sie z forum na kursie 1.30 i trafianie faworytow.To jest dobre dla bankrutow ktorzy Nic nie maja bo grajac kursy 1. Iles tam nikt jeszcze sie nie dorobil takze pozdrawiam goraco leze na materacu zrobionego z 10 zlotowek.

Pokaze do lata jak zarobic pieniadze budzet jaki kazdy potrzebuje to 5500 zl na 7 stopni progresji.
Jakby to bylo takie latwe kazdy by tak robil ale ja udowodnie ze ja jestem do tego stworzony.Motherfuckers
Gasquet
2.230
15zl
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Nie mowie jest troche minusow ale woke granie po kursach niz jakies smieszne topienie sie z forum na kursie 1.30 i trafianie faworytow.To jest dobre dla bankrutow ktorzy Nic nie maja bo grajac kursy 1. Iles tam nikt jeszcze sie nie dorobil takze pozdrawiam goraco leze na materacu zrobionego z 10 zlotowek.
Ale głupoty piszesz...
Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry Bottom