>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zielony kajecik tradera

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
No to pograne.
W przerwie meczu postawiłem under 3.5, a gdy chciałem wyjść z zyskiem zaczęło się.
Po dwóch bramkach pół banku by przepadło więc trzymałem dalej. Trzecia bramka i koniec gry.
 
R 6

romesds87

Użytkownik
Wiesz na czym polega Twój problem? To nie pierwszy raz kiedy tracisz cały bank, dlaczego nie wyciągniesz z tego wniosków?
1.Stawiasz mecze do których nie ma streamów!
2. Nie masz z góry określonego profitu! Po prostu trzymasz pozycję, a jeszcze trochę a jeszcze trochę i w końcu bach gol! A najlepsze jest to że po golu nie tniesz strat tylko czekasz a nóż się uda - głupota totalna
3. Używasz jakiegoś programu?

Przeanalizuj swoją grę i zobacz gdzie popełniasz błędy, wprowadź zasady,

Podam Ci przykład mojej gry. Podobnej do Twojej bo na rynku under.
1. Oglądasz stream mecz taki sobie coś strzelają ale bez szału wynik 1:0
2. Faul, ciężki, gość leży na swojej połowie, zwija się z bólu,
3. Wchodzisz w back under 2,5 gola kurs 1,76 (zmyślam) 36:17 min meczu
4. Ustawiasz od razu lay 2,5 gola 3-6 ticków niżej (ja gram na 3-5 ticków niżej)
5. Przy odrobinie szczęścia zanim wznowią grę już masz kupione lay (zależy jak długo się zwija, kłotnie, czas wznowienia.
6.W meczu takich sytuacji jest sporo (zmiany zawodników, kontuzje itp itd)

Moją główną zasadą jest jak najszybsze wejście i wyjście z rynku. Nie chcę Ci w żadnym przypadku pouczać ale śledzę od pewnego momentu poczynania na tym forum i trochę mnie dziwi jak często ludzie tracą swój bank

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 66

kanarek

Użytkownik
Jak jesteś tancerzem to nie możesz wyjść na parkiet i być zaskoczony, że masz dwie nogi.
Jak handlujesz to nie możesz być zaskoczony, że mecz nie idzie po twojej myśli.

Co z tego, że robisz analizy, co z tego, że oglądasz stream, skoro nie potrafisz REAGOWAĆ na sytuację na boisku. Zanim zawrzesz jakikolwiek zakład MUSISZ mieć gotowe scenariusze wyjścia, gdy mecz bedzie się toczył nie po twojej myśli.
Masz takie? Nie masz. No więc, nie radzę wpłacać cokolwiek, póki nie dopracujesz tego elementu.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
@kanarek
Znajdź mi rozwiązanie na sytuację, którą opisałem wyżej
@romesds87
Chyba za dużo czasu bym musiał poświęcić na taką grę.
Siedzisz, czekasz, czaisz się... udało się. Masz 3 ticki w kieszeni (a 50 min z życia wycięte)
Robię ostatnie podejście.
Max 3 ticki
 
R 6

romesds87

Użytkownik
Chyba za dużo czasu bym musiał poświęcić na taką grę.
Siedzisz, czekasz, czaisz się... udało się. Masz 3 ticki w kieszeni (a 50 min z życia wycięte)
Eh..z czałym szacunkiem ale trading chyba nie jest dla Ciebie. Mecz trwa 90 min w czasie których jest multum sytuacji opisanych przeze mnie wyżej. Ja średnio zgarniam po 13 -15 ticków na mecz. Czy to jest dużo czy mało? Dla niektórych pewnie mało ale grając stawką 50 E z 15 ticków masz 6 E (nie liczę prowizji).
Ostatnio siedziałem ze stoperem i liczyłem ile czasu jestem w grze z otwartą pozycją - wyszło mi 4 min 25 sek na cały mecz. 4min 25 sek nie może paść gol. Ryzyko zminimalizowanie. Kasa się zgadza ????
Za chwile coś Ci pokażę:
nie chce mi wczytać obrazków więc nie pokaże:p sorry
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Wrzuć screena na postimge.org
Grałem tak wczoraj jak opisałeś i jest dobrze.
Nie wiem tylko co robić, gdy np jest 70min, wynik 2:0. Kurs na under 3.5 jest bardzo słaby i powoli spada.
Wejść wtedy na under 2.5 czy nie ma sensu ryzykować ?
 
R 6

romesds87

Użytkownik


niz z tego dalej nie ma obrazka.
Jeżeli jest niski kurs to już odpuszczasz taki mecz. Niski kurs będzie stosunkowo wolno spadał i jego wachania też będą małe. A nie ma co ryzykować under 2,5 bo jeden gol i cały bank idzie do kogoś innego
ooo jest obrazek ????
Otóż masz tutaj A lige z dzisiaj jak widzisz płynność rynku do dupy ???? niecałe 5 K ustawiam się przed meczem na Back 2,28 ktoś łyka i jeszcze przed rozpoczęciem meczu Lay 2,24 też łyknięte. Ryzyko? Żadne
Najlepiej porównywać kursy z bet365 lub jakas porównywarka kursy na bet 365 są zazwyczaj o 0.1 niższe niż na giełdzie więc bet 365 ma np: kurs na under 2,5 gola 1,85 ja na giełdzie ustawiam się na 1,95 + (2-3 ticki wyzej) czyli 1,98.
Oczywiscie może nikt tego nie zgarnać jak rynek sie odwróci ale nic nie ryzykujesz ????
 
R 6

romesds87

Użytkownik
przy ustawieniu się poniżej 3-4 ticków na pewno ktoś się skusi, a gdyby nie to zaraz po rozpoczęciu meczu kurs będzie leciał. Szczerze mi się jeszcze nie zdarzyło żeby ktoś nie wykupił przed na 3 ticki. Ale ja często w takich przypadkach ustawiam się na zarobek 7-10 ticków.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
a gdyby nie to zaraz po rozpoczęciu meczu kurs będzie leciał.
No i poleciał.
w 2 min gol i po zawodach.
Sposób z oglądaniem meczu lepiej działa, a jeszcze lepiej wschodzą ticki po strzelonej bramce tylko to troszeczkę ryzykowna zabawa
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
max 3 ticki
bez stawiania na pałę
tylko ze streamem

2016.12.26

Komentarz:
-5,00 zagrałem przed meczem na under i nie sprzedałem . W 2 min padła bramka i pograne.
Na szczęście pozostałe typy już dobrze wchodziły.
Gdzieś tam źle mi skupili typ w przerwie meczu i wisiałem chyba 15, ale udało się wyjśc na + (mecz Reading - Norwich to był).
Mecz Hull - Man City był zagrany back Man city po kursie 2.00 w 67 min (FT 0:3)
2016.12.26: +1,25
P&amp;L ogółem: +1,25
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Jaki stream polecacie bez lagów i małym opóźnieniem?
Tylko Bet365 lub inne strony bukmacherskie.
Wczoraj się własnie przejechałem na streamie z jakiejś magicznej strony, ale o tym zaraz opisze w komentarzu. Jak masz oglądać stream z 5-10 sekundowym opóźnieniem, to tak jakbyś go wcale nie oglądał.
2016.12.27

Komentarz:
Brighton v QPR:-4,90. Tak jak pisałem powyżej. Miałem opóźniony stream, koleś zwijał się na własnej połowie. Wznowili, wybili. Kontra i pyk.
Stratę udało się trochę uciąć, bo na początku było około -6,50.
-1,61 zaliczony w meczu Derby v Birmingham był efektem stawiania bez zapasu bramkowekogo. Postawiłem 5,00 sprzedało się 3,39, a 1,61 zostało na stoli. Kursy szalały i akurat wpadł gol. Strata nieduża więc nie boli.
Na początku dnia miałem przeboje z meczem Melbourne City v Perth. Taka sytuacja:
Po golu na 2:1 poszedł typ na gospodarzy. Nie zdążyłem sprzedać kursu, patrzę karny dla gospodarzy. Już liczę zyski rzędu +1.70. Bramkarz obronił karnego, poszła kontra i minutę później było już 2:2 (nawet BF nie odblokował kursów). Później było skalpowanie na rynku Draw i ostatecznie udało się wyjśc ze stratą jedynie -0,43 (załącznik)
Mecz koszykówki dał pięknie zarobić, bo azjaci w białych koszulkach nic nie grali więc typ na czerwonych trzymałem niemal do końca.
-0,22 w tenisa to próba podniesienia się z kolan underdoga ale niestety nieudana
jeszcze mecz Liverpool v Stoke - Po statystykach niebezpiecznych ataków Liverpoolu,a wyniku 0:1 nie pozostawało mi nic innego jak pacnąć 1,70 na gospodarzy. jeszcze w pierwszej połowie zrobiło się 2:1, a ja mogłem się cieszyć zyskiem +1,15
Pozostałe mecze to raczej standardowe granie 1-3 ticków przy streamie (tylko Bet365) - przykład w załączniku

2016.12.26: +1,25
2016.12.27: +1,73
P&amp;L ogółem: +2,98
 
R 6

romesds87

Użytkownik
Jeżeli chodzi o jakoś streamów, to rzecz bardzo istotna. Na pewno bet365 jest jednym z lepszych chociaż opóźnienia zależą w dużej mierze od ligi a czasem nawet od meczu. Jeżeli chodzi np. o taką australijską A-ligę (gram niemal każdy mecz tej ligi) z uwagi na pewną bardzo fajną zależność w tych meczach ???? która od początku sezonu dała mi sporo zarobić ???? Tam opóźnienia potrafią być rzędu 10-15 sek:/
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
OSTATNIE PODEJŚCIE !

Sprawa wygląda tak, że chciałbym uwieczniać moje wyniki, a ta strona, ten dział będzie do tego najodpowiedniejszy.
2 dni temu wpłaciłem po raz ostatni pieniążki i w końcu mam zamiar coś ugrać.
WPROWADZAM ŻELAZNE ZASADY:
- trading na 1-2 ticki
- tylko ze streamem
- bonus: konie pre, tenis, może kosz za grosiki, a także:
gra na faworyta (lub remis) gdy pierwszą bramkę strzela dog lub też gdy mocny faworyt do około 60 min nie strzelił gola

Troszkę obawiam się, że jak zacznę relacjonować na forum to zaraz się wszystko posypie (jak zawsze)
ale chłodna głowa i lecimy !
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
2017.01.08 ✅ 15,99


Wypłata = :cool: 10,00
Tutaj wypadałoby się pochylić nad typem:

Postawiłem 5e przed meczem z myślą, że spadnie o ten jeden tick.
Około 8 min przed rozpoczęciem mecz stał się nieaktywny.... i tak do końca.
Mecz zakończył się wynikiem 1:0 :grin: https://youtu.be/rqrqStnnEkI
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
2017.01.09 ✅ 5,63

Mecz Panathinaikos v AOK Kerkyra na którym dużo wyszarpałem.
Długo utrzymywał się wynik 0:0. Około 75 min wyrwałem kurs na gospodarzy 2,28 i pozostaje tylko smutek, że za 1,00 to postawiłem bo w 83 strzelili na 1:0.
Cały czas napierali, przeciwnik niemal nie istniał, ale pogoda (padający śnieg) utrudniał im grę. Jeden z kilkunastu rzutów rożnych w końcu zaowocował ????
Drobna grafika z 87min meczu ????

Poniedziałek jak to poniedziałek - smutny jak zawsze, ale ważne, że jest zielono, a ja nadal jestem w grze ????
 
Do góry Bottom