>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
G 0

gigol1977

Użytkownik
No nie ale zazdroszczę.Jaki Ten kamikatze teraz bogaty :wowsdf: .Ajajaj szkoda że ja tak się nie mogę dorobić na bukach :mrgreen: .
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
snap8 to kto ma tutaj napisać i zamieścić screena Pan Bóg, żebyś uwierzył, że wypłacają?
Jakby ktos taki umieścił to nie było by źle :mrgreen:
Kto ma napisać, umieścić info. o wypłacie, a ktoś kto na tym forum cos znaczy tzn. jakiś mod czy zasłużony typer i było by OK &gt; Bo wiesz pisać to sobie możesz że wypłaciłeś i 10000 zł nawet takie screeny możesz wklejać bo jak już ktos wspomniał zrobienie takiego screena zajmuje 5 minut. Problem polega na tym kto wierzy w te wszystkie screeny i wypowiedzi o wypłatach.
Tak jak napisał niedowiarek czy jeśli ktoś założy sobie konto tu tylko po to aby napisać że wypłacił kase z tamtąd to od razu ma być gwiazda , której każdy wierzy coś mi się nie wydaje. Tym bardziej że sporo osób właśnie tak zrobiło tzn. założyło sobie konta na forum tylko po to aby napisać że wypłacili :zoltakartka:
 
W 0

wojtmen

Użytkownik
HH trwa!!

Jak to jest z tym bonusem 4 PLN w HH. Ile razy trzeba go obrócić by można było wypłacić ? Czy są ustalone jakieś kursy minimalne itp ?
 
D 0

dario00

Użytkownik
czy jest w tym buku taka opcja jak &quot;dzisiejsze zaklady&quot; bo drażni mnie wybieranie po kolei kazdych lig.............
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Według mnie nie ma sensu dla tego bukmachera tracic czasu najpierw daja jakies promocje a potem trzeba wpłacic 20 euro i po co?? przeciez to promocja nie? Ciężko kase od nich wypłacic
Najlepiej według mnie wpłacic kase do jakiegos buka a nie zaprzątac sobie głowe jetbullem :jezora:
 
T 11,3K

termii

Użytkownik
Według mnie nie ma sensu dla tego bukmachera tracic czasu najpierw daja jakies promocje a potem trzeba wpłacic 20 euro i po co?? przeciez to promocja nie? Ciężko kase od nich wypłacic
Najlepiej według mnie wpłacic kase do jakiegos buka a nie zaprzątac sobie głowe jetbullem :jezora:
To powodzenia w innym buku. Jeden mniej ze zbednymi postami. Czekamy dalej na kogos kto wyplacil, na jakis wiarygodny cynk ????
 
tia-maria 0

tia-maria

Użytkownik
Próbowałem włożyć sobie jakieś pieniądze, wygrałem trochę ponad free bet bonus, próbowałem wybrać przez swój Moneybookers account i, chociaż na zasiłku mi trochę zawracali głowę ze sprawdzeniem dokumentów, w końcu od razu drugiego dnia posłali mi pieniądze, więc wszystko w porząsiu i całkowicie bez problemów
Ty gościu na kazdym forum to chyba piszesz. A napisane a raczej skopiowane jest z translatora jakiego bo bez skladu i logiki no i nie przetlumaczylo ci account ???? .

Sam mam smaka wplacic kase do jetbulla.

Dawajcie screeny bo pisanie ze ktos wyplacil to se mozecie wsadzic. Kazdy glupi moze powiedziec ze wyplacil a przegral kase na samym poczatku.
 
S 11

support75

Użytkownik
Dawajcie screeny bo pisanie ze ktos wyplacil to se mozecie wsadzic. Kazdy glupi moze powiedziec ze wyplacil a przegral kase na samym poczatku.
Dawajcie haslo do kont bo pokazywanie screena ze ktos wyplacil to se mozecie wsadzic. Kazdy glupi moze zrobic screena ze wyplacil a przegral kase na samym poczatku.
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
Wyplacajcie na moje konto moneybookers bo tak to kazdy moze sobie nawygrywac na lewym koncie i dawac tu haslo ile on to nie ma a i tak mu nie wyplaca bo ma lewe dane....
 
D 0

dangorka

Użytkownik
Dawajcie screen dowodu bo dawanie samego hasla ze ktos ma kase to se mozecie wsadzic. Kazdy glupi moze miec farta i wygrac a nie wyplaci bo ma lewe dane
 
S 11

support75

Użytkownik
smieszni jestescie. widze ze nikt tutaj nie potrafi wyczuc ironii.
oraz tego ze screeny sa go..... warte!

Nie używaj niecenzuralnych słów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom