>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
G 0

gigol1977

Użytkownik
No nie ale zazdroszczę.Jaki Ten kamikatze teraz bogaty :wowsdf: .Ajajaj szkoda że ja tak się nie mogę dorobić na bukach :mrgreen: .
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
snap8 to kto ma tutaj napisać i zamieścić screena Pan Bóg, żebyś uwierzył, że wypłacają?
Jakby ktos taki umieścił to nie było by źle :mrgreen:
Kto ma napisać, umieścić info. o wypłacie, a ktoś kto na tym forum cos znaczy tzn. jakiś mod czy zasłużony typer i było by OK &gt; Bo wiesz pisać to sobie możesz że wypłaciłeś i 10000 zł nawet takie screeny możesz wklejać bo jak już ktos wspomniał zrobienie takiego screena zajmuje 5 minut. Problem polega na tym kto wierzy w te wszystkie screeny i wypowiedzi o wypłatach.
Tak jak napisał niedowiarek czy jeśli ktoś założy sobie konto tu tylko po to aby napisać że wypłacił kase z tamtąd to od razu ma być gwiazda , której każdy wierzy coś mi się nie wydaje. Tym bardziej że sporo osób właśnie tak zrobiło tzn. założyło sobie konta na forum tylko po to aby napisać że wypłacili :zoltakartka:
 
W 0

wojtmen

Użytkownik
HH trwa!!

Jak to jest z tym bonusem 4 PLN w HH. Ile razy trzeba go obrócić by można było wypłacić ? Czy są ustalone jakieś kursy minimalne itp ?
 
D 0

dario00

Użytkownik
czy jest w tym buku taka opcja jak &quot;dzisiejsze zaklady&quot; bo drażni mnie wybieranie po kolei kazdych lig.............
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Według mnie nie ma sensu dla tego bukmachera tracic czasu najpierw daja jakies promocje a potem trzeba wpłacic 20 euro i po co?? przeciez to promocja nie? Ciężko kase od nich wypłacic
Najlepiej według mnie wpłacic kase do jakiegos buka a nie zaprzątac sobie głowe jetbullem :jezora:
 
T 11,3K

termii

Użytkownik
Według mnie nie ma sensu dla tego bukmachera tracic czasu najpierw daja jakies promocje a potem trzeba wpłacic 20 euro i po co?? przeciez to promocja nie? Ciężko kase od nich wypłacic
Najlepiej według mnie wpłacic kase do jakiegos buka a nie zaprzątac sobie głowe jetbullem :jezora:
To powodzenia w innym buku. Jeden mniej ze zbednymi postami. Czekamy dalej na kogos kto wyplacil, na jakis wiarygodny cynk ????
 
tia-maria 0

tia-maria

Użytkownik
Próbowałem włożyć sobie jakieś pieniądze, wygrałem trochę ponad free bet bonus, próbowałem wybrać przez swój Moneybookers account i, chociaż na zasiłku mi trochę zawracali głowę ze sprawdzeniem dokumentów, w końcu od razu drugiego dnia posłali mi pieniądze, więc wszystko w porząsiu i całkowicie bez problemów
Ty gościu na kazdym forum to chyba piszesz. A napisane a raczej skopiowane jest z translatora jakiego bo bez skladu i logiki no i nie przetlumaczylo ci account ???? .

Sam mam smaka wplacic kase do jetbulla.

Dawajcie screeny bo pisanie ze ktos wyplacil to se mozecie wsadzic. Kazdy glupi moze powiedziec ze wyplacil a przegral kase na samym poczatku.
 
S 11

support75

Użytkownik
Dawajcie screeny bo pisanie ze ktos wyplacil to se mozecie wsadzic. Kazdy glupi moze powiedziec ze wyplacil a przegral kase na samym poczatku.
Dawajcie haslo do kont bo pokazywanie screena ze ktos wyplacil to se mozecie wsadzic. Kazdy glupi moze zrobic screena ze wyplacil a przegral kase na samym poczatku.
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
Wyplacajcie na moje konto moneybookers bo tak to kazdy moze sobie nawygrywac na lewym koncie i dawac tu haslo ile on to nie ma a i tak mu nie wyplaca bo ma lewe dane....
 
D 0

dangorka

Użytkownik
Dawajcie screen dowodu bo dawanie samego hasla ze ktos ma kase to se mozecie wsadzic. Kazdy glupi moze miec farta i wygrac a nie wyplaci bo ma lewe dane
 
S 11

support75

Użytkownik
smieszni jestescie. widze ze nikt tutaj nie potrafi wyczuc ironii.
oraz tego ze screeny sa go..... warte!

Nie używaj niecenzuralnych słów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom