>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
mam pytanie:

1.czy jak jest ta Happy Hours to trzeba się zalogować, w tym momencie, co Ona jest,,, czy można być zalogowanym cały czas i jak bedzie ta godzina to kasa sama wskoczy??..
Sama nie wskoczy bo trzeba kliknąć w zegar który pojawia się na stronie
 
M 0

memfis23

Użytkownik
Hajper, trzeba kliknac w zegar u góry z lewej strony ekranu i wtedy wysunie sie taka linia i tam strzałki klknac (oczywiscie musisz byc zlogowany)
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
a ja dostałem dziś taką odpowiedź po godzinie ???? (support zaczął działać sprawnie ???? ):

Dear XXXXX,

I can see your request on you account, it may last few days to get this
money. Please be patient and if you still won&#39;t get them, let us know.
Be sure you will get your money.

Have fun and win with Jetbull.

Jetbull Customer Desk


I co o tym myślicie?
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
No i wypłacili ???? 2x po 100 Euro tak jak zleciłem ????
1. wypłatę zleciłem w piątek a drugą w poniedziałek ????

obydwie przyszły dziś jakieś 2 godzinki temu ????

Jak ktoś mi powie, jak umieścić tutaj screena to zamieszcze ????

I niech tylko ktos mi powie, że robiłem to w jakmś programie, to powiesze za jaja ???? A z resztą jeśli mi nie wierzycie to trudno ja kase mam i zleciłem następną wypłatę. Pozdrawiam i czekam na kogoś kto mi powie jak umieścić screena ????
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
JA CZEKAM OD 10 LIPCA ZLEWAJA MNIE ZA DUZO CHYBA WYGRALEM Z SAMEJ ZDRAPKI SIE NAMNOZYLEM DLA MNIE BUK TO TOTALNA SCIEMA PISZE IM CODZIENNIE MAILA I ZERO ODPOWIEDZI JUZ MNIE TRAFIA :zy3ou:
 
5 0

5k0cz3k

Użytkownik
jesli czytales poprzednie posty to powinenes wiedzec ze jesli jest happy hour i ludzie to wyczaja to o tym pisza na forum..takze zalecam poczytac wczesniejsze posty
 
G 0

glock17

Użytkownik
Wczoraj o godz 17.21 dostałem maila ze moje konto w MB zostalo doladowane kwota 760zl :jupi: w piatek zroblem zlecenie na koncie jetbull i we wtorek juz mialem na MB. kase juz przelalem na konto wiec screena z MB nie wysle moge tylko kopie maila czyli jetbull jest wyplacalny!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom