>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zawleczki, nakrętki, kapsle

mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Na jutro

22# CS:GO DreamHack Masters Spring 2020
mousesports - Complexity
Complexity +1,5 maps @1,65 betway
10j
ew.wygrana: 6,5j

23# CS:GO DreamHack Masters Spring 2020
mousesports - Complexity
Complexity wygra @3,00 bet365
5j

ew.wygrana: 10j

Zaczynamy o 14 grupę B. Pierwsze wyżej wspomniane spotkanie i od razu wezmę typ pod Complexity z prostego względu, dla mnie ten mecz jest 50/50 na ten moment, więc widzę tutaj value, kurs chyba wrzucony tak bo pod nazwy. Myszy miały wywalone na ESL'a zakończonego prawie 2 tyg temu, od tego czasu bez oficjalnego spotkania, Complexity natomiast rozegrało sobie dwie edycje w tym miesiącu Sweet Home Cup, gdzie obie edycje wygrali i na każdej z nich stracili w bo3 tylko jedną mapę. Mousesports to skillowo bardzo dobra ekipa, nieprzypadkowo pod koniec ubiegłego roku wygrali Finały ESL'a, ale te mecze online w ich wykonaniu wywołują zmieszanie, jutro się przekonamy jak podchodzą. Tak jak pisałem, ja będę szedł w stronę complexity, te największe marki w meczach online lubią czasem 'przypajacować' brzydko mówiąc, nie zawsze im się chce na 100%, tu odpuszczą mapę, tutaj akcję itp. Na Lanie grałbym pewnie Mousesports 2-0, no ale pandemia itp, gramy w domach i szukamy value.

I jeden na sobotę, plus pewnie jutro coś wrzucę.

24# CS:GO DreamHack Masters Spring 2020
Liquid - MiBR
MiBR +1,5 @1,80 betway
10j
ew.wygrana: 8j


Biorę to ze względu na Liquid, oglądałem ich mecz z Chaos, teraz oglądam z Furią. Strasznie im się nie chce i to widać. Trochę to przykre, że taka top ekipa gra taki piach, no ale nie można weekend w weekend cisnąc i wygrywać cały czas. Mniejsza. MiBR nie jest na ten moment ekipą wartą oglądania, są w stagnacji od paru dobrych miesięcy, do tego wymiany pojedynczych zawodników no i jakoś nie mogą się ustabilizować po odejściu coldzery do FaZe mam takie wrażenie. Co do samego typu, Liquid własnie przegrywa swój drugi mecz i jasnym jest dla mnie, że oni chcą ten turniej już skończyć. Jeśli MiBR wygra z Chaosem to każdy prócz Liquid ma 3 pkt hipotetycznie, więc w ostatniej kolejce jest Chaos - Furia i Liquid - MiBR właśnie. Więc Brazylijczycy będą ewentualnie trzymać los turnieju w swoich rękach, także mapę zrobić wypada.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
25# CS:GO Home Sweet Home cup 5
Nordavind - SKADE
ov26,5 rounds @1,85 Unibet
10j

ew.wygrana: 8,5j

Pojedynki obu ekip były zazwyczaj wyrównane, gramy na inferno, w historii spotkań tych zespołów na inferno 2x kończyło się dogrywką, to tak słowem statystyki. Ogólnie rzecz biorąc dwie zbliżone do siebie ekipy, inferno nie przeszkadza ani jednej ani drugiej ekipie i myślę, że tu obie są w stanie zrobić minimum 11 rund.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Po meczu Heroic z Winstrike mam pomysły na granie, tymczasem coś z piłki.

26# Bundesliga
Hertha - Union
Hertha handi 0 @1,73 1xbet
10j

ew.wygrana: 7,3j

Dziwny kurs, znamy okoliczności, bez kibiców, po przerwie. Wiadomo że to też są derby sporej wielkości, więc meczyk ma podwójne dno. Natomiast co do samego meczu to oglądałem obie ekipy w poprzedniej kolejce i posłużę się trochę tutaj tą wiedzą. Na pewno Hertha zdecydowanie lepiej wyglądała motorycznie, Union z Bayernem praktycznie odstawał na każdym kroku, nie zrobili jakiegoś większego zamieszania pod polem karnym rywala, Bayern całe 90 minut mecz kontrolował. Hertha z Hoffe na początku była schowana, ale potem wyczuli moment i weszły im szybkie 2 gole, potem na dobicie wrzucili trzeciego. Jeśli Hertha naprawdę po tym co się mówi marzy o powrót do elity, to takie spotkania powinny być zaczątkiem do budowy czegoś porządnego, a dwóch zwycięstw z rzędu nie mieli od grudnia. Ja widzę value i gram.

27# CS:GO Home Sweet Home Cup 5
SKADE - Winstrike
Winstrike 2-0 @2,50 bet365
5j
ew.wygrana: 7,5j



SKADE położyło się totalnie na inferno z Nordavind, zero aima, tragiczny timing, rywale wyprztykali ich szybko, efektem czego ugrali tylko 4 rundy. Winstrike mocno się postawiło Heroic przegrywając dopiero w dogrywce, sądze, że ze SKADE nie puszczą zwycięstwa, lepsza ekipa. Jak przegrają nie daj boże 1 mapę to ładuję na live dalej Winstrike.

Oddana 1 mapa jak frajerzy, odpuszczam typ na mecz, choć pewnie wyciągną.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
30# CS:GO DreamHack Masters Spring 2020
Mad Lions - Complexity
Complexity @2,05 betway
10j

ew.wygrana: 10,5j

Wrzucam jeszcze dziś, wieczorem lub jutro z rana parę słów. Kursy powinny być odwrotnie, nie wiem czemu buki znowu faworyzują ML.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Co do postu wyżej
Complexity powinno tutaj być faworytem i z tego co widzę to powoli się nim staje i słusznie. Z mousesports pokazali, że są w formie, Rush i reszta ekipy naprawdę widać, że się zgrała i tak faworyzowane myszy nawet im nie zagroziły. Mad Lions nie jest takie złe, ale nie starczyło im skilla na BiG to tym bardziej moim zdaniem nie będą mieli czego szukać z Complexity. Świetny kurs zważając na to, że jednak mapę moga urwać, ale 0-2/1-2 stawiam. Będę bardzo zdziwiony innym przebiegiem. A może szczęście i fala zwycięstw ekipy, na która stawiam zrobi mi tu jeszcze bardziej zielono, jest forma, zagram też ich 0-2, bo taki scenariusz naprawdę jest realny i widzę value.

31# CS:GO DH Masters Spring 2020
Mad Lions - Complexity
Complexity 2-0 @3,40 bet365
5j

ew.wygrana: 12j

Na jutro mam jeszcze dwa pomysły. Jeden, którego teraz nie podam ze względu na dostępność kursów, ale napiszę o co chodzi. MiBR jest w dole, to wiadomo i często dochodzi do zmian szczególnie 5 zawodnika, obecnie jest nim trk i mam wrażenie, że szybko się z nim pożegnają jeśli będzie grał dalej tak, jak to pokazuje dotychczas, Tragiczny poziom i na pewno nie na zespoły Tier 1 typu Liquid, nawet takiego Liquid, któremu wszystko jedno. Będe czekał na linie od Unibetu bo dają tam fajne zakłady na kille na 1 mapie także może uda się jakąś sensowną linię under na niego złapać.

Druga sprawa na jutro i to jedyne typki na sobotę.

32# CS:GO DH Masters Spring 2020
mousesports - BIG
BIG +1,5 maps @1,5 bet365
10j

ew.wygrana: 5j

Kurs może nie jest wysokich lotów, ale zagram. Tak jak przy Complexity zdecydowałem się na postawienie również ich wygranej, tak tutaj mam mocne opory, odpuszczam. BIG wygląda naprawdę dobrze, po przegranej 1 mapie szybko się obudzili i wyciągnęli z Mad Lions 2-1. Kluczowym ogniwem w kwestii rozgrzygania wyniku na swoją korzyść będzie dyspozycja xantaresa, bo tak jak momentami jest naprawdę topem, tak za często zdarzają mu się 'silverowe' akcje i przestoje, gdzie Niemiecki zespół mocno na tym traci. Jeśli jednak będzie miał nawet niezły dzień, BiG jest w stanie postawić się mousesports, które widać, że do wysokiej formy im daleko. Najwięcej szumu i rund zrobił chyba ropz, dalej frozen i długa przerwa, nie wszyscy zawodnicy są w dobrej dyspozycji, co widać było strasznie w dzisiejszym meczu, no i efektem szybkie 0-2 na rozpoczęcie turnieju. Tutaj myślę, że zepną się i będziemy oglądać bardziej wyrównane spotkanie, ale na ten moment przy obecnych dyspozycjach ten mecz jest dla mnie 50/50 i mapa dla BIG jest jak najbardziej do zrobienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Okej, na trk nie ma w ogóle zakładów, więc buki wiedzą, że cos jest z nim nie tak. Ale mam pomysły na over twistzza i Fallena na 1 mapie, czekam jednak jaki będzie pick 1 mapy,, ew wtedy wrzucę, więc wyczekujcie koło 21:05/10 edycji i typów

Dobra, idzie tak, pierwsza mapa

33 #
Liquid - MiBR
NAF ov19,5 kills @1,80 Unibet
10j
ew.wygrana: 8j


Taco under 15,5 kills @1,57 Unibet
10j
ew.wygrana: 5,7j

E: gramy pierwszy overpass, gram jednak NAF'a i under Taco, który mnie nie przekonuje
Ale masakra, Taco pierwsza połowa na stronie CT 15 killi, w T na razie 2, niestety typ do kosza, ale trop był dobry, tak samo jak trk, który ma 11 killi tylko...
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
35# CS:GO DreamHack Masters Spring 2020
FURIA - Chaos
Chaos +1,5 map @2,20 bet365
10j
ew.wygrana: 12j

36# CS:GO DreamHack Masters Spring 2020
FURIA - Chaos

ov2,5 maps @2,40 Unibet
5j
ew.wygrana: 7j


Krótka piłka, to nie jest żaden typ przeciwko Furii, bo zaczęli ten turniej zdecydowanie tak, jak powinni. 2 zwycięstwa i teraz ostatni mecz z Chaos. No i teraz są moje dywagacje. Są dwa scenariusze, wygrywa Furia = odpada Chaos i MiBR zostaje w grze. Chaos wygrywa = MiBR odpada. Może wojen między tymi ekipami nie ma, ale zawsze się patrzy na rywala z tego samego kraju, więc Furia mając już awans nie koniecznie będzie tutaj grała na 100% swoich możliwości tak jak zrobiło to np Astralis. A abstrahując od Furii to Chaos jeśli ma dobry dzień to potrafią naprawdę powalczyć mocno, z Liquid dali radę, z MiBR rundowo nie było aż takiej straty mimo 0-2, więc sam fakt dobrej gry tej ekipy może skłaniać też do grania w ich stronę. A pogram sobie jeszcze over map, jeśli Chaos tu powalczy to nie będzie 0-2, nie wierzę, że tu Furia tak odpuści, że mapy nie zdobędzie. A jak Furia wyciągnie mecz, no to cóż, moje myślenie było mylne i latynosi nie bawili się w odpuszczanie. Zobaczymy, powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
37# DreamHack Masters Spring 2020
BiG - Complexity
ov2,5 maps @1,85 Unibet
10j

ew.wygrana: 8,5j

Ostatni bet na dziś z CS'a i chyba jedyna sluszna opcja w tym spotkaniu. Complexity jest mocne i jest tutaj faworytem, jeszcze nie przegralo mapy, ale sądzę że tutaj się to stanie, Mad Lions było za słabe, mousesports nie jest w ogóle w formie i gra tragicznie. BiG za to prezentuje się bardzo dobrze, Xantares wczoraj 'dojechał' z grą i wyglądało to z myszami bardzo fajnie. Obie ekipy mają komplet zwycięstw i pewny awans, gra będzie się toczyć o pierwsze miejsce i górną drabinkę. Powinniśmy zobaczyć wyrównane spotkanie i 3 mapy.

38# 2 Bundesliga
Hamburger - Bielefeld
ov2,5 + BTS @2,20 bet365
10j

ew.wygrana: 12j

39# 2 Bundesliga

HSV - Bielefeld
o9,5 corners @1,83 bet365
10j
ew.wygrana: 8,3j


Zastanawiałem się między overem a BTS'em, więc wezmę polączenie. Mecz dwóch ekip na szczycie, HSV powinno gonić Arminię i uciekać Stuttgartowi w drodze do awansu i przyznam, ze im kibicuje, grają naprawdę fajną piłkę. Obrona czasem nie dojeżdża na mecz, ale ofensywa jest naprawdę fajna, a podobna sprawa z przodem tyczy się Arminii, tam tez strzelają bardzo dużo i obie ekipy tutaj bedą chciały ugrać 3 punkty, które moga być wazne w kontekście kolejnych spotkań i motywacji, HSV wygrywając doskakuje do lidera na już 4 punkty, a Arminia zdobywając 3 oczka ucieknie już na 10 punktów, co dla HSV jest najgorszym scenariuszem, bo idą równy z równym ze Stuttgartem. Myslę, ze będzie to dobry mecz i przede wszystkim z bramkami, więc gram.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
2 Bundesliga utopiona, ale spróbujemy dalej.

40# i 41# Bundesliga
Mainz - Lipsk
Lipks ov2,5 @2,1 bet365
10j.

ew.wygrana: 11j

Nkunku to score anytime @2,50 bet365

5j
ew.wygrana: 7,5j
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
42# CS:GO Merkur Masters
BiG - Alternate aTTaX
Alternate aTTaX +1,5 maps @2,20 betway
10j

ew.wygrana: 12j

Mecz planowany na 20, jest to finał turnieju Merkur Masters, dwie niemieckie ekipy. Ja pójdę tutaj na przekór BiG mimo ich dobrej dyspozycji ale tylko dlatego, że nadal grają bardzo długi mecz z Complexity i powątpiewam, że dla tego spotkania i ewentualnego 2-0 tutaj jest to dobre. aTTaX będą na 'świeżo' i myślę, że będą w stanie tu zdobyć mapę, value imo.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
42# CS:GO DreamHack Masters Spring 2020
mousesports - Mad Lions
ov2,5 maps @1,85 betway
10j

ew.wygrana: 8,5j

Kto przegrywa odpada, więc krótka pilka, liczę że myszy wezmą to choć trochę powaznie. Chciałem grać jeszcze under ropza, no ale Unibet gdzies schował ofertę więc tylko tak

Niestety, niepotrzebnie grałem mając nadzieje na cokolwiek ze strony mousesports, są okropni w tym momencie.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
43# CS:GO DH Masters Spring 2020
mousesports - Mad Lions
ML wygra 1 mapę i będzie ov26,5 rund @3,90 unibet
5j

ew.wygrana: 14,5j

Śmieszny kurs, warto spróbowac przy takiej dyspozycji myszy. Gramy inferno na start, mapa CT, więc powinno być sporo rund

e: było grac samo ML... Mousesports totalna porazka
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
44# CS:GO Home Sweet Home Cup 5
Smash - Heroic
Heroic 2-0 @2,1 bet365
10j

ew.wygrana: 11j

45# CS:GO DH Masters Spring 2020
Furia - Chaos
Xeppaa ov18,5 kills @1,72 unibet
10j

ew.wygrana: 7,2j

Ostatnie na dziś, średnia niedziela, no ale cóż, nie zawsze jest kolorowo.
Pierwszy typ to po prostu róznica poziomów , powinni to wyciągnąć bez straty mapy. Drugi typ pod Chaos kolejny raz, mam nadzieję, że sie nie przejadę, jeśli Xeppaa będzie fragował to jest szansa na dobry wynik już na 1 mapie a oni mają bodajże pierwszy pick.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Na jutro rano:

46# CS:GO Home Sweet Home Cup Qualifier + CIP Cup - Blast Premier Qualifier
Virtus.pro - 1WIN
Hellraisers - Pompa
Virtus 2-0 + Hellraisers @2,02 betway
10j

ew.wygrana: 10,2j

Będę bardzo zdziwiony jak inaczej rozstrzygną się oba mecze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
47# CS:GO DH Masters Spring 2020
FaZe - GODSEND
FaZe wygra 2-1 @3,1 unibet
5j

ew.wygrana: 10,5j

Spróbuję na dokładny wynik, zamiast grania na mapę Godsend. Olofmeister to kolejna osoba po gla1ve, która robi sobie przerwę, tutaj jest to spowodowane - tak jak mówi - brakiem dalszej motywacji. Tyle lat na scenie, ostatnio bez większych sukcesów i jedna z legend CS'a chce sobie odpocząć, ale może to i dobrze dla niego samego, nie ma co na siłę pchać wózka, którego nie jest pewien. W jego miejsce do FaZe wskakuje bymas, więc nie wiadomo tak naprawdę czego się spodziewać, mogę tylko po demkach gdybać, no że jest naprawdę dobry ten chłopak, ale nowa ekipa nowe wyzwania i najważniejsze to się tam wprowadzić dobrze, a to zagadka, którą dziś może poznamy. Praktycznie wszystko w FaZe zależy od niko, no i fajnie jest jak dobry dzień ma jego dobry kumpel - coldzera. Co do typu - FaZe podobnie jak G2 często ma momenty, że traci super przewagę, nagle przestaje im iść gra, ale mimo wszystko jako zespół są lepszą ekipą niż ich dzisiejsi rywale, myślę że na początek turnieju nie będą mieli łatwo, ale koniec końców spotkanie wygrają na swoją korzyść.

Drugi mecz fnatic - Spirit na razie no-bet, nie mam pomysłu ale jeszcze poczytam, popatrzę. Najpierw chciałem grać fnatic 2-0, ale daleko im do optymalnej formy, a z drugiej strony Spirit wczoraj z Heroic zagrał taką kaszanę, że tu powinno być łatwiutko. Jak nic nie wymyslę, to ostatni mecz wrzucę na wieczór, EG - Cloud9. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +59
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
48# Bundesliga
Bayer Leverkusen - Wolfsburg
Bayer @1,83 marathonbet
10j

ew.wygrana: 8,3j

49# Bundesliga
Borussia - Bayern
Borussia 1X @2,05 marathonbet
10j

ew.wygrana: 10,5j

50# Bundesliga
Borussia - Bayern
BVB +1 @1,64 marathonbet
10j

ew.wygrana: 6,4j

51# Puchar Polski

Miedź - Legia
Miedź +1,5 @1,53 marathonbet
10j
ew.wygrana: 5,3j


Na jutro
Bayer w formie, może być też sporo goli, ale kursy nie zachwycają. A na BVB liczę mocno, znów gonią Bayern i tutaj przegrana równa się chcąc nie chcąc koniec walki o mistrza, bo jednak Bayern nie będzie miał prawa puścić, musi tutaj ugryźć chociaż punkt. Co do Legii, słyszałem dziś, że będą grali 3 bramkarzem ze względu na niedostępność dwóch pierwszych, poza tym po przerwie, myslę że będzie na styk i awans oczywiście Legii.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
52# i 53# DH Masters
fnatic - Spirit

Flusha ov17,5 kills 1 mapa @1,85 Unibet
10j
ew.wygrana: 8,5j

Fnatic 2-0 @2,75 Unibet
5j

ew.wygrana: 8,75j

Dobra zobaczyłem picki i gramy nuke i inferno, gdzie widzę spore szanse na 2-0, sporo małych przestrzeni, szczególnie na nuke, gdzie liczy się skill i indywidualność, także fnatic tu wygrywa ze Spirit, gram lekko bo to 1 mecz i miałem go pomijać, ale kurs pyszny i spróbuję. Poza tym flusha na nuke powinien nabić sporo zabójstw.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
53# DH Masters
fnatic - GODSEND
Godsend +1,5 @2,00 Unibet
10j

ew.wygrana: 10j

Gram już teraz po tym co widzę u fnatic, Spirit ich totalnie rozjechało, flusha 4 kille, jedynie JW coś próbuje, kolejna ekipa, która zapomina jak się gra w cs'a. Jak Godsend dobrze zagra z FaZe to kursy spadną sporo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
54# DH Masters Spring 2020
EG - Cloud9
o2,5 maps @1,80 unibet
10j

ew.wygrana: 8j

Liczę na równy mecz, za słaby kurs na EG. Poza tym obie nie są zbyt w ciągu gier, nie widzę jakiegoś zdecydowanego 2-0 w żadną stronę.

I typy na kille, gramy pierwsze dust2, pick Cloud9

55# Ethan ov18,5 kills @1,85 Unibet
56# Brehze ov20,5 kills @1,73 unibet 19,,,
oba 10j
ew.wygrana: 8,5j / 7,3j
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom