>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zawleczki, nakrętki, kapsle

mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
20# Blast
Vitality - Dignitas
Vitality 2-0 @1,90 Unibet
10j
ew.wygrana: 9j


21# Home Sweet Home Cup
endpoint - North
North 2-0 @2,35 Pinnacle
10j
ew.wygrana: 13,5j
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
22# Blast
MAD Lions - ENCE
o2,5 map @1,85 Unibet
10j

ew.wygrana: 8,5j

23# Blast

NiP - Vitality
o2,5 map @1,85 Unibet
10j

ew.wygrana: 8,5j


Przerwa, pogrzane wyniki, nagle przy dwóch/trzech rundach do wygranej ekipy nie umieją zamknąć map.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Ostatni podryg

24# Blast
Gen.G - EG
EG @1,67 Pinnacle
10j
ew.wygrana: 6,7j


I przerwa na parę dni, na pewno do weekendu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Bez typów, ale wrzucę parę przemyśleń co do dzisiejszych i jutrzejszych spotkań, bo mamy play-offy DreamHack Masters Spring 2020. W sumie to mogę tak robić cześciej, prócz typów przed samym meczem, więc będzie to temat mocno otwarty. Trochę się pobawię, przy opisywanym spotkaniu będę podawał zwycięzcę i dodatkowy typ.

Screenshot 2020-06-08 11-19-10.jpg

Kursy na Complexity poleciały mocno, ale taka była kolej rzeczy, po pierwsze fnatic nie jest w dobrej dyspozycji, po drugie Complexity cały czas gra turnieje, co prawda z półkę lub dwie gorszymi ekipami, ale je wygrywa. Przy 2,62 na nich można było coś grać, teraz raczej nie ma sensu, bo i nie jestem przekonany do końca czy wygrają. Fakt faktem ich mapa stoi w okolicach 1,33 co jest dobrym typem na dubla, ale było więcej. Ostatnio grali miesiąc temu, trochę się zmieniło oczywiście na korzyść Complexity i myślę, że przejdą dalej mimo wszystko, choć nie lekceważyłbym fnatic. Nie są w formie, ale dalej jest to mocna marka i łatwo meczu nie oddadzą. Celowałbym w mecz z trzema mapami i ostateczną wygraną Complexity. Zdarzają im się głupio oddane mapy, co było widać w tych turniejach mniejszej rangi, a fnatic to półka tier 1 nadal, więc zdrowo rozsądkowo myśląc uważam, że obie ekipy wygrają po jednej mapie i będzie decider.

Wynik: Complexity (2,17 marathon)
Typ: ov2,5 map (1,92 GG.bet)



Screenshot 2020-06-08 11-19-33.jpg

Najgorszy a zarazem najlepszy mecz dziś, już tłumaczę dlaczego. Najlepszy ze względu na grę obu ekip i tego co potrafią zaprezentować na serwerze, bardzo niewygodni rywale dla topowych ekip, a same do tego miana aspirują. Najgorszy pod względem typerskim, dla mnie jest to mocny mecz 50/50 i wynik w żadną stronę mnie nie zdziwi. MAD Lions wczoraj po porażce w Blast Spring 2-0 (choć był to naprawdę równy mecz) mocno podrażniona i będzie chciala grę w DH kontynuować, Spirit w grupie wyglądał bardzo mocno, ale od tego czasu ich nie widziałem, to niby tylko tydzień, ale wydaje mi się, że w csie to nawet sporo czasu. Bądź co bądź to tu też myślałbym o 3 mapach, jednak nie będę sugerował tu raczej nic, będzie to fajny mecz do obejrzenia. Aby podtrzymać to co pisałem wyżej no to niech będzie tak:

Wynik: MAD Lions (1,85 Pinnacle)
Typ: mir ov19,5 kills (1,85 Unibet)
-
typ fajny o ile pierwsza mapa będzie nuke/inferno/train



Screenshot 2020-06-08 11-19-54.jpg

Nie widzę innej opcji niż Vitality, choć mogą mieć problemy. Heroic nie jest złą ekipą, ale dalej to nie jest top, Vitality zaś jest teraz w ciągu gier i mogą być nieco zmęczeni, wczoraj długi bój z NiP, teraz znów bo3, trochę tego jest, a sam apeX mówił o lekkim zmęczeniu już w jednym z wywiadów. Tak czy siak dalej jest to mocniejsza ekipa od Duńczyków i powinni tutaj wygrać i przejść dalej, nawet jeśli będą grać 80% tego co wczoraj z NiP.

Wynik: Vitality (1,56 1xbet)
Typ: ZywOo ov20,5 kills (1,7 Unibet) -
połowa mówi, że najlepszy na świecie obecnie, połowa nie. Faktem jest, że jak się odpali to potrafi ciągnąć wózek samemu. Na każdej mapie jest w stanie zrobić, więc mozna spróbować. Heroic ma pierwszy pick więc może być to nuke albo d2, wtedy nawet lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Po namyśle będę wrzucał typy, będzie minus lub nie - nieważne. Miesiąc zaczął się dziwnymi wynikami, ale lecimy dalej, analizy będą przedmeczowo plus po banach na mapy będę wrzucał około 5 minut przed meczami jakieś typy i krótkie przemyślenia. Będzie to mam nadzieję choć trochę pomocne, a może ktoś się zarazi zajawką, a sam lubię po prostu o tym pisać.

Każdy typ 10j, temat będzie tworzony wokół CS:GO, typy uważam za pewien dodatek do samej przyjemności z ogladania i analizy spotkań, więc oczywiście jeśli będzie zielono to świetnie, jak nie no to trudno, liczą się dla mnie trafne pomysły i dalej nauka jak najlepiej do tego e-sportu podchodzić.

Jeszcze jedna sprawa - Unibet wystawia jak wiecie kursy na kille na pierwszej mapie, więc postanowiłem, że będę to śledził tzn. wrzucał tu przed meczem kursy i linie na zawodników, potem sprawdzał stosunek wystawionej linii do wybranej pierwszej mapy.

Complexity - Fnatic
Typ na 1 mapę: ov26,5 rund @1,80
10j
ew.wygrana: 8j


Gramy train

Obserwacja (w nawiasie linia na kille, niżej over/under)

COMPLEXITY

blameF (20,5)
+ 2,20 (24)
- 1,60

k0nfig (19,5)
+ 1,7
- 2,05 (19)

poizon (18,5)
+ 2,05 (19)
- 1,70

RUSH (16,5)
+ 20,5
- 1,70 (9)


FNATIC

flusha (16,5)
+ 1,65
- 2,10 (16)

Golden (14,5)
+ 1,85 (19)
- 1,85

JW (18,5)
+ 1,85
- 1,85 (14)

Krimz (19,5)
+ 1,85 (28)
- 1,85



Zależnie od mapy, (typy są jeszcze dostępne tuż po pickach) to na 1 rzut oka za wysoka linia na blameF i JW, całkiem dobra na Goldena. Wszystko zależy od pierwszej mapy, Najbardziej z tego co patrzyłem to na kille najprzyjemniejsze mapy to nuke/train/inferno, więc zobaczymy co picknie Complexity.

Okej, gramy train pierwsze, więc moje strzały to over na killi FLUSHA i k0nfig.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
MAD Lions - Spirit
ov26,5 rounds 1 mapa @1,80 unibet
10j

ew.wygrana: 8j

Te kille będę sobie robił w Excelu

i na wieczór

Heroic - Vitality
apEX under 18,5 @1,7 unibet
10j
ew.wygrana: 7j


przedziwna linia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Mirage gramy pierwsze w meczu MAD Lions - spirit, spróbuje tak

acoR ov18,5 kills @1,85 Unibet
10j
ew.wygrana: 8,5j


iDISBALANCE ov17,5 kills @1,85 Unibet
10j
ew.wygrana: 8,5j
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Post wrzucam, edycja na bieżąco.

Screenshot 2020-06-08 11-52-28.jpg

Słaba sytuacja w Astralis, dwóch liderów zdecydowało się na przerwę spowodowaną lekkim wypaleniem i ilością stresu - gla1ve i Xyp9x. Na ich miejsce weszli Snappi i JUGi. I były to transfery na pewno chwilowe. Dziś pojawila się informacja, że Snappi prawdopodobnie podpisze kontrakt z c0ntact. W Astralis miał grać w zastępstwie do końca czerwca, a z nowych informacji wynika, że jego pobyt w gigancie skończy się najpóźniej 14 czerwca po tym jak Astralis wycofało się z grania cs_summit_6 aby uniknąć straty punktów w rankingu w związku z obecną sytuacją drużyny. Snappi zostanie włączony do ekipy c0ntact która w tym turnieju ma zagrać, więc śmieszna sytuacja. Z JUGim też nie wiadomo co będzie, na pewno tam nie zostanie długo i Astralis będzie szukało nowych rozwiązań. Nie da się ugrac nic poważnego mimo dobrej gry dev1ce, Magiska i dupreeha, gdzie dwóch następnych jest z doskoku. Myślę, że dziś przygoda Astralis z turniejem się skończy, nie widzę powodu żeby walczyć dalej jak nie wiadomo co będzie ze składem. Lepiej przygotować się na następne. NiP też jest po zmianach, ale z meczu na mecz wygląda coraz solidniej, REZ w formie, nowy nawwk też radzi sobie bardzo dobrze, ekipa coraz lepiej się zgrywa i wygrywała już z Astralis, remisowali z Vitality i ENCE, jest tam na pewno spory potencjał. Trzeba iść w stronę NiP dziś, choć wiadomo już są spore spadki na ich win.

NiP @1,57 bet365
10j
ew.wygrana: 5,7j


NiP 2-0 @2,65 Unibet
10j
ew.wygrana: 16,5j


Jeszcze wrzucę prawdopodobnie 2 zakłady na kille, ale poczekamy na pick mapy. Po głowie chodzi mi under Snappiego i over nawwka.


Screenshot 2020-06-08 11-52-39.jpg

Mocny mecz i na razie co mi przychodzi do głowy to over 2,5 map. Bliżej mi do zwycięstwa NaVi i tak chyba będzie grane, ale jeszcze poczekam. Ważną informacją jest, że przegrany ma jeszcze jedną szansę w niższej drabince i zagra ze zwycięzcą meczu fnatic - MAD Lions


Screenshot 2020-06-08 11-52-52.jpg

Wszystko mówi mi, że FaZe, lepszego rywala nie mogli wylosować tak mi się zdaje i jak tego nie przejdą to naprawdę będę zdziwiony, choć tez wydaje mi się, że będziemy mieli tu 3 mapy, lub w gorszym wypadku dwie bardzo bliskie.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Astralis - NiP
Pierwsza mapa: train

Snappi under 16,5 kills @1,85 Unibet 15

Od momentu wskoczenia do Astralis overa zrobił raz i to delikatnie, bo miał 17 zabójstw a było to z najgorszą ekipą w grupie - sAw, z lepszymi ekipami jego statystyki wyglądaly tak:
Screenshot 2020-06-09 13-18-30.jpg
No trzeba spróbować i oczekiwać, że nie zacznie nagle szaleńczo fragować chwilę przed odejściem z zespołu. Na to się przynajmniej ne zanosi.


nawwk ov18,5 kills @1,85 Unibet 20

Biorę ze względu na największe k/d ratio, od jego fragów dużo zależy, są też REZ i Ploplski, którzy również dobrze sobie radza, ale liczę na podtrzymanie dobrej passy nawwka, bo świetnie się do ekipy wprowadził, od początku czerwca 5/7 map pokrywał over. Myślałem też o REZie, ale najwyżej będe sobie pluł w brodę. No i trzeba liczyć, że Astralis mimo wszystko postawi się trochę NiP i nabije trochę rund, bo to zwiększa szanse na overa.

Gramy train, wezmę jeszcze REZ'a jednak

REZ ov18,5 kills @2,0 Unibet 21
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Mecz o północy, kwalifikacje do ESL Pro League

Furia - Infinity
Infinity under 14,5 rounds @1,94 gg.bet
10j
ew.wygrana: 9,4j

i wersja bezpieczniejsza

Infinity under 16,5 rounds @1,57 gg.bet
10j
ew.wygrana: 5,7j


Nie wiem czemu oni muszą w ogole grać taki mecz. Jedyna możliwość że to nie wejdzie to to, że będą grali dla beki, albo oddadzą rundy dla kursów. Mam nadzieję, że zagrają bez jaj i będą chcieli szybko skończyć
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
DreamHack

Vitality - NiP
G2 - BiG

Vitality + G2 @2,43 Unibet
10j
ew.wygrana: 14,3j

Plopski (NiP) ov18,5 kills first map @1,85 Unibet

10j
ew.wygrana: 8,5j

Map 1 - Total rounds won by Bomb Defusal (Vitality - NiP)
over 3,5 (1 map) @1,85 Unibet
10j
ew.wygrana: 8,5j

okropna mapa w wykonaniu Vitality
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
NaVi - FaZe
ov2,5 map @1,85 Unibet
10j
ew.wygrana: 8,5j

Liquid - Gen.G
OG - ForZe

Liquid + OG @2,01 betway
10j

ew.wygrana: 10,1j
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Sporo działo się w weekend, może jestem trochę mądrzejszy

Blast Spring

G2 - Vitality
G2 @1,8 1xbet
10j
ew.wygrana: 8j

ESL Pro League

BiG - Spirit

Spirit +1,5 maps @1,5 gg.bet
10j
ew.wygrana: 5j

GODSEND - forZe
ov2,5 maps @2,09 gg.bet
10j
ew.wygrana: 10,9j

Heroic - Virtus.Pro

Heroic @1,75 gg.bet
10j
ew.wygrana: 7,5j

HAVU - North
North @2,0 gg.bet
10j
ew.wygrana: 10j

Na jutro takie rzeczy
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Cały czas śledzę scenę esportową jak i piłkarską, jednak znów pojawiła się w temacie przerwa.
Jeśli można to prosiłbym moderację o przeniesienie tematu do zwykłych kuponów ze względu na nieregularne prowadzenie statystyk. Tak chyba będzie najlepiej.

Co do CS:GO wczoraj rozpoczął się DreamHack Summer, można powiedzieć takie przygotowanie pod ESL Cologne - niestety online - więc przyglądam się zespołom, które tam wystąpią.

DH Summer
Complexity - forZe 2-1

forZe to win @2,60 Unibet (lub +1,5 bezpieczniej)

Pewnie jest gdzieś podpucha, a może po prostu za bardzo to analizuję. Complexity wraca z wakacji, z tego co widziałem obo i Rush mają przez ostatnie 2 tygodnie 0 godzin rozegranych na swoich kontach, lub po prostu grają na innych. Tak czy siak Complexity nie jest w takim rytmie meczowym powiedzmy mimo, że jest to lepsza ekipa. forZe natomiast gra sobie kwale do turniejów i same mniejsze turnieje, w sierpniu zagrali już 4 mecze. Rozumiem, że kursy wystawione są bardziej pod nazwę i nie dziwie się, jednak ten kurs na forZe nieco przesadzony moim zdaniem, spokojnie mogłoby być 1,6/2,2 dlatego biorę underdoga.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Brazylijska Serie A 21:00
Santos - Bragantino

Bragantino X2 @1,66 marathonbet

Meksyk 19:00

Pumas - Juarez 1-1
ov2,5 @1,84 marathonbet

Urugwaj 20:00

Nacional - Penarol 1-1
under2,5 @1,77 marathonbet


Płasko każda 5j
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom