>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zawleczki, nakrętki, kapsle

mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Rozkład na jutro, odpuszczam już granie na zabójstwa, za dużo strat.

56# CS:GO DH Masters 2020
FaZe - Spirit
ov2,5 maps @1,95 betway
10j

ew.wygrana: 9,5j

Nie opłaca się w ogóle grać +1,5 w stronę Spirit, tym bardziej 2-0 w którąkolwiek stronę. FaZe tak jak pisałem wcześniej, ma momenty, gdzie im przestaje nagle iść i z bardzo dobrej gry robi się nerwówka, tak przegrali na swoje życzenie inferno z Godsend, gdzie zaczęli od 7-0 po stronie TT (trudniejszej), połowę skończyli 10-5 i ostatecznie przegrali 14-16. Bymas widać, że dopiero wskakuje na dużą scenę i miał sporo prostych błędów, oczywiście kosztownych. Koniec końców FaZe wygrało, nie bez problemów, ale to juz sie nie liczy. NiKo z coldzerą są w bardzo dobrej formie jak widziałem, w dwójkę zrobili wszystko co się da, by wyciągnąć mecz. Do do Spirit pokazali się z niespodziewanie dobrej dla mnie strony, rozwalili ciężko fnatic i na pewno trzeba na nich mieć uwagę. Dla FaZe myslę, ze to będzie trudniejszy rywal niż Godsend dlatego spróbujemy tutaj overa. Napisałem wyżej, że odpuszczam zakłady na kille, ale po picku Spirit trzeba będzie nad tym pomyśleć, bo cold i NiKo są w gazie.


57# CS:GO DH Mastars 2020
Fnatic - GODSEND
GODSEND +3,5 1 mapa @1,90 betway
10j

ew.wygrana: 9j

Fnatic można powiedzieć shańbiło się ze Spirit, Godsend jest ciut słabsze imo, ale dalej nie można go lekceważyć. Po takim performance jaki widziałem z obu stron kieruje się na tych drugich. Pierwszą mapę pickuje zespół gorszy w rankingu, więc Godsend, dlatego taki typ, głównie przez dyspozycję fnatic. Do wygranej starczy 13 rund.


58# CS:GO DH Masters 2020
100 Thieves - Gen.G
Gen.G @1,85 betway
10j
ew.wygrana: 8,5j


Kursy były lepsze, ale dopiero teraz się ogarnąłem. Gen.G jest moim zdaniem tu faworytem i oceniam szansę 40/60, kursy rozstawiają się teraz 50/50, dla mnie value.

59# CS:GO ESEA MDL Season 34 Europe
FATE - Sprout
FATE +4,5 rounds @1,76 Pinnacle
10j.
ew.wygrana: 7,6j


Tu typ ze względu na dyspozycję FATE, Sprout dziś wyglądało mizernie, a ten turniej jest grany bo1 więc tak naprawdę jest większa losowość, nie można potem odwrócić losów meczu, jedna mapa. Za duże kursy, stać FATE nawet na wygraną imo, ale tego juz nie zaryzykuję, bo nadal Sprout wydaje się lepszą ekipą, choć nie aż tak, by tu FATE rozwalić.



I na czwartek od razu, bo to spadnie:

60# i 61# CS:GO DH Masters 2020
100 Thieves - Cloud9
Cloud9 +1,5 maps @1,60 betway
Cloud9 win @2,75 betway
10j i 10j

ew.wygrana: 6j i 17,5j

Typ pod C9 i ich dyspozycję, którą pokazali z Evil Geniuses. Bardzo zgrana piątka, nie ociągali się w czasie przerwy i widać super efekty, Wyciągneli d2 z 6-12, później oddali to w głupi sposób na nuke, ale train i strona terrorystów mistrzostwo świata, połowa wygrana 12-3 no i było praktycznie pewne, że spotkanie wygrają, choć EG goniło, skończyło się 16-12 dla C9 i gdyby nie ta koszmarna połowa po stronie CT mielibyśmy prawdopodobnie wygraną EG.
Co do 100T zobaczymy jak się prezentują jutro, ale jestem zdania, że nawet jeśli wygrają z Gen.G to kursy w tym meczu na C9 spadną, dla mnie są faworytem grupy na ten moment, szczerze wątpię, że 100T pokaże jeszcze lepszego cs'a od nich (choć może zrobić to Gen.G na których stawiam jutro)

Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
62# CS:GO Home Sweet Home Cup 6
HAVU - Gambit Youngsters
Gambit +2,5 rundy @1,85 unibet
10j

ew.wygrana: 8,5j

63# CIS CUP - Blast Premier Qualifier
forZe - Espada
Espada @2,30 Unibet
5j

ew.wygrana: 6,5j
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Ostatnia próba, wyjdzie to pomyślimy dalej. Jeśli nie, no to nie gramy już killi.

64# DH Masters
FaZe - Spirit
mir ov19,5 kills @1,72 Unibet
10j
ew.wygrana: 7,2j


Pierwszy pick jest Spirit, mir jest w bdb formie i głównym fragerem w zespole.

65# DH Masters
FaZe - Spirit
coldzera ov19,5 kills @1,72 Unibet
10j
ew.wygrana: 7,2j


66# DH Masters
FaZe - Spirit
Spirit +2,5 pierwsza mapa @1,85 Unibet
10j

ew.wygrana: 8,5j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
67# ESEA MDL Season 34 NA CS:GO
Chaos - Reckon5
Reckon 5 +5,5 rounds @1,85 Unibet
10j
ew.wygrana: 8,5j

68# ESEA MDL Season 34 NA CS:GO
Chaos - Reckon5
Reckon5 to win @4,00 Unibet
5j
ew.wygrana: 15j


Czutka, za wysokie kursy
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
69#
Navi - Vitality
Ov2.5 maps @1.85 betway
10j
Ew.wygrana 8.5j


70#
Fnatic - Faze
Ov2.5 maps @1.9 betway
10j
Ew.wygrana 9j


Z telefonu, równe mecze, fnatic się ogarnelo choć dalej ma problemy, Faze tak samo, co do 1 meczu żaden nie wygra 2-0 imo pi prostu
Można grać na kille simple i ZywoO
Post automatycznie złączony:

Zywoo ov20.5 kilka @1.75 Unibet
Boombl4 ov16.5 kills @1.8 Unibet

Oba 10j
Na simple linia 24 jest, trochę duża i nie gram, ale pewnie zrobi, top1
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Niby jest plusowy miesiąc, niby jest yield ponad 14%, ale jakoś strasznie nie podoba mi się moje granie.
To tak słowem wstępu, rozkład na jutro podam koło północy, w edycji
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
73#
Endpoint - Honoris
Endpoint -3,5 1 mapa @1,75 Pinnacle
10j
ew.wygrana: 7,5j


74#
Vitality - NiP
Vitality @1,80 Unibet
10j
ew.wygrana: 8j


Nie wiem czego się spodziewać po nowym NiP, ale mimo wszystko po kilku obejrzanych spotkaniach jestem zdania, że chwilkę im zejdzie czasu, by się 'dotrzeć'. Vitality zagrało dobre dwie mapy z NaVi, ostatecznie przegrali poprzez słabiutką trzecią, no ale na ten moment wydają się mocniejszą ekipą, a i kurs przyjemny.

75#
NaVi - ENCE
NaVi @1,68 Pinnacle
10j
ew.wygrana: 6,8j


Po 1 meczu biorę w ciemno. NaVi ekipa na pewno lepsza pod wieloma względami, poza tym w ENCE na ten moment jest dwóch nominalnych awperów, czyli jeden będzie musiał grać częściej normalnymi brońmi, co ja odczuwam jako pewne osłabienie w pewnych względach, a chodzi o allu i jampiiego.

Dam jutro z rana wyjaśnienia, jak nie wyrobię się na pierwszy mecz, to imo Honoris za szybko wskakuje w compepetive, Endpoint jest zgrane, grało już jakiś czas i powinni tutaj wygrać mapkę minimum 4 rundami, różnica poziomów i zgrania moim zdaniem tutaj zadecyduje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
76# Home Sweet Home Cup 6 CS:GO
sAw - Salamander
Salamander +4,5 rounds @1,85 Unibet
10j.

ew.wygrana: 8,5j

Kursy wystawione przede wszystkim poprzed fajny winstreak sAw, ale to jest bo1, Salamander nie jest w najwyższej formie i w bo3 dostali by pewnie baty, ale tutaj widze szanse, fajne handi, starczy 12 rund.

77# Hellcase Cup 8
Sprout - Excellency
Excellency +1,5 maps @2,20 betway
10j

ew.wygrana: 12j

No dobra, w poprzednim meczu w tym turnieju Excellency wygrało 2-0, gdzie kursy były takie same, czyli bardzo niskie na Sprout. Nie wnikam, czy ten mecz oddali, czy im się nie chciało, bo przy 'normalnym' podejsciu Sprout tu powinno robić 8/10 razy 2-0 dla siebie. Kursy po tym meczu w ogóle się nie zmieniły, wręcz są identyczne, więc próbuję na dogów, bo dziwne te kursy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
78# Home Sweet Home Cup 6
Endpoint - Salamander
Salamander +1,5 maps @1,61 betway
10j
ew.wygrana: 6,1j


dziwne kursy znowu, Salamander stać na jedną mapę. Start 13:50
Post automatycznie złączony:

78#
Dorzucam jeszcze Salamander +3,5 na 1 mapie @1,90 Unibet
10j
ew.wygrana: 9j


ich pick, mają bdb procent wygranych na tej mapie, poza tym dla mnie 50/50 mecz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
79# DH Masters
NaVi - NiP
NaVi @1,7 Pinnacle
10j

ew.wygrana: 7j

Za pamięci, powinno być z 1,5-1,4 imo na ten moment. Mecz jutro

Jutro też zaczyna się charytatywny turniej z pulą 2 milionów złotych, zwycięzca bierze 750k i wybiera sobie cel na pomoc w walce z wirusem. Gramy systemtm MR12, czyli 12 rund w kazdej połowie, więc wygrywa ten, kto zdobędzie pierwszy 13 rund.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
80# DH Masters
NaVi - ENCE
boombl4 ov17,5 kills @1,85
10j

ew.wygrana: 8,5j

i akurat zrobił s1mple ponad 30... :(


dorzucam jeszcze tak na dziś, zaczynamy trainem, dużo małych przestrzeni, chociaż jest to spora mapa to też ciężko save'ować często, boombl4 linię ma nawet fajną, a wczoraj pokazał, że jest w gazie.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
81# DH Masters
NiP - ENCE
Ence @1,87 Unibet
10j
ew.wygrana: 8,7j


mecz za 2 dni, złapię już teraz, no pomyliłem się co do ENCE, gra na 2 AWP idzie im świetnie, Jammpi wprowadził się idealnie, wyglądają bardzo solidnie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
82# DH Masters
Vitality - ENCE
ov2,5 maps @1,9 Unibet
10j
ew.wygrana: 9j


Prócz NaVi z postu wyżej, na dziś tylko tak. Najciekawsze spotkanie, walka o 1 miejsce i górną drabinkę. Oba zespoły pokazały, że są w bardzo dobrej formie i jak jestem skłonny dawać większe szanse ENCE, tak myślę, ze Vitality nie da łatwo za wygraną, powinniśmy bez problemu zobaczyć tutaj 3 mapy i dużo rund po obu stronach na każdej z nich.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Pewnie będą zwroty, ale zawsze można spróbować. Turniej Gamers Without Borders zaczynamy od 18 meczem G2 vs FaZe. Nie wiem jak inne buki, ale Unibet ma kursy wystawione jakby grali normalną formułą, więc można sobie brać undery 26,5 rund, albo jakieś undery na zabójstwa. Turniej jest grany systemem MR12, więc gramy maksymalnie 12 rund w kazdej połowie, czyli 24 rundy, pierwsza ekipa, która zdobędzie 13 rund wygrywa, dogrywka to jedna runda i 'nagła śmierć', więc tak czy siak 26 nie będzie w żadnym wypadku. Tak jak pisałem na początku, pewnie porobią zwroty, no ale zagram na próbę jedno i zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
EG z 100T wieczorem to NoBet, Ci pierwsi już odpadli, drudzy mają zapewniony awans, więc sobie go tylko obejrzę, a za 25 minut Bundesliga, więc sobie zagram tak:

83# Bundesliga
Freiburg - Bayer
Havertz to score @2,05 Unibet
10j
ew.wygrana: 10,5j


84# Bundesliga
Freiburg - Bayer
Havertz make an assist @4,25 Unibet
5j

ew.wygrana: 16,25j
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
85# Home Sweet Home Cup 6
Complexity - Endpoint
Complexity 2-0 @1,61 betway
10j
ew.wygrana: 6,1j


Różnica jednego piętra jak nie więcej, turniej wchodzi w decydujące fazy a Complexity ten turniej bierze jako porządny trening, wygrywali dwie poprzednie edycje, a tutaj są po prostu ligę wyżej od Endpoint.

86# DH Masters
GODSEND - Spirit
GODSEND 2-1 @4,40 betway
5j
17j


No tak sobie myślę, Spirit jeśli wygra jedną mapę to zaasekuruje się różnicą map i będzie na 2 miejscu. Jak wygra cały mecz też będzie na 2 miejscu. Gram 'spiskowo' pod Godsend, jeśli przegrają to wiadomo - odpadają, ale jeśli udałoby im się wygrać to przy dobrej różnicy map eliminują fnatic i oni grają dalej, spróbuję sobie.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
87# DH Masters
Gen.G - Cloud9
ov2,5 maps @1,90 betway
10j.

ew.wygrana: 9j

Będzie walka o 2 miejsce i mecz z MiBR, mimo wszystko będzie to łepszy rywal w play-offach niż Liquid. 45/55 dla Cloud9 dla mnie, ale nie będę typował zwycięzcy
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
88# Home Sweet Home Cup 6
Gambit youngsters - Complexity
Complexity @2,00 bet365
10j

ew.wygrana: 10j

Coś się chyba pomyliło bukom, tutaj Complexity jest faworytem i dla mnie odwaznie powiem, że zdecydowanym. Mecz jutro 17:50
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
I już żałuję, że nie dałem po prostu wygranej Godsend, tylko DW... no ale cóż.
Jeszcze jedno na dziś:

89# Gamers Without Borders Showmatch
Liquid - 100Thieves
ov2,5 maps @1,85 Unibet
10j

ew.wygrana: 8,5j

Okej, sprawa wygląda tak - jest to showmatch, system bo3 i MR13, czyli tak jak wspominałem wcześniej, wygrywa pierwszy zdobywca 13 rund. Zwycięzca wygrywa 150 tysięcy dolarów na cele charytatywne, drugie miejsce 100 tysięcy. No i moim zdaniem to po pierwsze - jest to showmatch, więc spodziewam się wielu niecodziennych akcji i rund, mimo wiadomo jakiejś tam rywalizacji, ale głównym celem jest cel charytatywny, więc tu nie będzie myślę wielkiego skupienia, ma być show, dlatego wybrali te ekipy. Po drugie mapy już są z góry ustalone i co lepsze, gramy najpierw legendarne już z CS 1.6 de_tuscan, potem Cache i ew. trzecie Cobblestone. Żadnej mapy nie ma w rotacji, więc tym bardziej powinien być to ciekawy pojedynek. Poza tym ekipy nie przygotowywały taktyk itp na te mapy, więc sporo będzie zależało od indywidualnych popisów. Poza tym no nie wiem, taką mam czutkę, że każda z ekip wygra po mapie i zagramy wszystkie trzy mapki, których w competetive turniejach po prostu nie ma i nie wiadomo kiedy kolejny raz się pojawią.
 
Ostatnia edycja:
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
90 91 92 DH MAsters
Gen.G - Cloud9

Floppy ov20,5 killss @1,85 Unibet
Sonic ov17,5 kills @1,80 Unibet
JT ov14,5 kills @1,85 Unibet

ew.wygrane: 8,5j / 8j / 8,5j


Płasko, każda po 10j, wierze w C9 i ich stronę terrorystow, jest bardzo mocna. Zaczynamy od d2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
Do góry Bottom