>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zastosowania teorii gier w bukmacherce

E 4

etiene8912

Użytkownik
Jako, że na studiach zapoznałem sie z tym własnie ciekawym działem matematyki - mam do was pytanie czy ktoś z was nie próbował znaleźć jakiegoś zastosowania teorii gier w bukmacherce ? liczę na konstruktywne opinie ????
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
Widzę, że nie dowiem się nic sensownego. To czy ktoś jest doktorem, czy nie to mało ważne - może miec ogromną mądrość życiową i wychodzić na tym lepiej od przemądrzałego doktorka robiącego przewód w ustrzykach dolnych. Mam dość dużo do czynienia z tym zagadnieniem i mimo, że nie jestem doktorem to wydaje mi się, że je rozumiem.
Chodziło mi raczej o zastosowanie teorii gier jako teorii racjonalnego wyboru, czy może raczej doboru zdarzeń, i obliczania prawdopodobieństwa.
Może za bardzo gmatwam, ale wydaje mi się, że CI co wiedzą o co chodzi zrozumieją.
Ale prosiłbym raczej o konstruktywne uwagi, a nie o chamstwo.

aaa i dla uściślenia to nie statysytki - bo pierwsze słyszę żeby z tego był doktorat, ale matematyki albo fizyki stosowanej, ewentualnie informatyki - gdzie jest teoria gier, ale przy badaniach sztucznej inteligencji
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
Nawet pięknie wyliczając matematyczne prawdopodobieństwa i tak można liczyć na niespodziankę. To sport i trzeba też trochę szczęścia oprócz dobrych analiz. Nie znam tej teorii, ale jak każda nie doprowadzi do prostego wygrywania, choć może być pomocna.
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
Prosiłem powyżej - wypowiadać się Ci co mają jakiekolwiek pojęcie co to jest, to nie jest rachunek prawdopodobieństwa, że wrzucam białą piłeczkę do worka, wyjmuję dwie czarne i co mogę wyciągnąć. TO nie to - w ekonomii jest coś takiego jak teoria racjonalnego wyboru - dla tych co nie mieli styczność z teorią gier - teoria racjonalnego wyboru może być dość dobrym wytłumaczeniem.
Ogolenie chodzi o to co byś wybrał - chleb drożeje, inflacja rośnie i czy będziesz dalej kupował chleb czy może samochody, które tanieją ?
Ten kto mnie uczy, że trzeba rozważyć inne czynniki - widać nie ma pojęcia co to teoria gier - to własnie ta teoria która skupia się na innych czynnikach przy analizie wyniku a nie na prawdopodobieństwie.
Proszę również nie pisać, że to jest proste - bo jest to jeden z najbardziej skomplikowanych działów z matematyki.
 
ace 3

ace

Użytkownik
Prosiłem powyżej - wypowiadać się Ci co mają jakiekolwiek pojęcie co to jest, to nie jest rachunek prawdopodobieństwa, że wrzucam białą piłeczkę do worka, wyjmuję dwie czarne i co mogę wyciągnąć. TO nie to - w ekonomii jest coś takiego jak teoria racjonalnego wyboru - dla tych co nie mieli styczność z teorią gier - teoria racjonalnego wyboru może być dość dobrym wytłumaczeniem.
Ogolenie chodzi o to co byś wybrał - chleb drożeje, inflacja rośnie i czy będziesz dalej kupował chleb czy może samochody, które tanieją ?
Ten kto mnie uczy, że trzeba rozważyć inne czynniki - widać nie ma pojęcia co to teoria gier - to własnie ta teoria która skupia się na innych czynnikach przy analizie wyniku a nie na prawdopodobieństwie.
Proszę również nie pisać, że to jest proste - bo jest to jeden z najbardziej skomplikowanych działów z matematyki.
teoria gier jak najbardziej ma zastosowanie w zakładach bukmacherskich, jako dowód może świadczyć fakt że jej genezę stanowiły tego typu gry, dopiero później zaczęto ją wykorzystywać w innych dziedzinach np ekonomii. Niestety nie pamiętam zbyt wielu szczegółów nt tej teorii ze studiów, musiałbym sobie poprzypominać
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
O tym wiem - ja mam teorię gier pod innym katem niż czysto matematyczny - jak pisałem raczej stosowaną do sztucznej inteligencji. Wiem, skąd się to wzięło itd - tylko jak wytłumaczyć komuś co to jest teoria gier jeżeli nie umie podzielić wielomianu ? albo pomnożyć macierzy ? właśnie ekonomią czy czymś innym, prostszym ????
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Wg mnie nie znajdziesz praktycznego zastosowania tej teorii w bukmacherce poniewaz na wynik spotkania ma wplyw zbyt duzo czynnikow losowych na ktore nie mamy zadnego wplywu, badz np indywidualne bledy zawodnikow , ktorych nie da sie przewidziec.
Do tego dochodzi jeszcze marza buka.
Matematyka dala mi tylko do zroyumienie zeby grac single,max double co by nie pomnazac marzy bukmachera.Statystyka pomaga ale zapewne wiesz ze statystycznie pan z psem maja po 3 nogi,wiec mozna nadziac sie na mine.
pzdr
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
Wg mnie nie znajdziesz praktycznego zastosowania tej teorii w bukmacherce poniewaz na wynik spotkania ma wplyw zbyt duzo czynnikow losowych na ktore nie mamy zadnego wplywu, badz np indywidualne bledy zawodnikow , ktorych nie da sie przewidziec.
Do tego dochodzi jeszcze marza buka.
Matematyka dala mi tylko do zroyumienie zeby grac single,max double co by nie pomnazac marzy bukmachera.Statystyka pomaga ale zapewne wiesz ze statystycznie pan z psem maja po 3 nogi,wiec mozna nadziac sie na mine.
pzdr
Teoria gier to nie rachunek prawdopodobieństwa - niestety, ale to nie jest to o czym piszesz, tutaj nie ma wiele statystyki. Niestety jak na razie jedna odpowiedź wniosła coś do tematu. Temat do zamknięcia
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Teoria gier to dział który m.in rozpatruje przypadki np. jest sobie jakaś gra w której bierze udział trzech graczy A,B,C. Teoria gier bada jak mają grać poszczególni gracze by osiągnąć cel gry. Decyzja gracza A wpływa często nie tylko na jego samego ale również na pozostałych np.jeśli on sobie założy sklep to będzie stanowił konkurencję dla B i tamtemu spadną dochody. Miałem taką fajną broszurkę na temat teorii gier z przykładami ale dostęp do niej będę miał dopiero za kilka dni. Nie wiem czy teoria gier ma jakiś związek z grami hazardowymi może bardziej chodzi o gry karciane a z bukmacherki to raczej niewiele da się wycisnąć. Ale ja na razie jestem w LO, pewnie będę miał to na studiach.
 
D 0

dasiezarabiac

Użytkownik
jesli chodzi o mnie to okreslam sie mianem &quot;specjalisty statystyk w tenisie&quot;. mam pokazna kolekcje danych (czyli wynikow meczy, ktorej oczywiscie nikomu nie udostepnie) i uwierzcie Panowie ???? :

nie da sie z tym nic zrobic... zaden system... nawet jak caly czas bedziesz gral na &quot;sensacje&quot; i tak bedziesz do tylu. moze znajdziesz 1 turniej na 20, zeby bylbys do przodu... ale to oznacza ze w 19 bedziesz do tylu...

powoli moja pewnosc zbliza sie do 100%, ze po prostu nic matematycznego nie wymyslisz, aby ograc buka... potrzebne sa obserwacje na biezaco + czytanie duzo opinii ludzi w branzy + PO PROSTU FUKS bo czesto sie CUDA dzieja... na twoja niekorzysc.


jako ciekawostke (choc pewnie wtajemniczeni wiedza i tak) moge podac, ze ok 66% meczy w tenisie ZAWSZE konczy sie w 2 setach... lub np. ze prawie 50% meczy ma zawsze wynik 2 : 0 (a wiec moglbys grac na dokladny wynik = wieksze kursy bo prawdopodobienstwo trafienie jest 1/4 a nie 1/2) wiec jesli nie wiesz na kogo - postaw, ze wynik bedzie 2-setowy ????

niestety i ten &quot;niuans&quot; ma sie nijak do tzw teorii gier / systemow... co ci z tego... nic nie wymyslisz... nic wam panowie po tej wiedzy ???? hahaha a bukmacherki sobie dalej zyja z twoich stawek i wplat... i smieja sie z nas. wy natomiast tracicie czas, ktory moglibyscie wykorzystac jeszcze inaczej do zarobienia kaski

trzeba wiedziec co i kogo omijac ????
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
widać poprostu, że niektórych studia nie przekładają się na iloraz inteligencji;d temat do zamknięcia a autorowi tematu proponuję zacząć od PRAKTYCZNEJ definicji bukmacherki a nie brać się za teorię gier
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
widać poprostu, że niektórych studia nie przekładają się na iloraz inteligencji;d temat do zamknięcia a autorowi tematu proponuję zacząć od PRAKTYCZNEJ definicji bukmacherki a nie brać się za teorię gier
Zacznę od prostej rzeczy - nie oceniam Pana inteligencji, ani Pana nie obrażam - tak jak Pan to czyni w stosunku do mnie. Ma Pan racje, nie ma tak doświadczonego gracza jak Pan i powinienem się Panu kłaniać w pas, lecz czy na pewno ? Praktyczna definicja bukmacherki ? a co to jest ?
Studia nijak się mają do poziomu inteligencji ? Czy ja wiem ? Nie obrażam Pan, Pan mnie tak, nie poniżam, a Pan mnie tak.
Forum jest po to, abyśmy się wypowiadali - i nie świadczy o tym liczbą postów, a ich sensowność. Znalazłem tutaj kilka sensownych opinii, lecz wypowiadają się ludzie którzy nigdy nie próbowali zastosować tego w grach losowych. Grałem kiedyś w Blackjacka opierając się na podstawach teorii gier i szło całkiem fajnie.
To, że jest Pan wielkim biznesmenem, graczem przed którym zamykają się drzwi bukmacherów, i człowiekiem któremu do programowania daje się maszynę do pisania - bo jest, aż tak inteligentny - to nie znaczy, że musi mnie Pan obrażać. Nigdy nie wie Pan z kim Pan rozmawia, nigdy ;) i tutaj właśnie przydaje się teoria gier
Serdecznie pozdrawiam
etiene :]
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
To, że jest Pan wielkim biznesmenem, graczem przed którym zamykają się drzwi bukmacherów, i człowiekiem któremu do programowania daje się maszynę do pisania - bo jest, aż tak inteligentny
Serdecznie pozdrawiam
etiene :]
A ten fragment to juz majstersztyk ????
Musze powiedziec ze dawno nie udalo mi sie odnalezc tak inteligentnej wypowiedzi na tym forum.
Pozdrawiam i powodzenia
Sajuken ;)
 
Do góry Bottom