>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zapisy na zlot

T 9

theart

Użytkownik
Na liście jest obecnie 25 osób.
Kolejne zapisane osoby, które chcą jechać będą na liście rezerwowej. W przypadku gdy znajdzie się dodatkowo 5 chętnych osób rozważymy możliwość do rezerwowania domku.
A co Wy macie zamiar spac w nocy? W łózeczkach? Przeciez bedziemy wszyscy razem pic, grac i pieprzyc ???? . Znaczy gaworzyć ???? . Zreszta nawet w autku mozna przekimac pare ałer.
 
simons 646

simons

Forum VIP
A co Wy macie zamiar spac w nocy? W łózeczkach? Przeciez bedziemy wszyscy razem pic, grac i pieprzyc ???? . Znaczy gaworzyć ???? . Zreszta nawet w autku mozna przekimac pare ałer.
NIe widze zebys wplacil jeszcze za zlot ... takze ten komentarz zbedny ???? Poza tym nie kazdemu sie usmiecha spac w samochodzie, po podrozy 500 km tym samym przed taka sama podroza (powrot) ????
EDIT:
Do postu nizej ???? to, ze napisalem, iz nie wplaciles, nie znaczy, ze nie zachecam do tego ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
czy znalazłyby się 4 osoby tylko na 1 dzień(nd) + potem przedłużenie(ale to inna)? Bo w sb niestety nie dam rady... A chodzi o domki. Jak coś poknociłem niech Marcin poprawi ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pavlinho są miejsca :p Moje koleżanki na 99% nie jadą.... Zastanowią się, ale dupa (czyt. egzamin dupa). Nie chcą warunku ;d
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tedziu.... :| Nie zaczynaj, że jesteś wyższy i masywniejszy nie znaczy, że... eh w sumie znaczy, że jesteś silniejszy :| Ale nie cwaniakuj ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jest możliwość do rezerwowania 1-2 domków.
Osoby, które chcą na 100% jechać niech się wpiszą do tematu, ja wyśle na PW dane do przelewu i po tym czasie jak dostane wpłaty zarezerwuje dodatkowy domek lub wskoczycie za miejsce innych osób.
 
Do góry Bottom