>>> 600 zł CASHBACK - ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Zapisy na zlot

T 9

theart

Użytkownik
Miasto
Silesia
Na liście jest obecnie 25 osób.
Kolejne zapisane osoby, które chcą jechać będą na liście rezerwowej. W przypadku gdy znajdzie się dodatkowo 5 chętnych osób rozważymy możliwość do rezerwowania domku.
A co Wy macie zamiar spac w nocy? W łózeczkach? Przeciez bedziemy wszyscy razem pic, grac i pieprzyc ???? . Znaczy gaworzyć ???? . Zreszta nawet w autku mozna przekimac pare ałer.

simons 646

simons

Forum VIP
A co Wy macie zamiar spac w nocy? W łózeczkach? Przeciez bedziemy wszyscy razem pic, grac i pieprzyc ???? . Znaczy gaworzyć ???? . Zreszta nawet w autku mozna przekimac pare ałer.
NIe widze zebys wplacil jeszcze za zlot ... takze ten komentarz zbedny ???? Poza tym nie kazdemu sie usmiecha spac w samochodzie, po podrozy 500 km tym samym przed taka sama podroza (powrot) ????
EDIT:
Do postu nizej ???? to, ze napisalem, iz nie wplaciles, nie znaczy, ze nie zachecam do tego ????

hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Miasto
Hilcus
czy znalazłyby się 4 osoby tylko na 1 dzień(nd) + potem przedłużenie(ale to inna)? Bo w sb niestety nie dam rady... A chodzi o domki. Jak coś poknociłem niech Marcin poprawi ;)

B 94

bart7890

Użytkownik
napisz do Marcina-Odry ;D tworzy się dodatkowa lista i jeśli zbierzemy 5 osób to pojedziemy.

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Miasto
Wroclaw
Pavlinho są miejsca :p Moje koleżanki na 99% nie jadą.... Zastanowią się, ale dupa (czyt. egzamin dupa). Nie chcą warunku ;d

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Miasto
Wroclaw
Tedziu.... :| Nie zaczynaj, że jesteś wyższy i masywniejszy nie znaczy, że... eh w sumie znaczy, że jesteś silniejszy :| Ale nie cwaniakuj ????

olo 2,2K

olo

Użytkownik
Miasto
Gdansk
Ta, ale One tego nie rozumieją xD Czyli trzeba liczyć na miejscowe xD
Daj mi jakieś gadu do nich to im się wytłumaczy pewne rzeczy.

Ty Beniu już za jedną będziesz robić :p
Beniu już jest zajęty także szukaj kogo innego :-|

ted // każdy wagonik da się odczepić ;D

al_capone 12,2K

al_capone

Gangster
Członek Załogi
Miasto
Chicago
Jest możliwość do rezerwowania 1-2 domków.
Osoby, które chcą na 100% jechać niech się wpiszą do tematu, ja wyśle na PW dane do przelewu i po tym czasie jak dostane wpłaty zarezerwuje dodatkowy domek lub wskoczycie za miejsce innych osób.