>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zaległe mecze IV i V kolejki PGE Ekstraligi

Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Przeciez na tym żużlu można zbijac takie pieniądze. I to nie trzeba żadnych wałków robić - wystarczy mieć info nawet 10 minut przed meczem. Przecież kto dzisiaj wiedział ze Ruski zamiast Krakowiaka w 2 pierwszych startach pojedzie to trzymał kciuki jedynie za pogodę
Nie napisałeś nic odkrywczego w każdym sporcie posiadając informację przed meczem o której nie wiedzą buki możesz zbić fortunę. Jednak z posiadaną informacją w żużlu jest dużo trudniej. Po pierwsze żużel to sport dość hermetyczny, nie ma tak jak w piłce ze kręci się w niej mnóstwo ludzi. Znam kluby żużlowe jak Krosno czy Tarnów gdzie w dniu meczu na stadionie jest garstka osób, a dzień meczowy na takim poziomie w innej dyscyplinie wygląda inaczej i kręci się tam mnóstwo ludzi przez co info szybciej idzie w świat. Stąd też w żużlu nie ma szybkich przecieków. Po drugie Jest to niszowy dla buka sport często wystawia kursy bez sprawdzenia informacji lub na podstawie składów awizowanych, przez co sugerują się głównie zakładami graczy korygując kursy. Przykład? Mój mecz Tarnów - Ostrów wiedziałem, że Tarnów jedzie bez dwóch kluczowych zawodników. Kurs wyjściowy 2,56( i gdyby składy były awizowane to był on prawidłowy) po moim zakładzie i pewnie kilku znajomych nie zdążyłem napisać a spadł do 2.11. Tutaj ruchy kursowe są błyskawiczne, by finalnie gdy okazało się oficjalnie jakim składem jedzie Unia było 1.30 na Ostrów. Dlatego po trzecie posiadając nawet tajemną wiedze możesz fortuny nie wygrać bo musisz działać szybko i sprawnie na kilku kontach dlaczego? Limity Tankowałem Ostrów po korek potem u znajomego potem drugiego aż w końcu kurs spadł w przeciągu 5 min więc fortuny tu nie zgarniasz ale parę wypłat miesięcznych tak. Przykładowo gdybyś Ty i kilka osób wiedział że Real w LM z Legią zagra rezerwami i puściłbyś parę kuponów na Legie to myślę że buk wziąłby Cie za idiotę i kurs by nawet nie drgnął do czasu oficjalnego infa bądź przecieku. Ale gdy w żużlu przyłożysz kilka tysięcy o ile Ci pozwoli limit to zaraz kuponu nie ponowisz bo kurs spadnie albo zostanie zablokowany. Tutaj jest różnica

I tak już kończąc przestrzegam każdego dla naszego dobra aby wstrzymać się z jakimikolwiek ocenami przed wystawieniem kursów. Oddsy szukają informacji wszędzie, opinii, informacji kto po upadku itp.Najpierw Buk potem my nie inaczej:)

Widzimy się dziś w Pardubicach.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Oczywiście ze chodzilo mi o kurs na under Krakowiaka. Linia była wystawiona prawidłowo - w pierwszym biegu miał jechać na 2 juniorów i miał przywieźć 2 pkt ( co Lachbaum przywiozl). W kolejnym biegu planowany był 1 pkt i tu Rusek zawalił. Tak czy siak przed meczem wychodziły 4 dość pewne punkty Krakowiaka. A że to zuzel to i piąty mógł gdzieś znalezc
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Tak ogólnie rzecz biorąc to trochę Ślączka się pospieszył, Krakowiak był wczoraj dość szybki na pewno szybszy od Łacha.
 
B 44,6K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Jakie przewidywania panowie na jutro ?:) we Wrocławiu wydaje sie kosmiczny mecz moze byc , w Gorzowie Czestochowa jest bez szans.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Poczekajmy na kursy, jeśli będą ciekawe to pójdę w stronę Sparty, chociaż forma Taia niewiadomą i może się okazać, że ZZ była lepsza od Woffindena bynajmniej zanim złapie rytm. Na pewno będę grał wszystko przeciwko Lidsayowi bo jedzie ostatnio dramatycznie. Ciekawy też jestem debiutu Ratajczaka. Zobaczymy jaka linia będzie na Czugunowa bo gość jeździ mocno powyżej oczekiwań. Kołodziej słabiej w Grudziądzu, jutro będziemy mądrzejsi. W Gorzowie raczej jednostronne widowisko bo trener ewidentnie nie może poukładać klocków w Częstochowie. Ciekawiej na moje bedzie w 1 i 2 lidze i tam trzeba szukać pieniążków.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Po co takie pytania? Ja wiem że to jest forum, ale zdaj sobie sprawę że pisanie opinii lub przemyślen może mieć czasem wpływ. na kurs. B bartek2701 zajrzyj tutaj jutro od rana zaraz po wystaiweniu kursów i na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Na poprzednim forum które już padło (ah stare dobre dzieje) nie wymieniano się opiniami przy żużlu do czasów kursów. Polecam tą metoda tym bardziej , że według mnie bukmacherzy mają mała wiedzę o żuzlu co pokazują choćby czesto przy błędach lib na live
 
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Po co takie pytania? Ja wiem że to jest forum, ale zdaj sobie sprawę że pisanie opinii lub przemyślen może mieć czasem wpływ. na kurs. B bartek2701 zajrzyj tutaj jutro od rana zaraz po wystaiweniu kursów i na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Na poprzednim forum które już padło (ah stare dobre dzieje) nie wymieniano się opiniami przy żużlu do czasów kursów. Polecam tą metoda tym bardziej , że według mnie bukmacherzy mają mała wiedzę o żuzlu co pokazują choćby czesto przy błędach lib na live
Albo można bukmacher wprowadzić w błąd i jutro to wykorzystać. ;)
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
No i doczekaliśmy się kursów i są piękne perełki. Na tapecie mecz Sparty z Unią.

Czugunow over 6.5 @1.70 S sts Nie trafił z ustawieniami dzisiaj Rosjanin no i miał trochę pecha...

No piękna linia i piękny kurs. Dla mnie promocja. Ten wesoły Rosjanin w tym sezonie jeździ niesamowicie a we Wrocławiu czuję się świetnie. Tej linii nie pokrył tylko w spotkaniu z Toruniem na początku sezonu. A takto kolejno (7,8,12,10,13). Chłop pokazał, że ma mocną głowę i po akcji z "kibicami" Śląska przywiózł najlepszy wynik w tym sezonie. Na moje nie pokrycie tej linii to tylko i wyłącznie defekt albo upadek.

J. Lidsay under 5.5 @1.80

Kolejna piękna linia. Jaimon po dobrym początku ewidentnie zgasł i ma gorszy moment. Widać to było już w Rawiczu gdzie nie radził sobie na poziomie 2 ligi i ten upadek. Unia przyjeżdża dzisiaj do Wrocławia na moje najtrudniejszego rywala aktualnie w PGE Ekstralidze a Jaimon ewidentnie z trudniejszymi rywalami sobie nie radzi. Dzisiaj będzie miał na przeciwko siebie naprawdę ekstra towarzystwo i patrząc po biegach tam nie ma nigdzie łatwych pkt, nawet ciężko będzie przywieźć coś na Curzytku. Na moje maksymalnie 4 pkt młodego Australijczyka.
 
Ostatnia edycja:
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
W Gorzowie w poprzedniej kolejce mówiło się o sabotażu ze strony Woźniaka i tak to trochę niestety wyglądało. Chłop z dziecinną łatwością oddawał pozycję wywalczoną na starcie każdemu kto się trochę do niego zbliżył. W tym sezonie od początku widzę u niego brak szybkości na dystansie. Ze słabszymi rywalami nie było tak tego widać jednak z lepszymi rywalami się to uwypukla. Dzisiaj przyjeżdża podniesiona na duchu Częstochowa po wygranej w Toruniu i Woźniak nie będzie miał wcale łatwo. Pytanie tylko jaki opór postawią przyjezdni. Sam jestem tego ciekaw. Typ bardziej przeciwko samemu zawodnikowi bo biegów nie ma niesamowicie trudnych, bynajmniej na papierze.

Sz. Woźniak under 8.5@1,70 Brawo Szymon będę konsekwentnie grał cały sezon przeciwko Tobie, Częstochowa jest Ci wdzięczna za ostatni bieg :D
 
Ostatnia edycja:
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Liszka over 1.5 kurs 1.57 sts do dubla jak znalazl...jesli odjedzie swoje 3 biegi to mysle ze to zrobi...
Curzytek poobijany po 2 upadkach wczoraj,do tego debiut Ratajczaka i duza szansa ze w mlodziezowym Liszka pojedzie z kraweznika daja argumenty do dobrania tego typu...
Woffinden under 10.5 kurs 1.7 sts bet dnia
Po kontuzji Tai, poza 1 biegiem kolejne bardzo trudne,do tego ma padac wiec moze byc roznie
 
Ostatnia edycja:
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
ja rozumiem że Czugunow w gazie ale biegów łatwych dziś specjalnie nie ma, poza tym Leszno ta zawsze i wszędzie trudny rywal.
betclick daje czugunowa poniżej 8.5 z kursem 2.00 i to wydaję się najsensowniejszy zakładem na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 44,6K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Witam ode mnie .

Leszno +8,5 @1,50 STS , przy tak wyrownanych druzynach nie wyobrazam sobie aby Unia nie zdobyla tu 40 pkt , mimo powrotu Tajskiego ktorego dyspozycja jest jakas loteria , ewentualne reerwy taktyczne powinniy zmniejszac przewage typuje mega wyrownane spotkanie 47-43

Wozniak over 8,5 pkt @1,84 STS To prawda co kolega napisal wyzej ze ostatnie wystepy Szymona wolaly o pomste do nieba za czasow juniorskich nie dawal sie tak objezdzać , jednak dzis poza pierwszym biegiem gdzie jedzie z Bartkiem trzy kolejne ma z zawodnikiem u 24 i juniorem , mam wrazenie ze stal chce go odbudować , mysle ze na swoim obiekcie 9 pkt zdobedzie. Rywal tez nie jest mocny jakoś

Stal -6,5 pkt @1,55 forbet. Stal zdominuje dziś Wlokniarza i wybije im marzenia o play off.

Jeppesen under 5,5 pkt STS 1,57 STS . To ze w Toruniu pojechal lepiej , dzis tor mega ciezki dla tego zawodnika i rywale swietni , mozliwe ze bedzie zastepowany z taktyka.
 
Ostatnia edycja:
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Kolodziej over 8 kurs 1.75 forbet
Nie no Janek ma mega sezon a nawet jak ma sredni sezon to po prostu Wrocław to tor zrobiony dla niego. Licze na dwucyfrowy wynik Janka dzisiaj. Wiadomo, ze Wrocław silny sklad , ale Janek w tym roku pokazuje sile.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Stal -6 @1.66 bet365 Wow , kto by przewidzial ten przebieg

Mimo , ze jestem fanem Wlokniarza to nie widze tutaj szans na cokolwiek. Stal mocna druzyna i ta linia chyba spowodowana ostatnia kolejka.
Stal na swoim torze ma praktycznie 3 pewniakow na +10 w postaci Bartka , Vacula i Thomsena a i Wozniak potrafi u siebie zrobic 10 . Z drugiej strony niestety bardzo podziurawiony sklad gdzie tylko Madsen nie zawodzi i juniorzy. Smektala slabo , Jepesen ma przeblyski ale bez szalu , Lindgren jak na niego slabo i ciezko mu zrobic 10 pkt, Woryna szkoda slow.
Jesli nagle nie zmieni sie nic o 180 stopni, to ja nie widze tutaj mniej niz 8 pkt przewagi Gorzowa.
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Stal Gorzów Włókniarz Częstochowa

Typ : Stal Gorzów

Kurs 1.20

Bukmacher Forbet


To oczywiście typ na dołożenie to jakiegoś AKO. Kurs mizerny ale nie ma się co dziwić. Stal zdemolowana we Wrocławiu będzie dziś mocno zmobilizowana. Do tego jazda u siebie Gdzie jak pojedzie trójka pewniaków Zmarlzik Vacul + Thomsen to raczej nie będzie czego zbierać. W handicap się nie bawię bo czuje że juniorzy Czewy to jednak o wiele mocniejsza para niż Gorzowianie i dlatego ich starty +Madsen mogą utrzymywać Włókniarza przez jakiś czas w meczu, ale finalnie raczej inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dużą niespodzianką.

Kto wygra bieg Juniorski ?

Typ: Włókniarz Częstochowa

Kurs 1.72

Bukmacher Forbet


Tak jak pisałem powyżej para juniorów Czewy w moim odczuciu znacznie mocniejsza i do tego w dobrej formie co pokazali podczas finału Srebrnego kasku. Jeśli Czewa chce powalczyć to juniorzy muszą robić różnice.


No cóż jak dla mnie mega niespodzianka, ale skoro Zmarzlik był objeżdzany przez Świdnickiego to o czym rozmawiamy, A swoją drogą Juniorzy Czewy jeżdzili świetnie. Dobre Widowisko do oglądania!
 
Ostatnia edycja:
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Stal Gorzów vs Włókniarz Częstochowa

Bieg juniorski Stal Gorzów handicap +3,5 @1,80 ewinner formalność. Jasińskie niełapalny, a niewiele brakowało, a to Stal by wygrała 5:1 :D

Nie chce mi się wierzyć, że juniorka Stali przegra u siebie 5:1
Jak dla mnie tutaj spokojnie 3:3 do zrobienia, a 2:4 biorę za pewniak. Miśkowiak powinien wygrać, ale Jasiński i Nowacki na swoim torze nie są bez szans z drugim juniorem Czewy. Jasiński się bardzo rozwija i miewa przebłyski. Moim zdaniem juniorzy Gorzowscy to trzecia siła ligi po Lublinie i właśnie Częstochowie. Nowacki też ma dużo do udowodnienia i drugi mecz po kontuzji myślę, że będzie już lepszy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Oni w Gorzowie jadą na poważnie?
Zmarzlik 3 2 1 0
Na czym on jedzie?
Lindgren tydzień temu mizeria, a dzisiaj na wyjeździe wyprzedza sobie na dystansie.
 
Do góry Bottom