>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zaległe mecze IV i V kolejki PGE Ekstraligi

neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat zaległych spotkań IV i V kolejki PGE Ekstraligi.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

21.05.2021
Motor Lublin - eWinner Apator Toru, godz. 18.00
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno, godz. 20.30

23.05.2021
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa, godz. 16.30
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno, godz. 19.15
 
Ostatnia edycja:
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Jest oferta co prawda tylko na mecz, ale ją łapie.
GKM vs Leszno 1 kurs 3,5 @iforbet mega moc liderow Unii

Myślę,że trochę przesadzony kurs,ale fajnie można cos tam wygrać. GKM to mój klub, więc gram trochę sercem. Nicki cały sezon jedzie nie źle do tego dochodzi Pawlicki na tą dwucyfrówkę i dochodzą punkty Bjerrego , ostatnio w Danii nastukał ich 16 ,a Nicki 18. Wiadomo to nie wyznacznik formy,ale gdy Keniowi nie szło to w Danii też robił koło 8. Motorki zaczęły jechać, trochę popadało i padać ma w trakcie mecze,przynajmniej tak pokazuje yr , z której korzystam ja jak i cała ekstraliga. Juniorzy powinni dziś przechylić wynik na korzyść Grudziadza, choć wszystko zdarzyć się może. Pludra może cos ugrać,ale w Sadurskiego nie wierzę.Mam nadzieję , ze Bartkowiak nie złapie flashbackow z poprzednich lat, gdyż zawsze gdy miał kontuzję miał styczność z Pludrą.
Po drugiej stronie Mistrz Polski bez słabego ogniwa na seniorce, lecz z póki co dziurami na pozycjach 6-7.W poprzednich latach Unia wychodziła zwycięsko z pojedynku w Grudziądzu , pamiętam wszystkie mecze. Emil lider ,ale tez nie zawsze przywoził dwucyfrówki w Grudziądzu. Kołodziej nie jeździł nigdy za dobrze przy H4, lecz w tym roku mega forma i nie wiadomo jak to może sie u niego potoczyć. Wszystko zależy od drugiej pary Doyle-Lidsey. Jeden jak i drugi mogą zrobić 12 jak i 3. Lidsey w zeszłym roku zdobyć właśnie 3 i był zastąpiony przez Kuberę,którego dzisiaj już nie ma po stronie Leszczyńskich Byków. Wlasnie zawsze, gdy zawodził senior wpadał Kubera lub Smyk i łatali to. Dziś muszą seniorzy to dźwignąć i myślę że kurs jest warty gry. Póki co najbardziej w Unii zawodzi Kapitan czyt. Pawlicki ,który w ostatnich dwóch meczachrobił naszych jak chcial w Grudziądzu.
 
Ostatnia edycja:
K 0

Kufajkowy

Użytkownik
Jest oferta co prawda tylko na mecz, ale ją łapie.
GKM vs Leszno 1 kurs 3,5 @iforbet

Myślę,że trochę przesadzony kurs,ale fajnie można cos tam wygrać. GKM to mój klub, więc gram trochę sercem. Nicki cały sezon jedzie nie źle do tego dochodzi Pawlicki na tą dwucyfrówkę i dochodzą punkty Bjerrego , ostatnio w Danii nastukał ich 16 ,a Nicki 18. Wiadomo to nie wyznacznik formy,ale gdy Keniowi nie szło to w Danii też robił koło 8. Motorki zaczęły jechać, trochę popadało i padać ma w trakcie mecze,przynajmniej tak pokazuje yr , z której korzystam ja jak i cała ekstraliga. Juniorzy powinni dziś przechylić wynik na korzyść Grudziadza, choć wszystko zdarzyć się może. Pludra może cos ugrać,ale w Sadurskiego nie wierzę.Mam nadzieję , ze Bartkowiak nie złapie flashbackow z poprzednich lat, gdyż zawsze gdy miał kontuzję miał styczność z Pludrą.
Po drugiej stronie Mistrz Polski bez słabego ogniwa na seniorce, lecz z póki co dziurami na pozycjach 6-7.W poprzednich latach Unia wychodziła zwycięsko z pojedynku w Grudziądzu , pamiętam wszystkie mecze. Emil lider ,ale tez nie zawsze przywoził dwucyfrówki w Grudziądzu. Kołodziej nie jeździł nigdy za dobrze przy H4, lecz w tym roku mega forma i nie wiadomo jak to może sie u niego potoczyć. Wszystko zależy od drugiej pary Doyle-Lidsey. Jeden jak i drugi mogą zrobić 12 jak i 3. Lidsey w zeszłym roku zdobyć właśnie 3 i był zastąpiony przez Kuberę,którego dzisiaj już nie ma po stronie Leszczyńskich Byków. Wlasnie zawsze, gdy zawodził senior wpadał Kubera lub Smyk i łatali to. Dziś muszą seniorzy to dźwignąć i myślę że kurs jest warty gry. Póki co najbardziej w Unii zawodzi Kapitan czyt. Pawlicki ,który w ostatnich dwóch meczachrobił naszych jak chcial w Grudziądzu.
Na ewiner 5.5 na Grudziądz
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Ekstraliga wiadomo jest nieprzewidywalna, zdecydowanie polecam 2 lige. Na dziś najlepiej według mnie wyglądają dwa typy:

Handicap +4.5 na GKM 2.16 (sts)
Handicap +6.5 na GKM 1.80 (sts)

Gospodarze mają trzech mocnych zawodników: Pedersen,Bjerre i Pawlicki. Mają też przewagę na juniorce. GKM ma jedną mocną parę i myślę, że mecz będzie miał podobny do tego meczu GKMu co z Lublinem czyli caly mecz na styku. Zdecydowanie widze tu dobre value na zdeterminowanych gospodarzy, którzy zrobili mega progrs m.in. dzieki zakontraktowaniu Miesiaca i poprawy u Bjerre w stosunku do poczatku sezonu.

Drugi typ:
Torun +12.5 (sts) 1.94

Kurs już troche spadł. Torun ma Jacka Holdera, Lamberta (z rezerwy), którzy zapewne pojada 6 razy. Sądzę, że Torun na wyjazdach - majac do dyspozycji taktyki powinien zaprezentować się lepiej, a niżeli u siebie w ostatnim meczu. Licze na mecz w okolicach +8/+10 dla gospodarzy, jednaktaktyki w końcówce powinny przeważyć i Apator te minimum 39 pkt ujedzie.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Laguta over 7 @1.53 bet365

Bardzo spoko opcja jak na Grisze. On tutaj spokojnie wykreci dwucyfrowke i moze sobie tylko zepusc wynik jakimis literkami.
Biegi spoko z 3x Miedzinskim , 2x Buczkowski , Stolp , Chris Holder.
Nie widze jak moglby nie zrobic minimum 8 pkt dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Laguta over 7 @1.53 bet365

Bardzo spoko opcja jak na Grisze. On tutaj spokojnie wykreci dwucyfrowke i moze sobie tylko zepusc wynik jakimis literkami.
Biegi spoko z 3x Miedzinskim , 2x Buczkowski , Stolp , Chris Holder.
Nie widze jak moglby nie zrobic minimum 8 pkt dzisiaj.
Podbijam typ kolegi powyżej Łaguta over 7,5 jeszcze wisi na forbet @1,45 ✅, a w większości jest linia 9-10 pkt. Jedynie czego można się obawiać, to to , że Miedziński będzie zamieniany taktycznymi, ale i tak te 8 pkt powinien zrobić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Co do wyników spotkań to raczej nie będę wchodził w takie zakłady bo mogą się dziać różne rzeczy zwłaszcza w Grudziądzu gdzie Bjerre wrócił do dyspozycji i tam będzie na pewno fajne spotkanie. W Lublinie moim zdaniem Motor miękko weźmie Torunian ale kursy są śmieszne. Poszukam jedynie pkt zawodników a że oglądałem wczoraj Srebrny Kask w Bydgoszczy to skupię się na juniorach.

Zieliński - Pludra H2H kto więcej pkt - [email protected] S sts

Szanuję Denisa i kibicuję mu mocno ale ostatnio trochę zawodzi. Czas w końu zagrać przeciwko młodzieżowcowi Grudziądza. Po fajnym występie w Toruniu , ewidentnie zgasł. Wczoraj aż smutno było patrzeć jak wożą go wszyscy włącznie z takimi ogórkami jak Ragus. Jedynie 2 pkt to duże rozczarowanie tego zawodnika a przywiózł je na Rempale (0) i później bieg był w 3 więc punkt dostał z urzędu za dojazd do mety. Rzekłbym, że wczoraj był najgorszy w całej stawce. Brakowało prędkości i mocno odstawał, wątpię, żeby w jeden dzień coś się zmieniło. Morale pewnie równie niskie. Pludra za to wyglądał całkiem przyzwoicie i przywiózł te 6 pkt. Nie jest to typ na Kacpra a bardziej przeciwko Denisowi. W 11 biegu mieli okazję się zmierzyć i górą był zawodnik Unii. Typ roztrzygną między sobą spotkają się w 2 i 4 biegu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Gracie tego Łagute bez opamiętania, a bukmacherzy głupi nie są i wiedzą o tym, że Grisza ma problem z nadgarstkiem i po treningu dopiero decydował czy dzisiaj pojedzie, czy nie. Gwoli ścisłości, nie piszę że to zły czy dobry zakład, tylko podaję powód takiej niskiej linii na Rosjanina.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Podbijam typ kolegów wyżej na Grisze, do jakiegoś dubla jak znalazł. Laguta over 7 1.53 bet 365

Sam pograłem dzisiaj jeszcze na Toruń +12,5 1.65 forbet.
Uważam, że ostatni mecz z Włókniarzem to był wypadek przy pracy i naprawdę bardziej fenomenalny występ Madsena czy Miśkowiaka aniżeli zniżka formy Apatoru. W tym sezonie toruńska ekipa punktuje bardzo równo, nie mają praktycznie dziur w składzie. No na wyjazdach Miedziak jeździ słabiej ale reszta go uzupełnia. Motor ma sporą przewagę na pozycjach juniorskich ale już jeśli idzie o seniorów to jest mocno wyrównanie gdzie będzie decydować forma dnia. Handicap uważam ze przesadzony, Apator pokrywał ten handicap na wyjazdach we Wrocławiu i Lesznie, które nie da się ukryć, że są trudniejszym terenem niż Lublin.

Lampart - Cierniak 1 1.6 forbet
Lampart po słabym początku sezonu zdecydowanie się obudził. Na lubelskim torze lata niesamowicie i uważam, że wskoczył obecnie na wyższy poziom aniżeli Cierniak, szczególnie na swoim domowym torze powinien mieć handicap. Wiem, że obaj jeżdżą w Lublinie ale jednak Cierniak dopiero od tego sezonu. W obu dotychczasowych meczach w tym sezonie w Lublinie ten zakład spokojnie siedział odpowiednio różnicą 6 i 3 pkt. Spodziewam się, że tym razem będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
D.Kubera under 7.5 kurs 2.16sts
Wyglada mi na trudne bardzo dwa pierwsze starty...pola tez nie za bogate...do tego Torunia bym nie lekcewazyl sa w stanie ugryzc taktycznymi...do tego przy fajnej jezdzie juniorow nie jest przesadzone ze pojedzie 5 biegow...no zobaczymy,kurs fajny...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Motor Lublin Apator Toruń

Typ Motor - 8.5 pkt

Kurs 1.55

Bukmacher Forbet


Wydaje mi się, że Motor będzie dziś mocno zmobilizowany, po remisie z GKM pojadą dziś ostro, po drugiej stronie Apator który ostatnio notuje zniżkę formy. Holdery średnio, Junior Żupiński dużo poniżej tego co od niego oczekiwano. Lambert to nie ten sam zawodnik co rok temu w Rybniku Oczywiście na + plus Lamberta znajomość toru ale mam wątpliwości czy to wystarczy. Dobrze oceniam Lewandowskiego i Przedpełskiego. O Miedziaku wiele zostało napisane także nie ma co dodawać ale widać że jest nadal w gorącej wodzie kąpany. :cool: Po stronie Motoru Juniorzy w niezłej formie zwłaszcza Lampart który wczoraj na finale Srebrnego Kasku w Bydgoszczy pokazał dobre ściganie. Do tego mam przeczucie że Łaguta z Hampelem dziś zrobią różnice. ( pomimo tego że Łaguta ma podobno kontuzje nadgarstka. Reasumując wątpię aby Apator przekroczył 40 pkt w z takim Motorem na wyjeździe. Stawka bez szału bo żaden mega pewniak to nie jest:) ale do jakiegoś ako można dołożyć.

Dobre ściganie typ na + :cool:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Lambert powyżej 9.5 pkt. @1.75 Forbet
Lambert najlepiej punktujący @8.00 Betclic


Mój jedyny typ na ten mecz, idę dziś mocno w kierunku Roberta, bo widzę w nim najjaśniejsze ogniwo przyjezdnych. Może nie najrówniejsze, bo Brytyjczyk póki co jeździ trochę w kratkę. Lubi tor w Lublinie, zdobył tu w zeszłym roku z ROWem 14 punktów, dziś liczę na podobny wynik. Pomimo młodego wieku jest to nadal młody zawodnik, dziś jest spokojnie wygrać w stanie z każdym, do tego ewentualna taktyczna da mu niemały handicap. Dla odważnych proponuję również Lamberta, jako najlepiej punktującego. W betclicu kurs to promocja, bo 8.00 w porównaniu z 4.00 u innych buków mnie zachęciło. Czy prawidłowo to się okaże.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Ale pech dzisiaj miałem Buczka więcej 3.5 pięknie jedzie na prowadzeniu u defekt teraz kubere dałem 7.5 więcej to defekt na starcie Buczek 13 bieg mega trudny i zapewne 0 będzie i zakończy mecz na 3 punktach a już byłby plus no i ten defekt kupony załatwia super Buczek
 
Ostatnia edycja:
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pi. Pawlicki powyżej 8.5 pkt. @1.65 Fortuna
Unia +0.5 pkt. w biegu juniorskim @2.33 Fortuna


Lambert mnie nie zawiódł w pierwszym meczu i plusik można zapisać już po czterech startach. Na mecz w Grudziądzu typuję Pitera Pawlickiego. Linia na niego nie jest jakaś bardzo wygórowana, więc spróbuję ten typ trochę mocniej. Piotrek trochę pechowo wszedł w sezon, notuje zera, jednak wygląda dobrze i w ważnych momentach staje na wysokości zadania. Przewiduję dziś trudne starcie dla Unii, która od dwóch lat ma w Grudziądzu kłopot. Pawlicki uwielbia tor w Grudziądzu, który jest dość specyficzny, ostatnie dwa mecze z GKMem na ich torze to odpowiednio 13 i 15 oczek. Biorąc pod uwagę, że Grudziądz na pewno się postawi i Piotr będzie dawał z siebie maksa linia według mnie spokojnie do pokrycia.
Drugi typ bardziej ryzykowny, stawiam że Unia nie przegra biegu juniorskiego. Z całym szacunkiem do Denisa i Mateusza uważam, że są trochę przereklamowani, choć oczywiście są jedną z lepszych par młodzieżowych w Ektralidze. Niektórzy jednak trochę przesadzają oceniając ich potencjał. Uważam, że stać w tym biegu albo Pludrę na wygraną, albo obu juniorów Unii na pokonanie Zielińskiego. Ten rok pokazuje, że w biegach juniorskich dzieją się cuda. Ja na taki cud z takim kursem absolutnie wierzę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
GKM Grudziądz Unia Leszno

Typ Unia Leszno trzydrogowo

Kurs 1.3

Bukmacher Forbet


Stoje na stanowisku że te wyskoki GKM czas zakończyć. Kontuzja Upadek Taja, Wygrana z Wrocławiem, Upadek w Nominowanych z tego co pamiętam Buczka, remis z Motorem. Tak wiem że juniorka Grudziądza jest mocna ale bez przesady. Jeśli Bjerre nie utrzyma formy to nie widzę tutaj jakiejś ultra walki Grudziądza. Jakby na to nie patrzeć Seniorka Leszna na papierze bije na głowę GKM. Kurs jakiś super nie jest także tak jak poprzedni typ dokładam do Ako ale widzę przewagę Unii pomimo gorszych juniorów.

Piotr Pawlicki over 9.0 pkt ( Wszystkie Starty się liczą) przy 9.0 pkt zwrot

Kurs 1.83

Bukmacher Forbet

Pawlicki dobrze się czuje na tym owalu, także próbuje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Szkoda tego GKm-u ten wynik wyższy niż być powinien. No ale na samym Bjerre i Pedersenie nie da się objechać meczu.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Przeciez na tym żużlu można zbijac takie pieniądze. I to nie trzeba żadnych wałków robić - wystarczy mieć info nawet 10 minut przed meczem. Przecież kto dzisiaj wiedział ze Ruski zamiast Krakowiaka w 2 pierwszych startach pojedzie to trzymał kciuki jedynie za pogodę
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Przeciez na tym żużlu można zbijac takie pieniądze. I to nie trzeba żadnych wałków robić - wystarczy mieć info nawet 10 minut przed meczem. Przecież kto dzisiaj wiedział ze Ruski zamiast Krakowiaka w 2 pierwszych startach pojedzie to trzymał kciuki jedynie za pogodę
Kolego a co to za różnica czy jedzie Krakowiak czy lachbaun? Obaj są siebie warci to nie są zawodnicy na ekstraligę. Ludziles się że GKM może to wygrać? W GKM nawet Nicki i bjerre nie wygrywają a w decydujących biegach zawodzą.
 
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Ja myślę, że kolega Wieczorek85 miał na myśli zakład na under Krakowiaka. Sam się nad takim zakładem zastanawiałem, ostatecznie odpuściłem, ale jak zobaczyłem, że dwa pierwsze starty dostał Lachbaum to już żałowałem.
 
Do góry Bottom