>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zakład bez ryzyka do 500 PLN! Nowy rok ze Sportingbet

Status
Zamknięty.
B 0

brabant

Użytkownik
Sportingbet zastrzega sobie....itd;No wlasnie.Jak juz wplacisz do dostaniesz bana.I oto wlasnie chodzi.Sam przekonalem sie o tym w Bwin.Strony sa zamykane bo gra jest nielegalna.Kazdy kraj wymaga wlasnej licencji.W Polsce mieli zamykac strony internetowe od listopada.U mnie w Belgii juz od marca.Z policja belgijska radze nie zaczynac.Ktory bukmacher powie ci ,ze w twoim kraju nie mozes grac??? To sa oszusci!!!Narazie gram w tych legalnych (bez podatku ) i Ladbrokes (naziemne). Pozdr.Brabant
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
A wybiegając w przyszłość, grając 1 stycznia za 500 zł, wygrywamy. Można wypłacić czy jest wymagany jakiś obrót???
Gracz otrzymuje tylko wygraną z darmowego zakładu (stawka nie jest zwracana) i musi on obstawić po kursie min. 1,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
legia 122

legia

Użytkownik
Jest jakieś ograniczenie co do kuponów kwalifikujących się ?

Może być zakład że nie padnie gol od 1-15 minuty ? czy np tylko trzydrogowe wchodzą w rachubę ?
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
A co jeśli ktoś jeszcze nie mam tam konta? Promocji nie można łączyć, więc jak postawię jakiś zakład i przegram to bonus zostaje dopisany automatycznie, co wyklucza z promocji &quot;500zl&quot;.
Może wystarczy postawić pierwszy zakład poniżej kursu 1.5, wtedy automatycznie wykluczy mnie z promocji rejestracyjnej i będę mógł skorzystać z promocji &quot;500zl&quot; ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
zy jeśli wykorzystam dziś promocję 50 free spins to zostanę wykluczony z promocji freebet 500 zł w Nowy Rok?
Nie, skąd ten pomysł..?
a kiedy i na jaka gre maja byc te spiny dodane? bo wplacilem wczoraj ponad 20€ ale nic nie dostalem
Promocja ważna tylko w poniedziałki i tylko jeśli na stronie pojawi się stosowna informacja. Jeśli informacji tej nie ma oferta jest niedostępna. Przed skorzystaniem z oferty prosimy o sprawdzenie strony Sportingbet.
Aby móc skorzystać z promocji należy zdeponować minimum €20 w poniedziałek pomiędzy 01:00 a 00:59 CET.
50 Darmowych Spinów zostanie zaksięgowanych w ciągu 24h od dokonania wpłaty.
Wartość pojedynczego spinu wynosi €0,20 zaś całej rundy €10.
Darmowe spiny są dostępne i mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie na jednej z poniższych gier:
Blood Suckers
Robin Hood
Scarface
Excalibur
Zombies
Wszystkie pozostał gry są wyłączone z oferty.
Wygraną z darmowych spinów stanowi bonus. Należy dokonać obrotu na kwotę jego 10-krotności zanim będzie można zlecić wypłatę zarówno kwoty bonusa jak i wszelkich wygranych z nim powiązanych. Przykład: jeśli wygrana/bonus z rundy darmowych spinów wyniesie €20 należy wnieść zakłady na kwotę €200. W poczet obrotu zaliczane są zakłady postawione tylko i wyłącznie na jednej z gier podanych w punkcie 5 niemniejszego regulaminu.
Darmowe spiny oraz bonusy związane z tą promocją są ważne przed 7 dni. Po tym okresie niewykorzystane darmowe spiny oraz bonusy, których warunek obrotu nie został dopełniony zostaną usunięte z konta gracza wraz z wszelkimi wygranymi z nimi powiązanymi. Środki pochodzące z pierwotnego depozytu będą możliwe do wypłaty.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
W regulaminie freebetu jest napisane, że nie łączy się on z innymi promocjami, więc jakoś tak wydedukowałem. Ale dobrze, że jest tak jak piszesz ????
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
Panowie powiecie mi jak dziala ten freebet, bo jestem w tym calkowicie zielony.
Gram przykladowo 10 singli za min 50 zł, a potem dostaje po nowym roku ten freebet 500 zl. Obstawiam jakies spotkanie po kursie 1.50, zalozmy ze wygram otrzymam 750 zl? I te 750 zl musze jeszcze raz postawic po kursie min 1.50?
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dostajesz tylko wygraną czyli 750 - stawka (500) = 250 i możesz to sobie wypłacić bez obrotu. Jak przegrasz nie dostajesz nic. Info z chatu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 1

ziutek1934

Użytkownik
Panowie jeszcze jedno pytanie, czy FB 500 zł musi być postawiony na singla czy może być akumulowany (oczywiście każdy kurs min 1,5). Z góry dzięki
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
A będzie ktoś tak miły i odpowie mi ja kto wygląda jak się nie ma jeszcze konta? Bo jak założę i wpłacę jakąś kasę i przegram 1 zakład to automatycznie mi chyba zwrócą i tym samym wykluczy mnie to z bonusu 500pln (promocję się nie łączą). Proszę o odpowiedź.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
A będzie ktoś tak miły i odpowie mi ja kto wygląda jak się nie ma jeszcze konta? Bo jak założę i wpłacę jakąś kasę i przegram 1 zakład to automatycznie mi chyba zwrócą i tym samym wykluczy mnie to z bonusu 500pln (promocję się nie łączą). Proszę o odpowiedź.
Moim zdaniem chodzi o to, że jeżeli skorzystasz z opcji 1 zakładu, który przegrasz i zwrócą Ci stawkę.. to zakład ten nie będzie się liczył jako jeden z tych dziesięciu w promocji Freebeta 500zł. Mówi o tym pkt 9. regulaminu &quot;Darmowy zakład nie może zostać użyty jako zakład kwalifikujący do promocji.&quot;

Gdybyś jednak dowiedział się czegoś więcej od supportu to daj znać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom