>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Zagadki Sportowe ;)

W 49

wojti1830

Użytkownik
gdzieś kiedyś słyszałem że alan shearer z 283, a z drugiej strony dixie dean strzelił 383 gole, ale nie wiem czy w najwyższej klasie rozgrywkowej czy grał też w niższych ligach

 
R 0

ramon923

Użytkownik
wspólna zagadka po konsultacji z el loco
zawodnik kick-boxingu i muay-thai kilkukrotny mistrz świata w tych dyscyplinach był dla nich tym samym co Diego Maradona dla piłki nożnej
 
porky 104

porky

Użytkownik
Ostatnio oglądałem program na Eurosporcie o gościu który nazwa się Rob Kaman, czy to o niego chodzi? :]
Bo sylwetka naprawdę świetna a nie znam się za bardzo na tej tematyce..
 
R 0

ramon923

Użytkownik
niestety nie, starałem sie wymyślić coś łatwego ale widać to tylko dla mnie łatwe bo w tym siedzę już od kilku lat i nie ukrywam że ten człowiek to dla mnie wzór do naśladowania;) kto następny
podpowiedź Rob zdobył jedno mistrzostwo więcej od zawodnika o którym pisze ale bilans jego walk jest dużo gorszy. druga podpowiedź zawodnik ten też jest holendrem
 
porky 104

porky

Użytkownik
Nie no, nie mówię że jest jakieś bardzo trudne, tylko ja się tym zupełnie nie interesuję a przypadkowo właśnie obejrzałem program o tym kolesiu i myślałem, że to akurat o niego chodzi. :razz: Na pewno znajdzie się ktoś kto przynajmniej troszkę w tym siedzi i odgadnie bez problemów. ;)
Pozdro.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Ramon Dekkers



Niedawno jeden z koszykarzy NBA zaczął wrzucać na drugiego, a ten odpowiedział mu, że nie będzie tego komentował bo to tak jakby Jay-Z odpowiadał ... (no właśnie komu i o jakich koszykarzy chodzi).
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Chodzi o jakiegoś tam amerykańskiego rapera, chociaz ksywy sobie za cholere nie przypomne, &quot;jakiś tam boy&quot; chyba.
A powiedział to LJ
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Ramon Dekkers



Niedawno jeden z koszykarzy NBA zaczął wrzucać na drugiego, a ten odpowiedział mu, że nie będzie tego komentował bo to tak jakby Jay-Z odpowiadał ... (no właśnie komu i o jakich koszykarzy chodzi).
Chodziło o Deshawna Stevensona i LBJ-a, a tym raperem był Soulja Boy.


To kolejna zagadka, taka sama sytuacja, również w NBA, tyle że z udziałem Jordana. MJ odpowiedział w podobny sposób jak LBJ, że to tak jakby jeden artysta odpowiedział drugiemu. Kto zaczął wrzucać MJ-owi i o jakich muzyków chodzi:?:
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Matko tyluż tu fanów NBA, a nikt nie kojarzy Starksa i Jordana. Ehh.

To łapcieże co innego, piłkarskiego.

Dwóch zawodników ManU, którzy w kadrze znani byli z pewnego rytuału mającego zapewnić powodzenie drużynie.

O kogo i o co chodzi:?:
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Blanc i Barthez. Zapodam coś za chwilę

Który zawodnik na MŚ 2006 otrzymał 2 żółte kartki i mimo to pozostał na boisku? Jak nazywał się ten &#39;wybitny&#39; sędzia?
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Graham Poll pokazał w sumie 3 :zoltakartka: Josipowi Simunicowi,ale ten mając 2 :zoltakartka: na koncie grał dalej,dopóki nie dostał trzeciej;)
 
Do góry Bottom