>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagadki Sportowe ;)

mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jazda na skuterze, ogólnie motoryzacja? :p
Czyżbyś oglądał reklamę skutera z jego udziałem? ????

Nic mi do głowy nie przychodzi związanego ze sportem... zaraz bede jechał do roboty to w tramwaju pomyślę... tam mi sie dobrze myśli ????


edit. i nici z myślenia o zagadce w tramwaju... moją uwagę przykuła skutecznie jakaś pięknooka brunetka ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Był kilka lat temu w Polskiej Lidze Koszykówki zawodnik nietuzinkowy... 41 meczów w NBA (w barwach Bucks, najlepszy mecz 19 pkt). Co ciekawe w NBA zagrał po odejsciu z PLK (po drodzę jeszcze zagrał w 2 klubach), a nie jak to zwykle bywa, że do PLK przychodzą odpady z NBA. W Europie słynął (bo już nie gra tego co kiedyś) z rzucania dużo pkt. Od ponad 3 lat jest wdowcem, ma syna, który nosi jego imię.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lynn Greer


To ode mnie.

Pewna popularna dyscyplina zespołowa, dość spory Europejski kraj, grupa zawodniczek zwana generacją 89 osiągnęła niedawno dość spory sukces na naszej ziemi. Wymienić trzy, które miały statystycznie największy wkład w ten sukces.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dobra widzę, że znowu zniszczyłem system.
Chodzi o reprezentację Hiszpanii w kosza u-20, w ME w Polsce 2 miejsce zajęły. A zawodniczki chodzi o Abalde, Torrens i Herrera.


To inna:

Ten zawodnik ten to jedna z legend sportów walki.Posiadał wszystkie pasy mistrzowskie najważniejszych organizacji w pewnej formule dyscypliny, w której walczył. Jego styl walki polegał na ciągłym atakowaniu przeciwnika i stąd wziął się jego przydomek. Obecnie zmaga się z chorobą. Kto to?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
W maju 2005 roku doszło do pojedynku dwóch rodaków, atmosfera tego pojedynku była taka, że miała być wojna (obaj się bardzo nie lubili) i była... walka przeszła do historii jako jedna z najbardziej brutalnych w historii tej dyscypliny. Dla jednego z fighterów (tego który przegrał) okazała się zwiastunem końca kariery. Podajcie nazwiska tych fighterów...
Zagadka prosta dla kogoś kto pamięta tą walkę... ja osobiście siedziałem jak na szpilkach przed i w trakcie i chyba nigdy jej nie zapomnę ????
Podpowiedź. Zawodnik, który wygrał zagrał jedną z drugoplanowych ról w pewnej komedii ????
Podpowiedź nr 2. Ten film, w którym jeden z nich zagrał to &quot;Asterix na olimpiadzie&quot;... zagrał też w kilku innych produkcjach np. w &quot;Skorpionie&quot;. Pamiętajcie, że trzeba podać obu fighterów.
 
Do góry Bottom