>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zagadki Sportowe ;)

olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie, zdecydowanie nie o to chodzi, jak ktoś widział to będzie wiedział od razu, a nie wierzę, że nikt nie widział.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
To może Ja ;) Anegdota piłkarska.
Trudne, nie do znalezienia w google, lecz specjalnie dla Jackka ????
Podczas pobytu w Grecji zawodnicy Ruchu mieli zajęcia na sali gimnastycznej.
Przemek Łudziński został zapytany przez jednego z zawodników czy umie wykonać pewną rzecz ....
Ten spróbował i podczas tego &quot;zadania&quot; uszkodził sobie twarz.

O jakie &quot;zadanie&quot; mi chodzi ?
Pozdrawiam miłośnika Łudzińskiego Jackka ;) :razz:
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nikt raczej nie zna odpowiedzi więc sam jestem zmuszony odpowiedzieć.
Wykonał pad siatkarski, przy czym rozciął sobie brodę.
Dziękuje, dobranoc.

Niech ktoś zada.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
To ja zadam.
Proszę mi powiedziec czym wsławił się niejaki Adam Łabędzki były żużlowiec w proteście przeciwko decyzji arbitra na turnieju indywidualnym.
Jak ktoś wie to jest kozak ;)
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
na Mistrzostwach Motorowodnych został zdyskwalifikowany złożył protest i zażądał zbadania alkomatem Tadeusza Rączkiewicza, jednego z organizatorów oraz członków komisji rozpatrującej protest. Później w obecności prasy oskarżył go, że podczas rozpatrywania protestu był pod wpływem %%% ????
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
na Mistrzostwach Motorowodnych został zdyskwalifikowany złożył protest i zażądał zbadania alkomatem Tadeusza Rączkiewicza, jednego z organizatorów oraz członków komisji rozpatrującej protest. Później w obecności prasy oskarżył go, że podczas rozpatrywania protestu był pod wpływem %%% ????
Niezupełnie o to mi chodziło, podpowiem że ma to związek z częścią żużlowego rynsztunku zawodnika, ale możesz zadac kolejną żeby temat nie padł
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
to coś łatwego...
w jakim klubie występuje obecnie Michał Szeremet, grający w przeszłości w Widzewie, Świcie Nowy Dwór, Chemiku Bydgoszcz, Unii Janikowo ???
 
Do góry Bottom