>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagadki Sportowe ;)

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pewien tenisista, który zaliczył dobry (a jak się później okazało zapisał się mocno w historii tenisa) debiut w swoim pierwszym turnieju wielkoszlemowym (Pierwszy seniorski w którym udało się przejść kwalifikacje). Skończył go na drugiej rundzie ale rozpoczął pewną niesamowitą passę, która została przerwa dopiero parę lat później.

O kogo chodzi ????

edit: mała (wielka) podpowiedź. Turniej o jaki chodzi to Wimbledon.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pewien tenisista, który zaliczył dobry (a jak się później okazało zapisał się mocno w historii tenisa) debiut w swoim pierwszym turnieju wielkoszlemowym (Pierwszy seniorski w którym udało się przejść kwalifikacje). Skończył go na drugiej rundzie ale rozpoczął pewną niesamowitą passę, która została przerwa dopiero parę lat później.

O kogo chodzi ????

edit: mała (wielka) podpowiedź. Turniej o jaki chodzi to Wimbledon.
Zawodnik o którego chodzi, pokonał swojego rywala w pierwszej rundzie a przegrany przez kolejne 6 lat nie znalazł na tych kortach pogromcy!
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Tenisista (notowany w aktualnym rankingu), który wkroczył (rzecz jasna po raz pierwszy) do TOP100 rankingu mając więcej niż 30 lat.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mario Ancic
Gdyby nie to że raz pisałeś 5 lat a raz 6 to trwałoby krócej.
PARĘ lat a nie pięć lat było w pierwszym poście ????
Specjalnie na początku nie pisałem ile bo byłoby za łatwo
Tenisista (notowany w aktualnym rankingu), który wkroczył (rzecz jasna po raz pierwszy) do TOP100 rankingu mając więcej niż 30 lat.
Lorenzi?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Może di Mauro?

Jak tak to daj następną bo ja mam takie blokujące :]
di Mauro coś tam powygrywał w tym roku (w futuresach oraz w kwalach do challengerów wygrywał mecze). Mnie przychodzi do głowy Nicola Ciric, ale on wygrał w tym sezonie jeden mecz - w futuresie.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
di Mauro coś tam powygrywał w tym roku (w futuresach oraz w kwalach do challengerów wygrywał mecze). Mnie przychodzi do głowy Nicola Ciric, ale on wygrał w tym sezonie jeden mecz - w futuresie.
Chodziło mi o Cirica. Nie doprecyzowałem info o futuresach. Twoja kolej.
 
Do góry Bottom