>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagadki Sportowe ;)

mati777 6

mati777

Użytkownik
Który zawodnik dostał czerwoną kartkę podczas meczu ćwierćfinałowego mistrzostw świata w 1998 roku we Francji rozgrywanego pomiedzy Argentyną i Holandia ;)??
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Arthur Numan
Wymień 3 bramkarzy Azotów Puławy, którym udało się zdobyć bramki.
Dla ułatwienia dodam, że jeden to reprezentant Polski, a dwaj pozostali to zawodnicy z zagranicy.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Pewnie Kirył Kolev ale drugiego nie wiem, nie wiedziałem że tak ciężko znaleźć składy z poprzednich lat :/

To może ktoś inny odpowie, a ja zadam w międzyczasie prościutkie pytanie:
Z kim Jeremy Lin odprawia &quot;przedmeczowy rytuał&quot; i na czym mniej więcej on polega?

EDIT: Dobrze, mati777, zadawaj :p
 
mati777 6

mati777

Użytkownik
Jeremy Lin i Landry Fields. układ przedmeczowy &quot;handshake&quot; zlozony z 7 kroków ;) ogólnie śmieszna zajawka
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Mam pytanie, ktoś wie?: Które z ukraińskich miast - tak jak nasze Chorzów i Kraków - przegrało rywalizacje o prawo organizowanie u siebie meczów piłkarskich mistrzostw Europy 2012?
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Mam pytanie, ktoś wie?: Które z ukraińskich miast - tak jak nasze Chorzów i Kraków - przegrało rywalizacje o prawo organizowanie u siebie meczów piłkarskich mistrzostw Europy 2012?
Odessa i Dniepropietrowsk.
Nietypowa zagadka.
Proszę wymienić sport, w którym można zdobyć mniej pojedyńczych punktów, a i tak przegrać mecz.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Teraz trudne pytanie, na które sam nie znam odpowiedzi, ale znalazłem takie pytanie z wariantami, ale trzeba to znaleźć jakoś w necie, albo coś, dlatego je zadaję:
Ile spośród 665 goli, jakie padły w eliminacjach mistrzostw Europy 2012 zostało strzelonych w doliczonym czasie gry drugich połów we wszystkich rozegranych spotkaniach ?
Dla podpowiedzi podam że są 4 warianty: A:27, B:31, C:35, D:39.
 
Do góry Bottom