>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagadki Sportowe ;)

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Właśnie wydawało mi się, że jest tych rodzeństw więcej ale tych 3 byłem pewny.
TO coś ode mnie:
Najlepszy tenisista w historii reprezentujący dwa kraje
 
ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
To bedzie chyba latwe dla wielu pytanie, ale nie moge za bardzo wymyslec czegos bardziej skomplikowanego. A wiec: Imie i nazwisko bylego reprezentanta San Marino, powszechnie uwazanego za najwybitniejszego w historii tego malego panstwa ?
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Andy Selva oczywiście ????
W żużlu często mamy &quot;rodzinne klany&quot;, ale ta sytuacja była nietypowa. Proszę podać imię i nazwisko mężczyzny, który w meczu żużlowym w jednym z biegów stanął pod taśmą z dwoma swoimi synami. Oczywiście nie wszyscy wtedy jeździli dla jednego klubu ????
 
ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
radekkk14 niestety to zla odpowiedz bo za takiego uwazany jest zdecydowanie Massimo Bonini, kolega Bonka z Juventusu i czolowy pilkarz tego klubu w tamtym okresie :razz: Ale Twoje pytanie mysle ze powinno byc aktualne, mimo ze nie wiem jakie zasady sa w przypadku gdy niepraidlowo ktos odpowiadal ;)
Edit. Sorry ale chyba to moje pytanie nie bylo do konca precyzyjne, bo jesli spojrzec na dorobek reprezentacyjny, to faktycznie Selva ma bagatszy niz Bonini, bo ma i wiecej wystepow i wiecej goli w dorobku. Uznajmy ze obie odpowiedzi sa prawidlowe
 
Do góry Bottom