>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zablokowane konto Moneybookers - Skrill

R 0

ruchman

Użytkownik
Sprawa rozwiazala sie. Betfair zachowal sie bardzo profesjonalnie. Po korespondencji z supportem wyrejestrowali mi konto MB i moglem wyplacic inna forma. Wielki plus dla nich
 
S 0

saw88

Użytkownik
Ja już miesiąc mam zablokowane konto !! Wysłałem im z 9 maili ze wszystkim czego chcieli ! Raz nawet odpowiedzieli po 3tygodniach że skan musi być jakiegoś dokumentu papierowego więc wysłałem im wyciąg z konta ! I dalej nic,najbardziej amatorska strona jaką w życiu widziałem !!!!!! Ale nie poddam się będę zapychał im skrzynkę ale pieniądze odzyskam !
 
R 0

ruchman

Użytkownik
Saw88 domyslam sie ze mowisz o MB... mailami nic nie zdzialasz. Jedyne rozwiazanie to zwonic. Niestety rozmowa po angielsku, ale konsultanci staraja sie mowic wolno i zrozumiale wiec to nie jest taki problem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety równiez po ang. ciężka rozmowa potrafię w miare się dogadać gdy tam dzwoniłem tłumaczyli że najlepiej będzie gdy napisze maila poniewaz mają natłok rozmowy także zbyli mnie i zdecydowanie odradzam tę firmę. Widać coś nie dobrego się z nią dzieje.
 
S 0

saw88

Użytkownik
Saw88 domyslam sie ze mowisz o MB... mailami nic nie zdzialasz. Jedyne rozwiazanie to zwonic. Niestety rozmowa po angielsku, ale konsultanci staraja sie mowic wolno i zrozumiale wiec to nie jest taki problem.
A jaki jest koszt połazcenia? Tam widziałem do Anglii mają 24zl/min
 
G 0

gizbo

Użytkownik
Zablokowali mi konto na MB. Wysłałem im &quot;gołego&quot; maila z załączonym obustronnym skanem dowodu osobistego. Czy to wystarczy? Czy trzeba napisać w mailu coś więcej, albo coś jeszcze zrobić?
Podczas zakładania konta nie podałem w adresie numeru domu. Teraz nie mogę modyfikować profilu. To jest chwilowe na okres blokady konta, czy na stałe? Nie mogę w takiej sytuacji zweryfikować listownie adresu.
Pozdrawiam
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Jak wysłałeś tylko dowód to nie odblokują, jeżeli poprosili także o jakiś rachunek z adresem, aa i bym zapomniał skany mają być w super jakości !!!
 
G 0

gizbo

Użytkownik
A jaki &quot;papierek&quot; mam im np. wysłać skoro wszystko stoi na rodziców?
Może jakaś propozycja, co dodatkowo może im wysłać 18-latek:?
 
R 0

ruchman

Użytkownik
jezeli masz konto w banku to mozesz im wyslac wyciag z konta(najlepiej zeby znalazla sie tam pieczatka banku) lub potwierdzenie posiadania konta, u bukmacherow wystarczalo.
 
F 0

fisher78

Użytkownik
Panowie, cos z tym MB jest jednak ostatnio nie tak. Doswiadczam tego na wlasnej skorze i portfelu i to niestety bardzo bolesnie. Mianowicie jak dotad wszystko bylo OK, kasa przelewana z polskiego banku na MB i wyplacana na konto w USA dochodzila bez problemu i bez zastrzezen (oprocz jednego razu, gdzie MB &quot;niby&quot; kase poslal - taki byl status - a fizycznie wyslali ja kilka dni pozniej o czym nie informowali). Teraz wystuacja jest dziwna z ta firma cos kreci i w moich oczach staje sie niewiarygodna coraz bardziej. Mianowicie ja od 2 tygodni nie moge doczekac sie az moj przelew przyjdzie na konto. W histoii operacji MB jest ze wyszedl. A u mnie go nie ma. Kwota: 2k $. Na maile zero reakcji, jak sie dodzwonie to zero polskiej obslugi (nie stac ich na 1 osoba, ktora gada po polsku). Kiedys pracowala tam babka - nijaka Michalina. Teraz on niej cisza. Ogolnie nikt nic nie wie. Tak wiec jezeli problemy zaczynaja sie nasilac, to daje to do myslenia. Cos jest nie tak.
 
S 0

saw88

Użytkownik
Ja też nie wiem co się tam dzieje,to jest czyste złodziejstwo jak można zablokować czyjeś pieniądze i trzymać je ponad miesiąc czasu,odpowiadając przy tym na jednego maila,bo wysłałem im z 5 pod rząd z własnej skrzynki na security to może zobaczyli w końcu ! A teraz znowu 3 tygodnie 0 odpowiedzi !! Już nie wiem co mam robić...na policje nie pójdę bo to zapewe nic nie da a ja tylko stracę czas...czy ktoś mi może w koncu odpowiedziec ile kosztuje połaczenie z ich działem obsługi,bo po angielsku potrafię rozmawiać,ale nie chce sobie nabić bóg wie ile złotych za takie połączenie
 
R 125

roger12

Użytkownik
od jakiegoś czasu właśnie MB zaczyna oszukiwać ludzi niestety straciłem do nich zaufanie po tym jak jakieś Pół roku temu wygrałem na BWIN ponad 3500 Pln i przelało mi normalnie na MB kasa była na drugi dzień wchodzę na skrzynkę a tu pisze konto zablokowane pisze do niech nie mogę powiedzieć szybko dostałem odp ze muszę im przesłać skan dowodu po raz 2
już kiedyś im wysyłałem wysłałem potem rachunek mi kazali wysłałem także po 1 miechu odblokowali mi konto po 1 miechu!!! kiedy chciałem wypłacić jak najszybciej na Konto bankowe i znów był wielki problem ze niby muszę zweryfikować adres muszę czekać na list do domu a chyba z 3 razy chciałem zweryfikować ale list nie dochodził dobra kazałem im żeby wysłali ten list no i po 2 tyg doszedł zweryfikowałem dane itp i próbuje dalej i kiedy kolejny raz chciałem wypłacić po 1 dniu znów mi przychodzi że nie mogę wypłacić na konto ale czemu to do tego czasu nie wiem bo chyba z 6 E-Maili do nich wysłałem i do tego czasu o odp to zrobiłem tak że przelałem ta kasę do Buka obróciłem parę razy i bezpośrednio wypłaciłem kasę na konto a z MB to jeszcze mi nigdy kasa nie doszła na Konto jedynie wpłacam przez nie do Buków itp
 
k3b4s 0

k3b4s

Użytkownik
a ja mam problem z dostaniem sie na strone mb... Wy też macie taki problem ? Od 3 dni wogóle nie moge wejsc.... Pokazuje mi sie bład strony :/ ...
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
od jakiegoś czasu właśnie MB zaczyna oszukiwać ludzi niestety straciłem do nich zaufanie po tym jak jakieś Pół roku temu wygrałem na BWIN ponad 3500 Pln i przelało mi normalnie na MB kasa była na drugi dzień wchodzę na skrzynkę a tu pisze konto zablokowane pisze do niech nie mogę powiedzieć szybko dostałem odp ze muszę im przesłać skan dowodu po raz 2
już kiedyś im wysyłałem wysłałem potem rachunek mi kazali wysłałem także po 1 miechu odblokowali mi konto po 1 miechu!!! kiedy chciałem wypłacić jak najszybciej na Konto bankowe i znów był wielki problem ze niby muszę zweryfikować adres muszę czekać na list do domu a chyba z 3 razy chciałem zweryfikować ale list nie dochodził dobra kazałem im żeby wysłali ten list no i po 2 tyg doszedł zweryfikowałem dane itp i próbuje dalej i kiedy kolejny raz chciałem wypłacić po 1 dniu znów mi przychodzi że nie mogę wypłacić na konto ale czemu to do tego czasu nie wiem bo chyba z 6 E-Maili do nich wysłałem i do tego czasu o odp to zrobiłem tak że przelałem ta kasę do Buka obróciłem parę razy i bezpośrednio wypłaciłem kasę na konto a z MB to jeszcze mi nigdy kasa nie doszła na Konto jedynie wpłacam przez nie do Buków itp
Miałem podobnie, ale mam juz odblokowane. Wysłałem im scan dowodu i umowę z banku. Zwiększyli mi limit niestety tylko na 5 tyś euro na 90 dni.

A możesz kase wpłacić do buka ??
Nie raz tak jest, na konto bankowe nie można wypłacić, ale nie ma problemu żeby na inne konto MB przelać lub wpłacić do buka
 
H 0

hey

Użytkownik
Miałem podobnie, ale mam juz odblokowane. Wysłałem im scan dowodu i umowę z banku. Zwiększyli mi limit niestety tylko na 5 tyś euro na 90 dni.

A możesz kase wpłacić do buka ??
Nie raz tak jest, na konto bankowe nie można wypłacić, ale nie ma problemu żeby na inne konto MB przelać lub wpłacić do buka
Cóż wychodzi na to, aby po założeniu konta od razu przesłać im wszystkie potrzebne skany i kwitki - tak to bez problemu na pewno nie zablokują konta.

/// a tak nawiasem jak się wypowiadam, jest limit przechowywania pieniędzy na MB, bo koleś przed mną napisał, że 5 tyś euro na 90 dni. To jak kasa leżała by np. 93 dni to co by zrobili ??
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Weryfikacja
Spotkałem się już z opiniami wśród moich znajomych, że MB potrafi zweryfikować konto przynajmniej 2 x w roku.
Znajoma wpisała kod z listu weryfikacyjnego, nie minęło pół roku i znowu sobie zażyczyli ????
Limit jest zwiększany co 90 dni z automatu.
Mimo to uważam MB za wygodny portfel, chociaż dużo tam nie trzymam, wolę u buka mieć kasę
 
Do góry Bottom