>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Słowenia - Turcja
ME w siatkę. Kursy tutaj też są mocno przeszacowane, bo pomiędzy drużynami nie ma aż takiej różnicy, a jeśli dołożyć do tego możliwe kombinacje i chęć zajęcia lepszego miejsca przed kolejną rundą to może być różnie.
Turcja +2.5 sets @1.55 9/10 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Serbia - Austria
W tej grupie już nic się nie zmieni, bo Słoweńcy z Turasami pograli sobie tak, że i Serbia spaść nie może, a i Austria nie ruszy się już z 4 miejsca, a więc nie sądzę aby Serbowie jakoś specjalnie przedłużali ten mecz mając w kontekście kolejne ciężki mecze. Różnica potencjałów jest ogromna, nawet jeśli wyjdą zmiennicy. Z Turasami czy Słoweńcami Austriacy nie powalczyli więc tym bardziej nic nie zdziałają w starciu z Serbami.
Serbia -2.5 @1.61 8/10 Pinnacle ✅
Poniżej 138.5 pkt @1.85 6/10 Bet365 (linia 160.5 @1.615 Panbet) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie tematu od początku kwietnia, stawkując 1j-10j przy założeniu teoretycznym, że 1j = 100 PLN.

Wrzesień: ✅ 22,69j = 2269 PLN
Temat: ✅ 551,61j = 55 161 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Tunezja - Maroko
Mistrzostwa Afryki w siatkówce. Mecz o drugie miejsce w grupie i o awans do półfinału. Tunezja powinna ten mecz spokojnie ogarnąć w 3-4 setach, bo mają tutaj dużo mocniejszą drużynę od Marokańczyków. Postawili się mocno głównym faworytom do końcowego triumfu - Kameruńczykom, ulegając im po 5 setach no i zniszczyli Botswanę. Maroko podobne wyniki tylko w dużo gorszym stylu, bo z Kamerunem praktycznie nie istnieli, a i outsaider tej grupy Botswana trochę im krwi napsuł. Mistrzostwa są rozgrywane w Maroku więc to jeden z niewielu argumentów po stronie Marokańców, bo jeśli idzie o sprawy czysto sportowe to Tunezyjczycy mają tutaj mocniejszą ekipę, która będzie walczyła o 2-4 miejsce. Mecz na live na Bet365 od godziny 19.00.
Tunezja @1.60 8/10 Bet365 ✅
Tunezja -1.5 sets @2.35 5/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Brazylia - kobiety v Kanada - kobiety
Koszykówka kobiet. Wczoraj Brazylijki zniszczyły Paragwaj i dlatego dzisiaj taka wysoka linia więc trzeba korzystać, bo Brazylijki powinny to wygrać, ale myślę, że coś około +10, nie więcej. Kanada nie jest taka słaba, drużyny mierzyły się rok temu podczas MŚ i górą były Brazylijki wygrywając tylko 6-cioma punktami więc i teraz może być podobnie, bo składy niewiele się zmieniły, a tempo meczu raczej nie będzie powalające i sporo gry w obronie.
Kanada - kobiety +15.5 pkt @1.83 7/10 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Australia - Chiny
Krótko, bo mam mało czasu. Siatkówka mężczyzn. Mecz o 1 miejsce w grupie i uniknięcie bardzo mocnego Iranu w półfinale. Chińczycy tutaj nie błyszczą, wczoraj dostali 3:2 od Koreańców, z którymi Australijczycy wygrali 3:2. Grają równiej od Chinoli, lepiej na bloku i w ataku. Powinno być 3:0/3:1.
Australia @1.727 8/10 Panbet (1.65 Bet365) ✅
Australia -1.5 sets @2.35 5/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Indonesia - Thailand
Krótko, bo mam ograniczony dostęp do neta. Mistrzostwa Azji w siatkówkę. Kursy mocno przesadzone. Indonesia wygrała swoją grupę walczącą o miejsca 9-16 pokonując nawet niezły Katar. Tajlandia zajęła 2 miejsce za Kazachstanem, który właśnie dostaje baty od Kataru. Potencjał obu ekip zbliżony, a więc spore value. Drużyny mierzyły się ze sobą dwa lata temu na mistrzostwach Azji i górą była ekipa Indonezji w stosunku 3:0.

Indonesia @3.75 6/10 Panbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Witam Kiedy Oddasz mi moje pieniądze ?? Prosze o nie kasowanie tego posta ponieważ nie moge sie z Pawłem ostatnio skontaktować!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
dołączam do grona oszukanych, no to ładnie z nami Sałata pojechał ;) , myślę że na odzyskanie kasy nie ma co liczyć... znamy tego pana tylko z internetu..
Wam też miał oddać &quot;następnego dnia&quot; ?
Dla mnie o tyle dobrze że jego wiedza dała mi konkretnie zarobić, ale skoro panu sałacie sie opłacało takeigo wała wywinąć, to domyślam się że oszukanych ludzi musi być mnóstwo
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Coś mi się widzi ze to koniec życia z bukmacherki :spokodfhgfh:
Masakra, jak to większość z &#39;wielkich&#39; ludzi szybko się kończy.
Teraz już wiadomo, czemu wszędzie pisał słowa &#39;przy założeniu teoretycznym&#39; i zdania kontrujące typu - nie muszę wam nic udowadniać, bo to nie o to chodzi.
Prócz wielkiej klasy typów reszta jest zwykłą ściemą. Teraz dowiaduje się od &quot;kumpla&quot; ze Henio jest mu winny marne 100 zł.
 
P 0

pulpet04017@

Użytkownik
Moze zacznijmy pisac ile komu jest winien a potem podliczymy ladnie ????
wiec tak: dalem mu 100zl powiedzial ze z tego obrocil na kwote 1200zl i tyle mial mi wyslac.
 
I 22

insomniaus

Użytkownik
Moze zacznijmy pisac ile komu jest winien a potem podliczymy ladnie ????
wiec tak: dalem mu 100zl powiedzial ze z tego obrocil na kwote 1200zl i tyle mial mi wyslac.
buahaha no czlowieku wez to przeczytaj co napisałes i pomysl czy normalna osoba by uwierzyła w cos takiego ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom