>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Z "%", a jednak z głową!

jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Spróbujemy dubelka, którego podał również MingLee w swoim temacie.
Nie dlatego, ze nie wiem co grać, tylko idealnie zbiega się to z moimi typami.

Pierwszy typ over 3.5 smoka w pierwszej mapie Misfits na Unicorns of Love. Kursy 50/50, overy map to samo. Tutaj szykuje się podobna gra jak Misfits z Fnatic, pierwsza mapa będzie bardzo wyrównana, a druga może być szybka stąd over map nie jest dla mnie zbyt pewny, ale z kolei under tym bardziej. Cały mecz może być wyrównany, ale pierwsza mapa najbardziej.

Drugi typ to zwycięstwo H2K. Fnatic lubię, ale nadal szukają formy, a H2K to poukładany zespół. W dodatku naprzeciw Jankosa staję nieograny z teamem jungler Fnaticu. Porażka w meczu drużyny Polaka to będzie wielka niespodzianka.

Godz: 17:00 / Esporty - LOL / Misfits - UOL / Powyżej 3.5 smoka mapa 1 @1.44
Godz: 20:00 / Esporty - LOL / H2K win @1.53


AKO: 2.21
Stawka: Krowa


Powodzonka wszystkim!
AKO izzi !
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Godz: 14:00 / Tenis / Verdasco - Haase
Typ: over 10.5 gema w 1 secie
Kurs: 3.25
Stawka: Flaszka

Czuje Tie-Breaka w tym meczu. Jak Verdasco nie spieprzy serwisu, bo Haase w tej formie nie powinien. Na Tie-Breaka w 1 secie 4.33, na Tie-Breaka w meczu 2.25. Ja zagram tak jakby pomiędzy, czyli na zaciętego pierwszego seta, ale jesli ktoś się w szóstym serwisie swoim połamie i będzie 7-5 w jedną czy drugą stronę, to Tie-Breaka nie będzie a kupon wejdzie. Powodzonka!
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Godz: 14:00 / Tenis / Verdasco - Haase
Typ: over 10.5 gema w 1 secie
Kurs: 3.25
Stawka: Flaszka


Czuje Tie-Breaka w tym meczu. Jak Verdasco nie spieprzy serwisu, bo Haase w tej formie nie powinien. Na Tie-Breaka w 1 secie 4.33, na Tie-Breaka w meczu 2.25. Ja zagram tak jakby pomiędzy, czyli na zaciętego pierwszego seta, ale jesli ktoś się w szóstym serwisie swoim połamie i będzie 7-5 w jedną czy drugą stronę, to Tie-Breaka nie będzie a kupon wejdzie. Powodzonka!
5-5, więc już kupon wszedł ;).
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik

Miałem trzy typy na mecz.
1. Napoli strzeli pierwsze
2. Napoli do przerwy z handi bezpiecznym
3. Napoli over 1.5
Napoli ostatnie emcze i z Realem i z Juve na wyjazdach strzelało pierwsze, ale z Realem stracili rpzed przerwą prowadzenie, z Juve utrzymali. Z jednymi i z drugimi nie potrafili strzelic drugiej bramki, cofneli się za bardzo. Więc do trzech razy sztuka, Roma to klasa niżej niż Juve czy Real, więc trzymam kciuki, ze Napoli drugą strzeli. Meczu powinni nie przegrać, Roma straci pierwsze punkty u siebie w tym sezonie. Trzymam kciuki za Napoli. Jak nie wejdzie akurat ten typ, który zagrałem to się zdenerwuje haha!
Pozdrawiam!
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Godz: 15:00 / SerieA / Juventus + under 10 rożnych
AKO: 2.41
Stawka: Krowa

Standardowo próbujemy ;).
Z Udine szykuje się nudny mecz.
 
Do góry Bottom